TERA RU - Stała Ekipa (System CP)

Witamy

Zbieramy Ekipę do gry na Rosyjskiej wersji TERA Online która stratuje dla wszystkich 26 lutego

Gildia: Arrancars

Serwer: Arun ( Арун (PVP) )

TS3: ts3.novasociety.com

Linki:
Strona Główna: http://www.tera-online.ru/


Rejestracja:

Szukamy kilka/kilkanaście graczy, którzy chcieliby z nami stworzyć stałe ekipy do pvp,pve w rosyjskiej Terze która startuje 26 lutego. Wszyscy startują od 1 lvlu więc każdy ma równe szanse :)
Osoby chętne zapraszam na Ts3 lub wpisywać się w tym temacie. Warunkiem obowiązkowym jest TS3, ponieważ bez komunikacji głosowej nie można stworzyć zgranego CP

Jeśli ktoś chciałby dołączyć do nas ale bez wstępowania w konkretne CP, również zapraszam.

Poniżej proszę wpisywać nick Ts3, Klasa , resztę obgadamy na TS3.

To jest najlepsza pora do zagrania w ten bardzo dobry tytuł od nowa jak wszyscy.

Specyfikacja Tera Online RU

- Brak problemów z luncherem

- UI Lag Naprawiony

- Klient również w całości po Angielsku !!

- Pingi w okolicach 60-80
- Lv 60

- Patch 65 ( wciągu 4 tyg od startu )
- Wszystkie rasy EU dostępne

- Serwer Arun został wybrany jako serwer na który idzie większość nie rosyjskich gildii.


@Miejsce Zarezerwowane na przyszłe posty.

Być może zagram
Nick Xreas
Klasa Mystick

nie wiecie, czy będzie możliwość wybory "ynglisz" czy wszystko w cyrylicy? (mi akurat nie przeszkadza, ale moim znajomym niektórym będzie ciężej)

Tak client jest dostępny w 2 wersjach językowych:

Poniżej screen z folderu z grą, z gry nie mam możliwości bo serwery jeszcze nie działają.

Widzę iż lider zrobił już temat, także zapraszam wszystkich chętnych tutaj: http://mmorpg.org.pl/forum/topic/70844-tera-arrancars-ru/

Trzeba sciagnoc nowego klienta tego ru tak?

Tak

http://novasociety.com/
http://tera-online.ru

warn_ico.png
DP, podbijanie tematu
~Leman



Macie jeszcze miejsce w cp? jak tak to kogo potrzeba?

Nie widzę absolutnie żadnego powodu żeby zmieniać EU na RU. W szczególności nie zamierzam wspomagać żadnej rosyjskiej firmy i każdy kto będzie tam wydawał kasę jest nie spełna rozumu, nie piszę tego żeby kogokolwiek urazić ale fakt jest faktem. Putin zakazał importu czego skutkiem były ogromne straty polskich rolników, a to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Ale macie racje idźcie sobie wspomagajcie ruskich, cyrylica jest fajna, a pretekst "wszyscy zaczynają z 1lv" jest chyba najśmieszniejszy. To nie tibia że już nie dogonicie tych z topu, siadacie farmicie i macie to samo co Ci grający 3 lata, amen. Nie hejtujcie mnie piszę post w nadziei, że do kogoś może to trafi, zostańcie na eu, chociażby żeby pozostać solidarnym wobec Ukrainy. W tera EU nie ma pay 2 win skąd wgl taki argument wziąłeś? p2w jest w sytuacji gdy płacący ma przewagę nad nie płacącym, a kto Ci broni farmić lot i zdobyć MWA? wcale nie są drogie i łatwo je zdobyć, a jak macie ból d*py o to że ktoś kto zarabia 5k ojro miesięcznie wyda 1k ojro i jest ubrany a wy musicie harować, to przykro mi bardzo, ale farma to poniekąd jeden z głównych aspektów mmo.

Jedyny rozsądny argument to Uifix, ale ja nie narzekam, bo i tak mam perma 60fps, wyjątek velika. Natomiast ciekaw mnie skąd niby podałeś informacje że "znajomy" miał 80 klatek na 6600 i i3 xD wydawało mi się gra jeszcze nie wyszła, a te 80 klatek to miał chyba w dungu skromnym jakimś, ale zapewniam cie przyrost klatek może i będzie ale dane które podajesz są tak skrajne jak reklamy plusa i internetu power lte i tyle samo mają wspólnego z prawdą.

