Gra turniejowa

Witam

czym może być spowodowane coś takiego

gram mecz , nagle wyrzuca mnię z serwera , a gdy próbuje wejść ponownie to nie można . Napisane jest żee nie udało się połączyć z serwerem . Internet jest inne serwery widzi normalnie tylko ponownie do serwera turniejowego nie da się wejść za co dostałem karę

musisz włączyć i wyłączyć gre bo inaczej nie wbijesz

próbowałem rr gry i dalej nie mogłem wbić

Kiedyś miałeś komunikat, że pliki niezgodne z VAC, czy coś przy wyrzuceniu? Przy tym błędzie ponowne włączenie komputera pomaga + może sprawdź spójność plików gry.

nie miałem takiego komunikatu

Nie marnuj siebie i czasu na te zlagowane i nie tylko mixy na serwerach valve. Zacznij grać faceit'y.

a co to są faceit'y?

Tak wgl to, że nie możesz ponownie wbić przy wywaleniu (które nie jest od twojego neta) to wina serwerów cs'a go. Z kolegami (w parę osób na turniejowym mieliśmy, że zaczęły się lagi na serwerze, parę osób z naszego premade wywaliło, po próbie reconnecta było ładowanie i przenosiło nas znowu do menu głównego (i tak było przez 2-3 minuty ciągle). Czasami im te serwery turniejowe coś wysiadają.

Faceit to taka darmowa liga. To jest to samo co meczmejkingi tylko nie ma rang w grze tylko na ich stronie. W porównaniu do meczmejkingów w faceicie masz tylko plusy. Banujecie serwery na jakim chcecie grać.. Macie runde nożową no i co najważniejsze jest 128tick. Wejdź na faceit.com to jest ta strona.

Witam

czym może być spowodowane coś takiego

gram mecz , nagle wyrzuca mnię z serwera , a gdy próbuje wejść ponownie to nie można . Napisane jest żee nie udało się połączyć z serwerem . Internet jest inne serwery widzi normalnie tylko ponownie do serwera turniejowego nie da się wejść za co dostałem karę