TERA RU - Kompendium wiedzy / Newsy / Eventy

Ponieważ informacje odnośnie rosyjskiej wersji TERY są rozbite na kilka tematów, postanowiłem spiąć wszystko w jeden temat aby nie odpowiadać, dyskutować w kilku tematach.

Podstawowe Informacje :

Strona Główna: www.tera-online.ru

Rejestracja: https://www.youtube.com/watch?v=jygA8l7edC4

Aktualny max lv: 60

Informacja rozszerzone:

1. VIP - VIP w Tera RU daje nam te same opcje co w wersji EU z jedną różnicą. W Tera RU zamiast kluczy do otwierania skrzynek premium, dostajemy codziennie 1 skrzynkę do otwarcia , co z niej leci dowiemy się jutro ). Cena VIP na tą chwilę wynosi 18 zł/miesiąc. Zawartość VIP to: ( 2x 100% EXP/1H , 2x 100%Gold drop /1h , 2x100%Quest Gold /1h , 2x100% Reputacja /1h , Mount, Skrzynka z przedmiotami, 10% TAX na broku , 100% zmniejszone CD na instancje , Atlas do teleportowania się pomiędzy lokacjami )

2. Serwery - Na start gry planowane jest otwarcie 4 serwerów. Dwa serwery PvP oraz dwa serwery PvE. Serwer wybrany jako international to Arun ( Арун (PVP) )

3. Item Shop - Tera RU oferować będzie item shop bez P2W, pełniejsze informacje podam po otwarciu

4. Aktualizacje Gry - Tera RU będzie gonić wersje koreańską. Z informacji jakie są dostępne na forum , opóźnienie wersji RU do wersji KR będzie mniej więcej około 2 miesiące . Jeśli tak się stanie, okaże się że wersja RU wyprzedzi wersje EU i NA .

5. Blok IP - Destiny oficjalnie napisało iż blok dotyczy tylko rejestracji kont. W TERE Ru nie mogą grać tylko gracze z Chin. Reszta krajów nie zostanie zablokowana. Poniżej oficjalna informacja od wydawcy:

Россия и все страны СНГ в любом случае будут иметь доступ к серверам. Наши пользователи смогут играть в российскую версию из любой страны мира, кроме Китая

6. Waluta Premium - Walutą premium w TERA RU , będą "Gwiazdki " . 1 Gwiazdka będzie kosztować od 4,5 do 6 Rubli w zależności od ilości zakupionych gwiazdek.

Pozostałe informacje:

Wszystkie pozostałe informacje opowiedziałem w filmie poniżej.

Proszę admina/moda jeśli jest możliwość o podczepienie tego tematu , w tym temacie będę dodawał wszystkie nowości, eventy, patche.
Pozostałe tematy , proszę o usunięcie.

Newsy, Eventy, Patche

W tym poście będą zamieszczane wszystkie nowości z TERA Ru.

22.02.2015: Podsumowanie CBT2 infografiką

d57a83bce8e6dd1557e80a0e8009505e.png

Podczas CBT2 Tery RU Stworzono w sumie około 130 tyś postaci

11000- Aman

24000 - Human

37000 - Casatanica

22000 - elf

27114 - Elin

5500 - Baraka

8400 - Popori

Ponad 200 000 aplikacji do CBT

15 mln zabitych mobów

Zdobyto 10 mln Złota

1172 Gildie a największa miała 301 graczy

32 tyś wypowiedzianych warów

1324502 zabitych graczy

1,4 mln zabitych bamów

I wiele innych

22.02.2015: VIP; cena, co zawiera

Oficjalnie znamy już co daje nam VIP Status i jego cene!!!

http://www.tera-online.ru/news/115/

1. Standardowo codziennie scroll na EXP , Reputacje, Gold oraz nowość Skrzynka z przedmiotami (nie wiadomo co z niej leci )

2. Atlas do przemieszczania się szybciej po całym świcie

3. Atlas do zapisywania 5 miejsc do których możemy się teleportować.

4. Mount 280 Speed ( Leopard )

5. Zmniejszenie CD na instancje o 100%

6. Ilość ofert na brokerze zwiększona z 10 do 50 pozycji

7. Broker TAX zmniejszony do 10%

8. Brak limitu na wysyłanie golda przez email

9. 30 scroli do przyzwania NPC (bank oraz general )

Wszystko jest takie same jak na wersji EU z jedną różnicą. Nie dostajemy kluczy do otwierania skrzynek bo takich skrzynek nie ma i nie będzie na Tera RU (brawo dla nich ) , w zmian tego dostajemy codziennie skrzynkę z przedmiotami , ale co z tej skrzynki leci nikt nie wie.