Pozdrawiam rozsądnych

Nie widzę absolutnie żadnego powodu żeby zmieniać EU na RU. W szczególności nie zamierzam wspomagać żadnej rosyjskiej firmy i każdy kto będzie tam wydawał kasę jest nie spełna rozumu, nie piszę tego żeby kogokolwiek urazić ale fakt jest faktem. Putin zakazał importu czego skutkiem były ogromne straty polskich rolników, a to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Ale macie racje idźcie sobie wspomagajcie ruskich, cyrylica jest fajna, a pretekst "wszyscy zaczynają z 1lv" jest chyba najśmieszniejszy. To nie tibia że już nie dogonicie tych z topu, siadacie farmicie i macie to samo co Ci grający 3 lata, amen. Nie hejtujcie mnie piszę post w nadziei, że do kogoś może to trafi, zostańcie na eu, chociażby żeby pozostać solidarnym wobec Ukrainy. W tera EU nie ma pay 2 win skąd wgl taki argument wziąłeś? p2w jest w sytuacji gdy płacący ma przewagę nad nie płacącym, a kto Ci broni farmić lot i zdobyć MWA? wcale nie są drogie i łatwo je zdobyć, a jak macie ból d*py o to że ktoś kto zarabia 5k ojro miesięcznie wyda 1k ojro i jest ubrany a wy musicie harować, to przykro mi bardzo, ale farma to poniekąd jeden z głównych aspektów mmo.Jedyny rozsądny argument to Uifix, ale ja nie narzekam, bo i tak mam perma 60fps, wyjątek velika. Natomiast ciekaw mnie skąd niby podałeś informacje że "znajomy" miał 80 klatek na 6600 i i3 xD wydawało mi się gra jeszcze nie wyszła, a te 80 klatek to miał chyba w dungu skromnym jakimś, ale zapewniam cie przyrost klatek może i będzie ale dane które podajesz są tak skrajne jak reklamy plusa i internetu power lte i tyle samo mają wspólnego z prawdą.Pozdrawiam rozsądnych

Po pierwsze 90% z nas jest wyfarmionych na EU w najlepsze sety pvp/pve , i gramy w Tere od czasów P2P kiedy za grę trzeba było zapłacić i co miesiąc płacić abonament.

Po drugie nie mieszajmy polityki z normalnym życiem, bo widzę że zaczynasz siać tutaj propagandę polityczną , chociaż tutaj nie angażujmy politykę z rozrywką ok? , a co do rolników zapytaj sobie tego Izdepskiego który popiera górników rolników , a sam sprzedaje ruski węgiel i ma 2 BMW x6 i x 3 ...... masz zasłonięte klapki i łykasz to co ci w TV powiedzą lub jakaś partia polityczna, zanim się wypowiesz ponownie zastanów się 3 razy , dobrze Ci radzę , ponieważ widać iż masz pewne luki i braki w wiedzy.

Po 3

Natomiast ciekaw mnie skąd niby podałeś informacje że "znajomy" miał 80 klatek na 6600 i i3 xD wydawało mi się gra jeszcze nie wyszła

No to widać że nie słuchałeś dokładnie lub przeklatkowałeś bo mówiłem nie raz iż była CBT1 i CBT2 przed startem 26 lutego.

Widać że nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz , tylko napisałeś coś ale tak naprawdę nic , dodatkowo nazywasz mnie niespełna rozumu, sorry ale ja swoje zarobione pieniądze wydawać będę tam gdzie chcę to znadczy że jestem niespełna rozumu jak określiłeś, wole wydawać na ruska firma która coś pokazuje niż na gasmefroga któy nic nie robi tylko dodaje jakieś nowe itemy do cash shopu.

Macie jeszcze miejsce w cp? jak tak to kogo potrzeba?

