BLACK DESERT [KR] - Rekrutacja

Poszukujemy entuzjastów MMO do ogarniania gry Black Desert na serverze koreańskim.

Porządne Role :

- Badacz

Opis : Osoba zajmująca się odkrywaniem tajników gry.

Wymagania:

Wiek 17+

Ogar

Sprzęt :

Telefon Nowej generacji z systemem Android.

Dobrej jakości monitor

PC pozwalający uruchomić grę na Średnich detalach :

CPU: ~ i5 2500k / AMD 8350 (Najmniej ważne)

RAM: 6GB +

GPU : ~ GTX 660Ti / R9 270 /

- Dowódca

Opis : Kierowanie zasobami ludzkimi , Likwidacja przeciwników na polu walki.

Wymagania:

Przyzwoity Angielski

Wiek 20+

Zacięcie do PvP

Mile widziane:

Podzielność uwagi

Charyzma

Tryb Nolife

Sprzęt :

Dwa Monitory Full HD

Klawiatura bądź myszka z dodatkowymi klawiszami i funkcją macro.

PC pozwalający uruchomić grę na Wysokich/Ultra :

CPU : i5 4690k / i7 4790k (Nie AMD)

RAM : 8GB +

GPU : GTX 970 / Radeon 290X lub lepsza

DYSK SSD

Dobrej jakości Mikrofon

Internet UP 5+ / DOWN 15+

Zainteresowanych zapraszam na :

GG: 6604895

E-M@il : diviumfuror@gmail.com

TS3 : 185.5.97.93

Koszt Konta : 10$

Dziękuje i pozdrawiam.

no takiej rekrutacji jeszcze nie widziałem nawet ci komputer podali jaki masz mieć

Czy na badacza muszą być spełnione dosłownie WSZYSTKIE wymagania?
W moim przypadku nie pasuje telefon ( Windows Phone ) oraz RAM ( 4 ). Te 10$ można zapłacić PSC, czy czy tylko przelew?

Coś te wymagania zbyt "poważne", wietrzę jakiś interes, na którym zapewne zarobi tylko autor tego tematu. I jeszcze płacenie za konto? Hę?

To ten, bo w sumie to chciałbym być takim dowódcą itp, tylko wiecie.. wole AMD i nie wiem czy to problem ? :(

Możesz wyjaśnić skąd takie wymagania? Chodzi mi o 2 monitory, telefon z androidem, klawiatura i mysz z dodatkowymi funkcjami. To na zwykłych klawiaturach i myszach nie da się dowodzić?

Telefon Nowej generacji z systemem Android.

Mam tylko stacjonarny,może być?

Bo to jest ogloszenie do dolaczenia do multigamingu(wnioskuje po mailu na gorze) i osoba ktora to reklamuje to jeden z zarzadcow owego multigamingu(wysuwa wniosek).

Tak, wiec podal wam wymagania do

a ) pogrania
b ) kierowania oddzialem "multigamingu" w Korei (robienie frapsow/zdjec/ew. zero stresu z braku 25 klatek/sek)

* Gra ma bardzo wysokie wymagania :)

Wymagania sa zrozumiale, ale forma rekrutacji ZABAWNA :D

Czyli mam rozumiec ze optymalizacja gry jest tragiczna?

Nie jest kolejne ogłoszenie typu "zbieram ludzie do wspólej zabawy", powiedzmy ze jest to coś poważniejszego.

Co do opłąty to jeśli dobrze zrozumiałem płacisz za konto do gry (co jest dość sensowne) chyba że samemu załatwisz sobie takowe konto?

up

A czego oczekujesz po nowej grze? Pewnie że odpalisz na szrocie w maksymalnych detalach?

Jeśli gra na to nie pozwala to "zla optymalizacja", "nie umieją robić gier", TAK?

Gra jest wymagająca ale nie bez powodu.

10$ to koszt konta do gry:

http://www.newgameway.com/product.php?gid=90

Pc dowódcy musi być odjechany inaczej dostanie laga w środku walki i umrze jak kleszcz. Po co mi taki dowódca ?

Czyli mam rozumiec ze optymalizacja gry jest tragiczna?

Low odpalisz nawet na kamieniu , jednak wysokie czy ultra to GTX 980 się dławi. To zrozumiałe gdyż grafika jest na propsie.

Możesz wyjaśnić skąd takie wymagania? Chodzi mi o 2 monitory, telefon z androidem, klawiatura i mysz z dodatkowymi funkcjami. To na zwykłych klawiaturach i myszach nie da się dowodzić?

