Problem x2

Witam, pierwszym problemem jest to, gdy próbuję pobrać Tere EU bądź RU patcher mi się zacina i zacina również kompa, po resecie w obu klientach mam Checking files, w Rosyjskim dochodzi do 3% i jest to samo - lag, natomiast w europejskim do 36% i też lag liczę na jakąś pomoc w tej sprawie, drugi problem natomiast polega na tworzeniu postaci, gdy Wybieram klasę oraz rasę następuje lag gry i komputera, mógłby ktoś pomóc, bo na prawdę zależy mi na powrót do gry.



Specyfikacja komputera :



Procesor : i5 4590 3,3ghz x4


Karta Graficzna : Radeon Gigabyte HD7770 OC


Zasilacz : Chieftec 500w


Płyta główna : Gigabyte H81M


Pamięć : 4gb


System : Windows 7 Home x64



Poleciłbym bym ci usunąć wszystkie pliki tery i zacząć pobierać od nowa, ale wątpie żeby to pomogło. Patcher Tery to najbardziej zbugowany patcher jaki kiedykolwiek spotkałem, u mnie był ten sam problem tylko po każdym resecie komputera szło o pare % dalej i tak po tygodniu w końcu się pobrało.

Witam, pierwszym problemem jest to, gdy próbuję pobrać Tere EU bądź RU patcher mi się zacina i zacina również kompa, po resecie w obu klientach mam Checking files, w Rosyjskim dochodzi do 3% i jest to samo - lag, natomiast w europejskim do 36% i też lag liczę na jakąś pomoc w tej sprawie, drugi problem natomiast polega na tworzeniu postaci, gdy Wybieram klasę oraz rasę następuje lag gry i komputera, mógłby ktoś pomóc, bo na prawdę zależy mi na powrót do gry.



Specyfikacja komputera :



Procesor : i5 4590 3,3ghz x4


Karta Graficzna : Radeon Gigabyte HD7770 OC


Zasilacz : Chieftec 500w


Płyta główna : Gigabyte H81M


Pamięć : 4gb


System : Windows 7 Home x64