Wasze buildy

Doczekaliśmy się subforum TESO :) Nie trzeba będzie szukać już tematów na oślep :)

Tak z ciekawości - jakim buildem się bawicie?

Ja gram kompletnie for fun, paktowym lizardem DK w heavy ar i brońmi dwuręcznymi, koksam powolutku kowalstwo.

Wszystko bez pośpiechu :) Jak nie mam weny na questy, to szukam matsów do craftu po mapce, zawsze mam przy sobie kilkanaście wytrychów, jakbym wpadł akurat na skrzynkę (dawno już żadnego nie złamałem, a otwieram od 1 podejścia nawet trudne). Dziś mam w planie wykopać 2 skarby z map, bo walają mi się w plecaku, ale do tej pory nie chciało mi się latać za nimi. Wczoraj znalazłem pierwszy legendarny przedmiot - co prawda to tylko runa, ale zawsze legenda ;)

A wam jak upływa czas w teso?

Jakby co, mój nick: Kasztelan

Ja też powolutku. Teraz jestem w Polsce więc mam wolne od gry. Imperial DK, heavy, two hand. Dopiero 11lvl, nie wiele odkryte, ale leci. Póki co to najpierw buff na dmg, potem szarża/ulti(ten skok na moby), dot na wszystkich i lejemy z two handa :)

Ja gram Khajiit Templar (Ebonheart Pact), light armor, destro/resto staff

Jakie macie lvl?

Ja mam teraz 16 chyba, bo gram sobie powolutku, eksploruje itp.

Obecnie 11 lvl

Również nie spieszę się, tylko na spokojnie eksploruję świat. Jednego dnia biegałem sobie w kółko po 1 spocie i kopałem rudy i zbierałem kwiatki (so g@y ^^) .

Rushowanie lvla będzie jedynie skutkować pominięciem pięknych lokacji i obrzydzeniem gry, bez mieszania craftu, gatheringu, fishingu i potem i tak powrót na low lvl lokacje żeby nadrobić craft skill itp. Uczę się gry na spokojnie i mam dobrą zabawę. Nie mam zamiaru budować się pod "BEST DK BUILD IN INTERNETZ!". Choćbym biegał w płycie z łukiem, to nikt nie ma prawa mnie za to nazwać noobem, etc. Dla mnie n00bem będzie osoba ślepo kopiująca buildy z internetu, zamiast grać jak jej się podoba. To w końcu ja mam się dobrze bawić i zgodnie z własnymi upodobaniami :) Owszem, można poszukać podpowiedzi, czy coś takiego się sprawdza, czy raczej jest to kompletnie chybiony pomysł, ale już ślepe copy-paste jest poronione. Innym równiez radzę grać po swojemu i nie oglądać się na "pr0sów" :) Dziś zapewne nie zrobię ani pół questa i nie wbiję lvla, ponieważ zaplanowałem sobie kopanie skarbów i łowienie ryb, ale i tak wiem, że będę się dobrze bawić w grze :)

Khajiit Archer - po prostu biegająca śmierć.

nikt nie ma prawa mnie za to nazwać noobem, etc.Dla mnie n00bem będzie osoba ślepo kopiująca buildy z internetu, zamiast grać jak jej się podoba.

Rozumiem, że inni nie mają prawa nazywać cię noobem, ale ty już tak? Każdy gra po swojemu, ja, kiedy jeszcze nie znam gry, kopiuję build z internetu, bo jakiś koreańczyk to wszystko wyliczył i wyszło mu, że tak się najbardziej opłaca. Potem, jak już trochę ogarnę, mogę sobie wymyślić coś nowatorskiego, co wcale nie będzie odbiegało poziomem od buildu koreańczyka.

Ja mam 18 Nightblade Khajit ze sztyletami i łukiem. Ja gram mniej więcej z buildem z netu czemu bo oddaje mój styl gry i sam nic bym w nim nie zmienił po przeanalizowaniu go.