2 monitory ? - Związane ze specyfikacją gry i moim pomysłem do ogaru. - Bez tego oczywiście da się grać ale to autorskie rozwiązanie :)

Telefon z androidem pomaga w tłumaczeniu (dla badacza)

klawiatura i myszka - Sterowanie jest dosyć specyficzne . Bardzo łatwo można odpalić coś czego się nie chce , więc makra mile widziane inaczej w stresie można zrobić miss click.

az bym sie sam skusil, ale czasu nie ma ;D

To ten, bo w sumie to chciałbym być takim dowódcą itp, tylko wiecie.. wole AMD i nie wiem czy to problem ?

Spadki w miejscach procesorowych do 5 Fps więc nope.

Coś te wymagania zbyt "poważne", wietrzę jakiś interes, na którym zapewne zarobi tylko autor tego tematu. I jeszcze płacenie za konto? Hę?

10$ kosztuje zakupienie konta. Wymaganie poważne z uwagi na to że nie gramy tam for fun tylko by zbadać i ocenić grę. Mam dość gier z których się odchodzi po 2 miesiącach bo niema co robić.

Czytając Twój post mam wrażenie że nie am,sz zielonego pojęcia o tej grze, a ten post to zwykłe jaja.
Znam Black Desert od podstawki, jestem osobą która tłumaczyła tą grę na Angielski przy wszystkich CBT oraz OBT i uwierz mi że mam sprzęt średniej półki i twojego dowódce czy ciebie zjadłbym na śniadanie, a gram na TV haha

Pierw pograj, ogarnij grę dowiedz się coś o niej , to pogadamy.

Mimo wszystko ten post spowodował iż uśmiałem się jak nigdy :D

Czytając Twój post mam wrażenie że nie am,sz zielonego pojęcia o tej grze, a ten post to zwykłe jaja. Znam Black Desert od podstawki, jestem osobą która tłumaczyła tą grę na Angielski przy wszystkich CBT oraz OBT i uwierz mi że mam sprzęt średniej półki i twojego dowódce czy ciebie zjadłbym na śniadanie, a gram na TV hahaPierw pograj, ogarnij grę dowiedz się coś o niej , to pogadamy. Mimo wszystko ten post spowodował iż uśmiałem się jak nigdy

Sorry bro to ty jesteś ściemniaczem na całej linii .

Pozwolę sobie zacytować kilka twoich wypowiedzi z tematu Black Desert :

1. Zrobiłeś randomowy poradnik jak założyć konto i wpisałeś tam jakieś badziewia nie wiedząc że trzeba numer telefonu mieć. Jak już się dowiedziałeś że trzeba to włączyłeś pierdzielenie o blokadzie dla polaczków cebulaczków.

2.

Twoja Gadka:

Nie ma bloka IP, całe ENG community siedzi na capelonie

Jest ENG Patch gra w 80% przetłumaczona.

English Pach jest prywatny nie jest udostępniony publicznie, mają go nieliczne osoby i tylko i wyłącznie twórcy , ponieważ gdy udostępnimy go publicznie daum zobaczy w jaki sposób omineliśmy ich GameGuarda i naprawią tą i cięzka praca pójdzie na marne.

Kolejne sranie w banie. Pliki gry zawierające tekst są nie kodowane . Wystarczy je odpalić i wrzucić do translatora google. Nie dawałeś tego patcha innym ludziom bo za każdym updatem gry trzeba było powtarzać ten proces co było bardzo upierdliwe .

Tak wyglądają realia tego twojego pro 80% tłumaczenia na którym grają tylko nooby i retardy. Pro tłumaczenie jest ukończone w 20% i robi je gościu co przetłumaczył Chińskiego BNS.

Co do wymagań systemowych :

http://s2.ifotos.pl/img/pultawkap_wnenqx.png

GTX 580 który jest porównywalny do 660Ti / R9 270 ledwo dźwiga mi 40 FPS na średnich . (płynna gra to 60)

A ja nic nie robię tylko stoje między npc w mieście . A gdzie tu mass pvp do tego ?

Tak więc proszę żyj dalej w swoim wyimaginowanym świecie Deska i nie udzielaj się w moim temacie.

