Zasadnicze pytanie (SEX)

Chłopaki i dziewczyny, to jest ważna sprawa więc nie spinać pośladów.

ioeNH6DCs2y7v.gif

Za każdy głos browarek dla was ode mnie.

Salek, bo jest z Radomia :ph34r:

ja boje sie northen bo jest dziewczyna boje sie dziewczyn :( :( :( :(

oddałem głos na samego siebie, będzie chociaż jeden! :3

Ja Nvminer się boję bo nie potrafię wymówić słowa nvminer, a jak czegoś nie potrafię to się tego boje.. jego.

Hmm, spójrzmy na warny...

Daję głos na Majta, bo daje za podbijanie.

Ne dobry Majtek.

umbry nie wpisałeś :P

umbry nie wpisałeś

A da się dodać? To prosił bym.

A da się dodać? To prosił bym.

si

si

Danke.

Majt, nie dość że surowy, to bez mikrofonu.

Tu powinno być którego moderatora nie lubisz bo uważasz że źle postępuje. Bać się nie boję, mogę z każdym wyskoczyć na solo.

Tu powinno być którego moderatora nie lubisz bo uważasz że źle postępuje. Bać się nie boję, mogę z każdym wyskoczyć na solo.

Tu nie powinno być którego nie lubisz bo nie chodzi o to, a jak nikogo się nie boisz w wypadku kiedy pytanie jest proste i czytelne, po prostu nie oddajesz głosu co jest jednoznaczne z tym że się nie boisz.

Szpila wbita musi być:

w internetach to ja mogę wyskoczyć nawet z Tysonem

Edit:

Zresztą przecież ja stworzyłem tą ankietę i wiem o co chciałem zapytać i wiem co tu powinno być, bo JA to stworzyłem i wiem jeszcze o co mi chodzi bez zażywania relanium.

Brakuje Xaorusa, mimo że jest modem na portalu.

Fakt, sztosiku Xaorusa to strach się bać.

To tak tylko spytam dla formalności gdzie ten browarek <_<

Ja Nvminer się boję bo nie potrafię wymówić słowa nvminer, a jak czegoś nie potrafię to się tego boje.. jego.

Ja tez nie umiem, wiec oddam głos :C

To tak tylko spytam dla formalności gdzie ten browarek

Karpackie_super_mocne.jpg

Blaumro wlepił mi najwięcej warny. Przez niego byłem na pograniczu życia i śmierci, taka niedobra moderacja.


Ja zagłosowałem na Northrenstar, ponieważ dwa dni temu dostałem blokadę na konto po tym, jak zwróciłem uwagę jednemu użytkownikowi, że obraża użytkowników forum (zgłosiłem to) :D