Eve online

Szukam jakiejś korporacji albo ludzi do wspólnego ogarnięcia gry. Właśnie wydłużyli ten trial do 30 dni więc zasysam :)

Nie idz do Unseen Academy.
Jeżeli umiesz angielski to wybierz się do Eve University.
Jeżeli nei umiesz angielskiego to znajdź jakiegoś polskiego Corpa pomagającego nowym (byle nie UA). Wejdź na kanał Polish in-game i napisz, że jesteś nowy i poszukujesz corpa chcącego wdrożyć cię w grę. Po przekopaniu się przez dziesiątki trolli, znajdziesz tam Corpa odpowiedniego na start.

Fly safe 7o

Jestem chętny na wspólne przebrnięcie przez uniwersum. :D

ja zaczęłem wczoraj, wcale nie taka straszna ta gra, ale faktem jest ,że angielski trzeba znać :P

xBlurPL

Pozdro :)

Frakcja Caldari

Ja też mógłbym pyknąć tylko jak się umawiamy?

Możemy zgadać się na ts. Dzisiaj kończę pobierać grę i będę koło 16 :)

A co jest z Unseen Academy nie tak?

Ja zapraszam do siebie, na ts czy na naszym chacie wszystko wyjaśnimy cokolwiek byście na jakikolwiek temat nie chcieli i pomożemy bo i tak siedzimy praktycznie cały dzień zawsze :P. Możemy nawet do korpa startowego zaprosić, jeżeli będziecie chcieli, niczego nie wymagamy, co zrobicie potem zależy tylko od was.

zainteresowani to pisać w grze do : Kastantus Suria

(Jesteśmy mili ^^)

Ja zapraszam do siebie, na ts czy na naszym chacie wszystko wyjaśnimy cokolwiek byście na jakikolwiek temat nie chcieli i pomożemy bo i tak siedzimy praktycznie cały dzień zawsze . Możemy nawet do korpa startowego zaprosić, jeżeli będziecie chcieli, niczego nie wymagamy, co zrobicie potem zależy tylko od was.zainteresowani to pisać w grze do : Kastantus Suria(Jesteśmy mili ^^)

Można adres ts? Prawie się pobrało może za nieługo wbiję.

Aha.
I jak ktoś będzie wam wciskał kit, że nie da się zarobić na PLEX'a podczas triala, to go wyśmiejcie :D
Sposoby na zarobienie na plexa podczas trwania triala:
-Gaz w WH
-Milicja
-Market (dla zaawansowanych)

-Scam w Jita

Aha.I jak ktoś będzie wam wciskał kit, że nie da się zarobić na PLEX'a podczas triala, to go wyśmiejcie Sposoby na zarobienie na plexa podczas trwania triala:-Gaz w WH-Milicja-Market (dla zaawansowanych)-Scam w Jita

w ciągu 30 dni to nawet samym kopaniem byle gruzu da sie uzbierać jak ktoś ma czas

w ciągu 30 dni to nawet samym kopaniem byle gruzu da sie uzbierać jak ktoś ma czas

Potwierdzam, podałem jednak rzeczy, które nie wymagają tyle nakładu czasu :)

ja chętnie z wami zagram w eve porobię jakieś misje lub cokolwiek, nick w grze Hoobix jeśli nie ma mnie online można wysłać maila

EDIT:może zrobimy jakiś kanał na chat w eve np. mmorpgorgpl lol zeby się jakoś spotkać :)

ja chętnie z wami zagram w eve porobię jakieś misje lub cokolwiek, nick w grze Hoobix jeśli nie ma mnie online można wysłać mailaEDIT:może zrobimy jakiś kanał na chat w eve np. mmorpgorgpl lol zeby się jakoś spotkać

Ja się aktualnie zgadałem z chłopakami, pisz w grze do corpa Sacf.

napisałem do CEO corpa ale nie wiem czy wszystko dobrze zrobiłem :P napiszcie do mnie maila w grze nick Vigwan

Również chętnie bym pograł, poproszę o ip TS'a. Swoją drogą już miałem jedno podejście do gry i w jakieś 4-5 dni zarobiłem na połowę plex'a latając w jakieś milicyjnej akademii to wcale nie jest trudne.

Witam, właśnie dziś za czołem grać, szukam jakiegoś corpa i TSa bo samemu to jakoś smutno grać:)

Szukam jakiejś korporacji albo ludzi do wspólnego ogarnięcia gry. Właśnie wydłużyli ten trial do 30 dni więc zasysam :)