Tak zbieramy grupy, o klasach będziemy decydować jak już będziemy wiedzieć ilu już graczy mamy i w jakim systemie zrobimy gildię. Zapraszam na TS3 w godzinach wieczornych, bądź szukaj mnie bądź kogoś z sekcji na TS3

czy mozna juz sie logować w launcherze? Zarejestrowałem się zgodnie z instrukcją z filmika, i jak wpisuje email i haslo w Destiny Games (launcher) wyskakuje czerwona ramka i jakiś komunikat chyba , że niby złe login i hasło , ale na stronie loguję się normalnie (aktywacja na meila przyszła wczesniej i zrobiona)

czy mozna juz sie logować w launcherze? Zarejestrowałem się zgodnie z instrukcją z filmika, i jak wpisuje email i haslo w Destiny Games (launcher) wyskakuje czerwona ramka i jakiś komunikat chyba , że niby złe login i hasło , ale na stronie loguję się normalnie (aktywacja na meila przyszła wczesniej i zrobiona)

tak można sę logować, nie pamiętam czy w polu login w luncherze wpisuje się email czy login , spróbuj tym lub tym, któryś zaskoczy.

Ne sprawdzę tego teraz ponieważ jestem w pracy . W razie problemów pisz. :)

ok, jakoś się udało, okazało się, że musiałem też być zalogowany na stronie (może jeszcze coś tam musiało zostać zaktualizowane z mojego profilu), już launcher instaluje klienta :)

nie mogę tylko znaleźć opcji zmiany języka, jakby ktoś podpowiedział gdzie tego szukać

edit

taka mała uwaga, bo niektórzy w postach wyżej czepiali się launchera od GF - na tym ryskim idzie mi , o o zgrozo 50-60kB /s, gdzie na launcherze od GF (wersja EU) mam 5-6MB jak ściagam klienta czy patche :) jednak kacapy chyba nie lubią IP z Polski :)

ok, jakoś się udało, okazało się, że musiałem też być zalogowany na stronie (może jeszcze coś tam musiało zostać zaktualizowane z mojego profilu), już launcher instaluje klienta nie mogę tylko znaleźć opcji zmiany języka, jakby ktoś podpowiedział gdzie tego szukaćedittaka mała uwaga, bo niektórzy w postach wyżej czepiali się launchera od GF - na tym ryskim idzie mi , o o zgrozo 50-60kB /s, gdzie na launcherze od GF (wersja EU) mam 5-6MB jak ściagam klienta czy patche jednak kacapy chyba nie lubią IP z Polski

Wiesz co masa ludzi teraz pobiera klienta, ja jak pobierałem parę dni temu czystego klienta zasuwało mi 9 MB/s ,

@Co do zmiany języka, w filmiku powyżej powiedziałem ocb, chwilowo jst wyłączony język angielski, ma zostać dodany wraz z patchem 65

Nie oglądam TV i pewnie, że mam braki, każdy ma bo prawde wiedzą nieliczni, fakt faktem pozostaje, że rosja stanowi realne zagrożenie dla polski i gdyby putin chciał to nikt go nie zatrzyma bo europa palcem nie kiwnie jak w nas wjedzie. Chcesz być ignorantem to bądź ale to już nie chodzi o polityke bo to zawsze miałem gdzieś, ciekawi mnie czy zdajesz sobie sprawe, że może się okazać, że pewnego dnia się po prostu nie zalogujesz bo będzie blok z powodów politycznych Wtedy Ci tak wesoło nie będzie.To że ktoś jest złodziejem i debilem znaczy że masz mu dorównywać? Nie, a wierzę że stać Cię na więcej. Jak komuś szkoda kasy to nie musi ani złotówki wydawać na tere, przecież wszystko kupisz za golda, a gold całkiem łatwo leci.

... nie lubię Niemców i nie lubię rusków , czy będę płacił Niemcowi za grę czy ruskowi za grę nic to nie zmieni. Ale skoro u ruska mam o samo w dużo lepszej okładce, z lepszym supportem i o połowę taniej to dlaczego mam dalej wspierać Niemca?

Kolejna sprawa, nie mieszajmy polityki z rozrywką, bo to iż Ty posiadasz takie poglądy polityczne Twoja sprawa, a ja pamiętam UPA , mieszkałem wiele lat w Przemyślu i dobrze wiem jaki naród ukraiński jest cwany chamski i bezczelny. Nie zobaczysz tego w TV , bo w TV pokazują Ukrainę jako tą dobrą a Rosję jako złą, chcieli rewolucji , to mają rewolucję , teraz niech radzą sobie sami.

A prawda jest taka iż Ukraina sama sobie taki los zgotowała , ale nie miejsce nie czas na wywody na ten temat. Ja bardzo dobrze znam historię Ukrainy, roszczenia bo miałem styczność 10 lat z tym bydłem z Ukrainy w Przemyślu, a takie doświadczenie jest bezcenne i lepsze niż ie jedna propaganda w TV.