CENA:

1 miesiąc VIP kosztować będzie 65 Gwiazdek ( Gwiazdka to waluta premium )

1 Gwiazdka będzie kosztować od 4,5 do 6 Rubli , w zależności od tego jaką ilość kupimy.

​Przeliczając na podstawie kursu na dzień dzisiejszy 0,059 , wychodzi że za VIP zapłacimy od 17 zł do 23 zł ( Dla porównania VIP na EU kosztuje 49 zł )

23.02.2015: Cash Shop BETA

Jest już dostępny Cash Shop poniżej informacja co w nim znajdziemy i w jakiej cenie.

Poniżej zamieszczam tylko najciekawsze itemy , cały cash shop dostępny pod linkiem: http://www.tera-online.ru/shop

Cena 1 Gwiazdki to około: 34 Grosze przy zakupie najmniejszych paczek.

Scroll 100% Więcej Expa przez 7 dni - 75 Gwiazdek

Scroll 100% więcej golda przez 7 dni - 75 Gwiazdek

Scroll 100% więcej reputacji przez 7 dni - 75 Gwiazdek

Scroll 100% więcej Gold za Q przez 7 dni - 75 Gwiazdek

Parę mountow petów,

Sklepik jest w fazie Beta i ceny mogą ulec zmianie, ceny kostiumów skinów są kosmiczne, na forum już jest temat z ponad 100 stronami iż przesadzili z cenami. Firma odpowiedziała ze ceny mogą się zmienić z uwagi na opinie graczy.

@Edit

Aktualnie trwa debata w tym temacie: http://forum.tera-online.ru/topic/7230/
120 + stron debaty odnośnie cen kostiumów w cash shopie, reszta rzeczy jest tańsza o około 50% w porównaniu do Tera EU

mam pytanko odnośnie klienta, skąd i jakiego pobrać?

NVM już ogarnąłem :P

http://www.tera-online.ru/

Wiadomo co leci z skrzyneczek ?

chodzi co z strong boxów ? jeszcze nie

Serwery startują za godzinę
Będę Streamował tutaj: http://www.twitch.tv/mateusz3464

@Edit

Start dopiero o 10:00

link nie działa- w linku o jedna spacja za duzo ;)

Leci jak krew z nosa... 20 kb/s Jest na to jakiś sposób?

Ja tam mam problem z zalogowaniem sie. Kompedium mi pomoze? :) Robie wszytsko tak jak nalezy, potwierdzam emaila, pozniej zatwierdzam zakonczenie i dostaje na emaila ze witaja mnie szanownego pana i konto jest gotowe do uzywania. Loguje sie w launcherze i... takie konto nie istnieje. Opoznienia maja czy cos nie halo?

Pewnie proxy nie zmieniles, musisz zrobic dokladnie jak na filmiku instruktarzowym

Zrobilem identyko. Na szczescie to chyba jakies opoznienia bo juz sie moge logowac normalnie. Transfer wola o pomstwe do nieba chyba ^^ waha sie miedzy 1 a 200kilo :D

ja pobrałem kilka dni temu to tak źle nie było ;(

Najwyzej zagram za pare dni :) Dopiero godzina sciagania i 800mb ponad.

Witam,

Max lvl 60 obecnie? Orientuje się ktoś może kiedy nadgonią NA'EU wersję (65 lvl oraz najnowsyz patch z podniebnymi zamkami).

Pozdrawiam

COS WSPOMINANO O 4 TYGODNIACH OD STARTU.

LVL 65 ma być 2 tyg od startu takie jest info na forum ru

Co do info o Statystykach. Teraz zeby sie wyroznic trzeba bedzie wybrac Porpori ^^ ew. Amana lub Barake. I tutaj mam dylemat bo kazda z ras przypada mi do gustu.

Zapraszamy wszystkich do gry do nas na ts3.novasociety.com