Zachecenie do Gry oraz promo gildi na yt

Witam. W moim poście chciałbym zaprezentować Wam jak w GW2 można świetnie sie bawić na trybie zwanym WvW. Przedstawiam wam to w filmie mojej gildi Rebelya ktora jest Polska gildia WvW/GvG. Polecam obejrzec stare filmy a później te nowsze by zauważyć jak nasza gra na WvW sie zmieniła. Gildia ma juz rok i kilka miesiecy. Naszym poczatkowym serwerem był Blacktide jednakże później zmieniliśmy serwer na Far Shiverpeaks. Po kilku miesiacach treningu na lepszym serwerze niestety musielismy wrocic na Homeserver ponieważ frekwencja ludzi sie znacznie zmniejszyła. Na Blacktide ponownie odnowiliśmy gildie i jak dobrze pamietam to już pod koniec Grudnia zmienilismy ponownie serwer na Gunnar's Hold. Opuściliśmy Blacktide prawdopodobnie już na zawsze, ponieważ nie widać na nim zangażowania w WvW. Jesteśmy teraz na GH i mamy sie dobrze. Duzo przeciwnikow oraz wiele frajdy. Bywaja też oczywiście chwile spin, ale nie poddajemy sie i probujemy dażyć do lepszej jakości naszej gry. Filmk z pierwszych chwil na GH:

Jak szukacje kontaku w grze to pisac do: Rothard (lider), Rafal Dragon Wielki, Lazurowy (Tak Zjadlem Go).

Zapraszam do Subowania oraz ogladania innych filmów! Dziekuje I dobranoc :) Aaa i zapraszam was tez na nasza strone: http://rebelya.com.pl

Nie wygląda to na fajną zabawę jak dla mnie... jakie są z tego zyski w ogóle?

Sam uciekłem z tego piekła (czyt. Blacktide) . Przeniosłem się na Gandare. A właśnie na Gunnar's Hold też jest druga Polska gildia WvW , Red Hero jak dobrze pamiętam. Miło widzieć, że jakieś znajome nicki u was są tzn. Lazur :P

@Andi - pograj WvW to zobaczysz zyski :P

Osobiście nie widzę zabawy przy 10-15 FPS'ach :D

@Andi no to czas kupic sobie nowy komputer :D

Macie jeszcze jeden film z najlepszych walk

https://m.youtube.com/watch?v=oU4nsKZ7lcA

Open World, Dungeony 60 fps, World Bossowie minimum 30 fps. Na WvWvW nie wydala ^^".

Mnie to najbardziej interesuje jaki kolega ma komputer, bo właśnie jestem w trakcie składania jednego i też chce mieć taką płynną grę na WvWvW/World Bossach :P

Co do Gildii to ile macie aktywnych członków? Dosyć często widzę osoby z waszym tagiem i to nie na WvWvW. Mnie osobiście WvWvW Aż tak nie jara, ale filmik fajny :)

@Down: Czytając wasze komponenty komputerów mam wrażenie, że kupiłam strasznego potwora :x 16 GB RAM, GeForce 980 GTX, Intel i7.... No ale może Wiedźmin 3 pójdzie :P

i5-2400, 660 gtx, 8 gb ram

Ustawienia zmniejszyłem trochę, bo lubię mieć jak najpłynniejszą grę.

Zergi procka ciągną, bo dużo graczy na ekranie ^^, a tego nie mam nadzwyczajnego. Grafika spokojnie wystarcza. 760 niewielka różnica, a 780 już sobie troszkę kosztuje -_-.

ja mam MSI 2pf leopard pro ( gtx850m i i5 ) i na maks detalach obsługuje nawet i większą ilość graczy ( i nawet nie mam podkładki chłodzącej).

ps nie gram w tej gildii .

Nie stać mnie na przenosiny na inny serw ;D no chyba że ktoś zasponsoruje xD

na wvwvw nie gra się tylko wiele graczy vs wiele graczy.

W gildi ogolnie mamy jak sie jie myle 105 czlonkow. Codzien na rajdach od godz 20-22 mamy cos kolo 20 osob ( tyle styka na za***isty rajd :D ). Moj komputer nie jest tak za***isty jak sie wydaje. Jest po prostu doskonale złozony ;) polecam wam konsultowac sie z typami z jakiegos sklepu konputerowego.

Moj procek to i3-cos tam xD Karta graficzna Geforce 660 Ti oraz 4GB kość ramu z firmy Geil ktora jest przystosowana specjalnie pod gaming :) w przyszlosci dokupie jeszcze dysk SSD z PCI express.

Czy mozna jakos zmienic tytul posta? Jak tylko przez administracje t prosze o zmiane tytulu postu na "Promo Polskiej Gildi Rebelya WvW/GvG z serwera Gunnar's Hold"

Opcje> Grafa> Character Model Limit> zaden zerg nie straszny nawet na moim lapku :)

Ojjj nie poszło wczoraj to GvG z TBC

Witam. W moim poście chciałbym zaprezentować Wam jak w GW2 można świetnie sie bawić na trybie zwanym WvW. Przedstawiam wam to w filmie mojej gildi Rebelya ktora jest Polska gildia WvW/GvG. Polecam obejrzec stare filmy a później te nowsze by zauważyć jak nasza gra na WvW sie zmieniła. Gildia ma juz rok i kilka miesiecy. Naszym poczatkowym serwerem był Blacktide jednakże później zmieniliśmy serwer na Far Shiverpeaks. Po kilku miesiacach treningu na lepszym serwerze niestety musielismy wrocic na Homeserver ponieważ frekwencja ludzi sie znacznie zmniejszyła. Na Blacktide ponownie odnowiliśmy gildie i jak dobrze pamietam to już pod koniec Grudnia zmienilismy ponownie serwer na Gunnar's Hold. Opuściliśmy Blacktide prawdopodobnie już na zawsze, ponieważ nie widać na nim zangażowania w WvW. Jesteśmy teraz na GH i mamy sie dobrze. Duzo przeciwnikow oraz wiele frajdy. Bywaja też oczywiście chwile spin, ale nie poddajemy sie i probujemy dażyć do lepszej jakości naszej gry. Filmk z pierwszych chwil na GH:

Jak szukacje kontaku w grze to pisac do: Rothard (lider), Rafal Dragon Wielki, Lazurowy (Tak Zjadlem Go).

Zapraszam do Subowania oraz ogladania innych filmów! Dziekuje I dobranoc :) Aaa i zapraszam was tez na nasza strone: http://rebelya.com.pl