Witam, jeżeli chodzi o buildy chciałbym wam zaprezentować end content buildy dla wszystkich klas by Gildia: Xenotavern

http://xenotavern.com/the-elder-scrolls-online/tabelka-buildu-esotriale/ - LINK

Pozdrawiam

Zamierzeniem tego tematu było przedstawienie własnych bildów, a nie "własnych bildów skopiowanych z internetu" - chciałem by ludzie pokazali, jak grają po swojemu, ale okazuje się, że co najmniej połowa nie robi tego :(

Moim zdaniem kopiując gotowce, pozbawiamy się części frajdy z gry i robimy sobie "easy mode". Zamiast samemu poczytać opisy skilli postaci, wymyślić własne kombo, idziemy na łatwiznę i kopiujemy czyjąś pracę. Tylko po co? Żeby "wymiatać"? Uważacie, że sami nie jesteście w stanie wymyślić nic sensownego? Czy to może zwykłe lenistwo przemawia przez ludzi, którym nie chce się myśleć samemu? Ludzie boją się wytężyć mózg, czy może już u części z nich uległ atrofii? Jeśli jeszcze nie, to niedługo z pewnością ulegnie. Degradujemy się intelektualnie na własne życzenie.

To chyba taki syndrom naszych czasów - mam problem, to pytam na forum o rozwiązanie, samemu nie poświęcając 5 minut na wygooglowanie. Trzeba coś zrobić, to poszukam jak to zrobili inni i wybiorę to z najlepszym "ratem".

Zero innowacyjności :(

Zero oryginalności :(

Zero indywidualizmu :(

Wiem, że hejt będzie duży na moją wypowiedź, ale okrutna prawda drażni najmocniej, a wyparcie to pierwszy mechanizm obronny młodego internauty. To co napisałem nie kieruję do wszystkich przedmówców i nie mam w zamiarze nikogo obrażać.

Moim zamiarem jest wywołanie refleksji.

Czy aby na pewno mnie to nie dotyczy?

Może już tak mam, tylko nawet tego nie zauważam?

Witamy w pokoleniu COPY - PASTE...

@edit

Jest już pierwszy wypieracz :) Czekam na kolejnych. Nie pozwólcie mi się na was zawieść

michael-jackson-eating-popcorn-o.gif

Zamierzeniem tego tematu było przedstawienie własnych bildów, a nie "własnych bildów skopiowanych z internetu" - chciałem by ludzie pokazali, jak grają po swojemu, ale okazuje się, że co najmniej połowa nie robi tego Moim zdaniem kopiując gotowce, pozbawiamy się części frajdy z gry i robimy sobie "easy mode". Zamiast samemu poczytać opisy skilli postaci, wymyślić własne kombo, idziemy na łatwiznę i kopiujemy czyjąś pracę. Tylko po co? Żeby "wymiatać"? Uważacie, że sami nie jesteście w stanie wymyślić nic sensownego? Czy to może zwykłe lenistwo przemawia przez ludzi, którym nie chce się myśleć samemu? Ludzie boją się wytężyć mózg, czy może już u części z nich uległ atrofii? Jeśli jeszcze nie, to niedługo z pewnością ulegnie. Degradujemy się intelektualnie na własne życzenie.To chyba taki syndrom naszych czasów - mam problem, to pytam na forum o rozwiązanie, samemu nie poświęcając 5 minut na wygooglowanie. Trzeba coś zrobić, to poszukam jak to zrobili inni i wybiorę to z najlepszym "ratem".Zero innowacyjności Zero oryginalności Zero indywidualizmu Wiem, że hejt będzie duży na moją wypowiedź, ale okrutna prawda drażni najmocniej, a wyparcie to pierwszy mechanizm obronny młodego internauty. To co napisałem nie kieruję do wszystkich przedmówców i nie mam w zamiarze nikogo obrażać. Moim zamiarem jest wywołanie refleksji.Czy aby na pewno mnie to nie dotyczy?Może już tak mam, tylko nawet tego nie zauważam?Witamy w pokoleniu COPY - PASTE...

Niestety w grze tzw: MMO a szczególnie w Elder Scrolls Online trzeba robić odpowiedni dps na end contentcie. Gra jest bardzo niezbalansowana co do tego, jedyna sluszną drogą jest build magiczny. Stamina jest nieużyteczna , odpowiednie skille zadaja tylko i wyłącznie statyczny dmg . Wiekszośc można zrównać z blotem.

