[LeagueOfLegends] Szukam graczy do teamu

Siemanko.

Szukam kilku osób do gry w League of Legends teamowo. Mogą to być normale lub można założyć drużynę rankingową. Najlepiej żeby osoba chcąca grać była maksymalnie z golda bo sam jestem w Silverze. Osobiście lubię grać jako support więc szukam mida, topa, jungli i adc :) Gram bardziej dla funu.

Serwer: EUNE

TeamSpeak3: Jest, ip wyślę w grze.

Nick w grze: Ouga

Wymagania:

Wiek 16+

TeamSpeak3 + mikrofon

Wszystko chyba jasno jest opisane, jakby czegoś brakowało to pisać.

Pozdrawiam.

Cześć, jako iż rankedy gram tylko pod koniec sezonu po nagrody nie pochwalę się ligą ale wystarczy powiedzieć że grę ogarniam. Gram głównie jungle/adc więc możemy popróbować współpracować na bocie a jak nie wyjdzie to się przeniosę. Gram dla zabawy po parę meczy popołudniu w czasie tygodnia a w weekendy to różnie. Nick taki sam jak na forum więc jak coś dodawaj, a no i mikrofon mam i spokojnie spełniam warunek wiekowy.

Okej, zaproszenie wysłane.

Jestem chętny jako ADC.

Nick:Tidies

Obecnie Silver 5 po 10 rankedach ale nie mam siły z tego wychodzić teraz.

Zaproszenie wysłane.

Dziś będę jakoś po 16/17.

Mid/jungle obecnie bronze:D

Dodałem chyba wszystkich co napisali do mnie :) Tylko cały czas zawsze brakuje kogoś wieczorami a wczoraj to nawet teamu nie mogliśmy złożyć.

Możecie dodać, MistakeLord, preferuje, jungle, mid, supp, ew. top, aktualnie jestem w brązie II, i jakoś nie mam sił grać rankedów z randomami, przeważnie gram w godzinach od 21/22 do 1/2, zdarza się że zacznę wcześniej niż 21, bądź skończę później.

Siemanko.

Szukam kilku osób do gry w League of Legends teamowo. Mogą to być normale lub można założyć drużynę rankingową. Najlepiej żeby osoba chcąca grać była maksymalnie z golda bo sam jestem w Silverze. Osobiście lubię grać jako support więc szukam mida, topa, jungli i adc :) Gram bardziej dla funu.

Serwer: EUNE

TeamSpeak3: Jest, ip wyślę w grze.

Nick w grze: Ouga

Wymagania:

Wiek 16+

TeamSpeak3 + mikrofon

Wszystko chyba jasno jest opisane, jakby czegoś brakowało to pisać.

Pozdrawiam.