Moderatorów proszę o usuwanie kolejnych postów użytkownika Deska , gdyż nie mam czasu ani chęci użerać się z gimbo hejtem.

dziękuje i pozdrawiam.

kolega deska znajac zycie nawet gry nie odpalil, tylko eng forum troche poczytal:D

Sorry bro to ty jesteś ściemniaczem na całej linii .Pozwolę sobie zacytować kilka twoich wypowiedzi z tematu Black Desert :1. Zrobiłeś randomowy poradnik jak założyć konto i wpisałeś tam jakieś badziewia nie wiedząc że trzeba numer telefonu mieć. Jak już się dowiedziałeś że trzeba to włączyłeś pierdzielenie o blokadzie dla polaczków cebulaczków.2.Twoja Gadka: Nie ma bloka IP, całe ENG community siedzi na capelonie Jest ENG Patch gra w 80% przetłumaczona. English Pach jest prywatny nie jest udostępniony publicznie, mają go nieliczne osoby i tylko i wyłącznie twórcy , ponieważ gdy udostępnimy go publicznie daum zobaczy w jaki sposób omineliśmy ich GameGuarda i naprawią tą i cięzka praca pójdzie na marne. Kolejne sranie w banie. Pliki gry zawierające tekst są nie kodowane . Wystarczy je odpalić i wrzucić do translatora google. Nie dawałeś tego patcha innym ludziom bo za każdym updatem gry trzeba było powtarzać ten proces co było bardzo upierdliwe .Tak wyglądają realia tego twojego pro 80% tłumaczenia na którym grają tylko nooby i retardy. Pro tłumaczenie jest ukończone w 20% i robi je gościu co przetłumaczył Chińskiego BNS. Co do wymagań systemowych : GTX 580 który jest porównywalny do 660Ti / R9 270 ledwo dźwiga mi 40 FPS na średnich . (płynna gra to 60)A ja nic nie robię tylko stoje między npc w mieście . A gdzie tu mass pvp do tego ? Tak więc proszę żyj dalej w swoim wyimaginowanym świecie Deska i nie udzielaj się w moim temacie. Moderatorów proszę o usuwanie kolejnych postów użytkownika Deska , gdyż nie mam czasu ani chęci użerać się z gimbo hejtem. dziękuje i pozdrawiam.

Strasznie mi Ciebie szkoda :( , ponieważ pierwszy ENG patch został wydany przez Xemma, Mnie oraz jeszcze jedną osobę, tłumaczone były tabele paz 2064, pozostałe pliki są w datasheet.bexcel które są zakodowane i nie można się do nich dostać , chyba ze xemma to jakos zrobil.

Patch ten wyszedl 2 dni po premierze BD w KR ,

Zobacz sobie date filmiku, a potem zobacz date psotna na forum black-desert.com gdzie facet udostepnia eng patch.

Tak więc nie popisałeś się kolego, dopiero zaczynasz grac poznawać BD a już kozaczysz mistrzu. Trochę pokory.

Co do tworzenia konta, akurat ja swoje konto mam nie kupione jak Ty , posiadam celphone i nie potrzebowałem go kupować, ba jeszcze aktywowałem ludziom konta na black-desert.com za darmo.

Pozdrawiam, profesjonalnego gracza :D

Rozmowa o "wymaganiach do profesjonalnego pvp " w grze do ktorej ludzie z EU maja po 200-400 pingu ( ze wzgledu na odleglosc serwerow KR ) to juz dla mnie jest fun :) Jezli ktos nie ma ma pojecia co oznacza taka roznica pinga miedzy graczami to na szybko wyjasnie ( teoretycznie ) gracz EU w ciagu 10 sekund jest w stanie wykastowac / uzyc 8 skili gracz z KR 10+ .Jezeli wystepuja comba skilowe skladajace sie z 4-5 skili odpalanych po sobie to takie combo wykonanym 2 sekundy pozniej niz gracz z kr o dluzszyh nawet nie wspominam .... Dodajmy do tego "semi non target" i mamy pozamiatane :)

Rozmowa o "wymaganiach do profesjonalnego pvp " w grze do ktorej ludzie z EU maja po 200-400 pingu ( ze wzgledu na odleglosc serwerow KR ) to juz dla mnie jest fun Jezli ktos nie ma ma pojecia co oznacza taka roznica pinga miedzy graczami to na szybko wyjasnie gracz EU w ciagu 10 sekund jest w stanie wykastowac / uzyc 8 skili gracz z KR 10 . Dodajmy do tego "semi non target" i mamy pozamiatane

Zgadza się Proszę Pana.

Nikt nie ma zamiaru grać w to na serverze Koreańskim. Gramy tam tylko po to by wypracować metody szybkiego lvlowania oraz szybkiego wzbogacania się. Docelowo Będziemy grać na serverze Rosyjskim bądź Europejskim . Korea to jedynie plac do ćwiczeń.

Czas pozostały do premiery w RU czy EU wykorzystany zostanie by się zgrać. Temu takie wymagania , gdyż chcemy z tymi osobami zagrać na EU.

Spoko poprostu myslalem ze nastawiacie sie na "pro" serweru KR :) Tak wynikalo z postu . W taki razie powodzenia