Niedługo Update 6 przetasowana praktycznie wszystkie skille właśnie z tego powodu jednej ścieżki ineczej nic robić się nie dało [ dochodzą morfy staminowe itp.] .Dodatkowo ukaże się chempion system to 36 nowych passywek oraz 3,4 tysiaca pk do rozdania [ zapowiada sie farmingo na całego ]

Ja gram hv DK 2h Axe, set sobie scraftowałem i nie nażekam na 25 lvl'u robie grupki 31 lvl, ładuje w full Stamina i gra mi się fajnie. Nie potrzebuje meta sheep buildów bo i tak zmieni się sporo w patchu 1.6 i nie mam zamiaru grać kogoś buildem bo tak jest lepiej.

Ja gram hv DK 2h Axe, set sobie scraftowałem i nie nażekam na 25 lvl'u robie grupki 31 lvl, ładuje w full Stamina i gra mi się fajnie. Nie potrzebuje meta sheep buildów bo i tak zmieni się sporo w patchu 1.6 i nie mam zamiaru grać kogoś buildem bo tak jest lepiej.

Nic nikt nikomu nie narzuca, są to propozycje które ułatwią rozgrywkę - sprawdzone,przetestowane. Dyskusja krąży wokół tego iż gra jest bardzo niezbalansowana. Nie ma porównania lv. 1-49 a vr.1-14. To calkiem inna rozgrywka, calkiem inny poziom grania. A sam end kontent pve -Triale,itd... niestety aby cos zdziałać trzeba wykrecic pewne liczby jak w każdym mmo.

Widzę gajin, że calkowicie olałeś mojego posta, tylko brniesz dalej oskarżając innych ludzi ;) Dla ułatwienia skopiuję ci treść, żebyś nie musiał się wysilać za bardzo, w końcu jesteś zajęty mówienie ludziom, że mają żyć tak jak ty chcesz, czyli być oryginalnymi... Hipokryta.

Każdy gra po swojemu, ja, kiedy jeszcze nie znam gry, kopiuję build z internetu, bo jakiś koreańczyk to wszystko wyliczył i wyszło mu, że tak się najbardziej opłaca. Potem, jak już trochę ogarnę, mogę sobie wymyślić coś nowatorskiego, co wcale nie będzie odbiegało poziomem od buildu koreańczyka.

Ktoś przed wami testował setki możliwości, jak to mój pzedmówca określil.

Setki godzin spędzonych nad sprawdzaniem skilli, setki możliwości czy to się sprawdzi i kulminacją są buildy zaprezentowane w internecie.

W codzennym życiu kożystasz ze schematów wymyślonych przez innych ludzi , co segreguje cie rowniez do ludzi jakimi chcesz określić innych...

Co do nooba - słowo to oznacza gracza o niskich umiejętnościach, który nie stara się ich poprawić. Sprawdz build okres czy jest lepszy czy też gorszy od twojego. A nie z góry hejtujesz czyjąś pracę nad którą siedzial Bóg wie ile...a nawet nie raczysz na nia zerknąć zapewne

20 level Templar Archer/2h(w przyszłości) zabieram się za questy i szukanie matsów :D jakby ktoś chciał pograć na Aldmeri Dominion to zapraszam na PW ,bo niestety nie mam stałej ekipy do gry. :P

1 VR Dk 2h sword/healing staff medium arm/ vampire ;p

Po wbiciu 50 lvl i otrzymaniu 1 vr ciezko sie gralo, dlugo szukalem buildu do swojej postaci az nie zrobilem go na 2h sword ;p

Nowe Buildy Update 6 dla DK Magica/Stamina ---- http://xenotavern.com/the-elder-scrolls-online/tabelka-buildu-esobuildy/ by Xenotavern

Buildy dla kolejnych klas w budowie.

XENOTAVERN

Ja robię Templara z onehand+shield, a drugi weapon to pewnie tw-hand, ale jeszcze nie jestem pewien. Skupiam się na wyexpieniu pierwszej broni.