Klucz Heroes Of The Storm mini konkurs xD

Cześć mam do rozdania 1 klucz do hotsa.

Zadanie :

Wykonanie banera na youtube z nickiem JelonidasTV . Tematyka Gry jak coś :) ( jestem let's playerem)

Najlepszy Banner Wygrywa :P

Czas Do soboty do 15:00

30626477692170536423.jpg

rozmiar ma być 2560 x 1440

esqmhc.jpg

Proszę o postaranie się bardziej a nie takie prace ,, na odpier**l ''

warn_ico.png
Wulgaryzm ~ blaumro

b8826b190636e5438d943cdca3a0ea30.jpg

pic_1420828408_1001.jpg Piece of art dla ciebie

może sie uda ;3

Banner.png

qllieds1txrm.jpg

Rozdzielczość: 2560 x 1440

Polecam się na przyszłość, drobne zmiany zawsze możliwe :3

kamilpinas Bardzo fajna praca :) tylko jakbyś zmienił napis tzn czcionkę jakąś fajną // I bez tego designed by zova.

M4R0 Postaraj się zrobić to co temu wyżej napisałem :) Zamiast tych obrazków możesz dać Dying Ligh/CS:go/L4D2 tzn postacie

Niski wysiłek, ale dobry pomysł. Jest nazwa kanału i gra podana.

Bez obrazy Jelonidas ale tyle jest dla mnie wart twój kluczyk co mój wysiłek w zrobieniu banera XD

warn_ico.png
Spam ~ NS

no to jak jest dla ciebie mało wart i możesz go zdobyć w inny sposób to proszę bardzo .

Wprowadziłem poprawki, wydaje mi się że wygląda lepiej. Czcionka jest jak najbardziej odpowiednia (wiem co mówię), element z cs go, zastępuje literę "I" w twoim nicku. Łańcuchy na górze i na dole odwołują się do Dying Light. Jeżeli kanał ma być poświęcony grą, to wstawki z takich produkcji jak SC2, GTA 5 (które warto będzie zaprezentować jak już wyjdzie na PC) oraz Skyrim, to klasyka gier PC. Pozdrawiam, mam nadzieje że się podoba.

rlsrwjslhvp2.jpg

może sie uda ;3

Designed by ZOVA... to twój pseudonim, czy plagiatujesz czyjąś pracę? Bo w drugim przypadku mógłbyś mieć pewne problemy. Nawet spore.

https://www.youtube.com/watch?v=6Fs8zrLDQMQ użył gotowego szablonu

nigdzie nie było napisane że nie wolno :) autor się zgadza na używanie :) ale autor tego posta chyba usnął albo skroił grafike, a klucza nie było :D

Najlepszy Banner Wygrywa

Nadal klucz nie dotarł. :rolleyes:

Do mnie również, miałem nadzieje że wysiłek który w to włożyłem coś da, ale widocznie ten konkurs był tyle wart co filmiki samego autora. Dziękuje, bez komentarza xD

I dziwic sie pozniej, ze ludzie maja takie, a nie inne zdanie o uzytkownikach z niska iloscia postow ;) Jak dla mnie praca M4R0 oczywiscie #1