Wygasanie puntów ostrzeżeń

Co ile wygasają pkt ostrzeżeń 12 miesięcy czy 24 ?

24 miesiące.

Dokladnie 730 dni po dostaniu warna zostanie on wygaszony.

Wyższa matematyka, dobrze, że to ująłeś. kappa.png

Ale jeszcze nie dawno było 12 miesięcy prawda?

Nie, jeszcze niedawno nie wygasały wcale same z siebie. : )

A więc na moje dwa ostrzeżenia jeszcze nie przyszedł czas :P

24 miesiące - tyle admin założył, że dana osoba wydorośleje i nie powtórzą się wybryki:)

Okej, a teraz inne pytanie.

Kiedy założyłem ten temat, użytkownik XXXX co już o nim tutaj pisałem

Napisał do mnie bardzo obraźliwe słowa za nic, wklejać nie będę bo parę osób się zgorszy.

Zgłosiłem go, za ile mogę wiedzieć będzie zbanowany ?

Nie zostanie zbanowany. Dostanie awans.

O tak tutaj można dostać warna za wszystko nawet insynuacje, sarkazm, słowa które bezpośrednio nikogo nie obrażają, wszystko wedle uznania i humoru moderatora najlepiej nic nie pisać

Ostatnio napisałem że co niektórzy użytkownicy tego portalu nie używają mózgu (jak by to było kłamstwo :) ) i dostałem 3 punkty ostrzeżeń za obrazę użytkowników nieżle, tylko, że staram się pisać z sensem i pomagać jak umiem, a przez takie głupoty i podejście cie niektórych moderatorów mam już 9 warnów, szkoda konta

Nikogo nie wyzywam mam już swoje lata i sorki, że nie słodzę tylko "mówie" jak jest, chyba mamy wolność słowa ?

Podsumowując nie martw się z cała pewnością przed upływem tych 2 lat dozbierasz jeszcze kilka

up dokladnie nic nie pisac choc za same logowanie sie czuje ze tez mozna przytulic warna :)

Zgłosiłem go, za ile mogę wiedzieć będzie zbanowany ?

73975637498250953954.gif

Skąd u Ciebie taka żądza krwi? :)

warn_ico.png
Offtop ~ NS

A tak się zapytam mam jeden warn z 2011 i ze stycznia 2013 kiedy znikną ?

@Karas5 Nie będzie on zbanowany, skoro autor tematu zrobił mniej tolerowaną rzecz, czyli wkleił część z prywatnej wiadomości.

@Karas5 to co dzieje się w prywatnych wiadomościach użytkowników żyje własnym życiem, ale przeczytałam Twoją rozmowę z nim i Ty pierwszy zacząłeś go wyzywać, więc na co liczyłeś w rewanżu...kwiaty i czekoladki?

@Ukryty napisz do Salka, bo faktycznie masz 1 punkt stary, ten z 2013, a ten z 2011 dawno Ci usunęłam.

Karas5 otrzymał odpowiedź. Temat zamykam.

Co ile wygasają pkt ostrzeżeń 12 miesięcy czy 24 ?