To nie temat na wywody polityczne, a jak bardzo będziesz chciał porozmawiać na ten temat, to zapraszam na ts3, to pogadamy. Pokaże Ci jak media manipulują informacjami zasłaniając częściowo prawdę zarówno w Rosji jak i w UE . Ale ostrzegam lepiej się przygotuj do tej rozmowy wiedzą bo inaczej nawet nie mamy o czym dyskutować.

Nie oglądam TV i pewnie, że mam braki, każdy ma bo prawde wiedzą nieliczni, fakt faktem pozostaje, że rosja stanowi realne zagrożenie dla polski i gdyby putin chciał to nikt go nie zatrzyma bo europa palcem nie kiwnie jak w nas wjedzie. Chcesz być ignorantem to bądź ale to już nie chodzi o polityke bo to zawsze miałem gdzieś, ciekawi mnie czy zdajesz sobie sprawe, że może się okazać, że pewnego dnia się po prostu nie zalogujesz bo będzie blok z powodów politycznych ;) Wtedy Ci tak wesoło nie będzie.

To że ktoś jest złodziejem i debilem znaczy że masz mu dorównywać? Nie, a wierzę że stać Cię na więcej. Jak komuś szkoda kasy to nie musi ani złotówki wydawać na tere, przecież wszystko kupisz za golda, a gold całkiem łatwo leci.

warn_ico.png
Offtop ~ NS

Xenonn na prezydenta!!! Haha co ty piszesz człowieku, na fb to wyczytales?... Up@ polać mu!!! Dobrze pisze!

warn_ico.png
Offtop ~ NS

Widzisz ty miałeś styczność z taką hołotą jaka z polski wyjechała w większości do anglii, a ja miałem styczność ze studentami na uczelni ;) Ale masz rację oceniaj naród po marginesie, twoja wola.

Przyjemnego czytania cyrylicy. Tylko moja prośba dajcie polską nazwę gildi albo jakąś flagę w logo, ciekaw jestem jak was traktować będą i czy będzie block na ip. Przepraszam, zapomniałem że proxy trzeba użyć ;)

ja jednak po doświadczeniach na ruskim ArcheAge chyba zrezygnuje,właśnie przez to , że z nikim nie da się zagadać praktycznie - co z tego , ze nawet ty ich będziesz traktował jak człowiek, jak oni będą cie mieszać z błotem, wywalać z party i PK-ować na każdym kroku - na na pewno nie będę jakimś frajerem nie przyznającym się do swojej narodowości

ja jednak po doświadczeniach na ruskim ArcheAge chyba zrezygnuje,właśnie przez to , że z nikim nie da się zagadać praktycznie - co z tego , ze nawet ty ich będziesz traktował jak człowiek, jak oni będą cie mieszać z błotem, wywalać z party i PK-ować na każdym kroku - na na pewno nie będę jakimś frajerem nie przyznającym się do swojej narodowości

To jest właśnie powód dlaczego robimy CP, żeby nie liczyć na innych .

Ale wasza decyzja, my nie będziemy dalej supportować szwabów bo tym co zrobili z tą grą.

Widzisz ty miałeś styczność z taką hołotą jaka z polski wyjechała w większości do anglii, a ja miałem styczność ze studentami na uczelni Ale masz rację oceniaj naród po marginesie, twoja wola.Przyjemnego czytania cyrylicy. Tylko moja prośba dajcie polską nazwę gildi albo jakąś flagę w logo, ciekaw jestem jak was traktować będą i czy będzie block na ip. Przepraszam, zapomniałem że proxy trzeba użyć

Po pierwsze gra będzie również po angielsku, jaką hołotą co wyjechała do Anglii , Ty nawet nie wiesz co ty mówisz człowieku, a co do proxy jest tylko przy rejestracji..

Ale jak kto coś powiedział róbcie co chceta, aktualnie mamy już wystarczającą ilość graczy , siedzta sobie na tym szwabskim serwerze, a my będziemy grac na ruskim , wasza decyzja :)

Jeszcze przyjdziecie na ruską wersje, :)

@Edit

Dobrze że takich graczy jak niektórzy wyżej jest mało.

\Na zagranicznym forum już zebrało się 1300+ EU/NA graczy którzy będą grać na wersji RU ,

SDee you in Cash Tera EU , pamiętajcie aby dotować gamefroga codziennie!!!