Aion w Gameforge

Jak teraz jest z Aionem w Gameforge, warto grać?

Nadal trzeba kupować gold packi, żeby coś ugrać?

Czy jednak warto zagrać w Aiona prosto od ncsoftu?

Jeszcze jedno, czy da się spolszczyć Aiona od ncsoftu?

Proszę o odpowiedź. :)

Na podstronie Aiona masz z 3 tematy moze ponad ktore odpowiadaja na twoje wszystkie pytania.
Napisze tyle ze bez dobrego neta nie masz co grac na wersji US z powodu pingu.

No bez gold packa to nawet nie ma co podchodzić do tej gry, na 40lvlu+ nie da się bez tego grać.

Kartago napisz mi czemu sie nie da bez niego grac? Ja kupilem swojego na 65lv i nie czuje zebym mial jakis problem.

Jak tam sytuacja na polskim serwerze? Żyje jeszcze?

Zastanawiam się pomiędzy archeage, a aionem właśnie.

Żyje i ma się dobrze. Wieczorami ponad 2k online jest.

Kartago napisz mi czemu sie nie da bez niego grac? Ja kupilem swojego na 65lv i nie czuje zebym mial jakis problem.

To chyba nie robiłeś nic poza biciem lvl-a ^^ Wtedy fakt. Da się żyć bez GP. Ale jeśli ktoś myśli o instach, lepszych itemach i crafcie jakimkolwiek to nie da się bez GP. Ograniczenie zbierania matsów, limit sprzedaży mniejszy itp itd... Do samego wbicia 65lvl-a nie trzeba GP ale to tylko teoria. Bo w praktyce jestes gołym i wesołym 65lvl-owcem jednostrzałowcem :)

Wbilem 65lv wyfarmilem bm set i wtedy kupilem gold pack. To zalezy czy siedzisz po 10h dziennie i nie masz co robic czy tak jak ja 1-3h max :]
Jednostrzalowiec dobre sobie : ))

Pewnie zostanę zbesztany, ale: 15 zł miesięcznie to taki wydatek? Wystarczy odpuścić sobie kilka piw albo 1-2 paczki fajek. W wieku 8 lat byłem w stanie załatwić sobie 15 zł na CD-Action.

Zresztą, kolega wyżej napisał: bez gold packa się nie da na dłuższą metę, ale da się gold pack'a zdobyć nie wydając ani złotówki. Nie wiem czemu komukolwiek miałoby się to nie podobać, przecież to genialny system, bo stabilizuje ekonomię gry.

Jasne gdyby zniesli tylko limit sprzedawania i uzyskania kasy od npc to zarobienie na gp bylo by chwila.

Jak teraz jest z Aionem w Gameforge, warto grać?

Nadal trzeba kupować gold packi, żeby coś ugrać?

Czy jednak warto zagrać w Aiona prosto od ncsoftu?

Jeszcze jedno, czy da się spolszczyć Aiona od ncsoftu?

Proszę o odpowiedź. :)