Cleric INQ czy Mage Warlock-?

Witam !

Otóż chodzi mi o to który jest lepszy w pvp w pozniejszym etapie gry, interesuje mnie gra dot-erem z drain life czy sustainem :)

w Wowie znane to było jak warlock SL/SL.

Cenie DOT'y i sustain

Dlatego prosze o pomoc w wyborze :)

Pozdrawiam Nemezir.

Mag. Tylko i wylacznie. Kleryk z inq to i tak glownie buffer/supporter, z srednim dps. Za to w przypadku maga mozesz dobrac do warlocka nekromante i np maga ognia i masz typowego warlocka z wowa : summony, czarna magia, doty + odrobinka magii ognia ;)

Odnośnie maga,ja gram przestarzałym specem Warlock/Necro,wyświetla mi info że build retired ,coś w tym stylu.To był taki spec in game,sugerowany przez grę punkty automatycznie się rozdawały.Muszę przyznać,że do pve jest niezły,tankujący summon jest pro-koks.Zdarzało się że na instancji tankowałem dla całego party w momencie gdy tank robił off z party.Bardzo fajny build do pve.Na pvp grałem pyromancer/dominator,podobno już nieaktualny,nawet nie sprawdzałem czy działa.

Generalnie pod dps magiczny to polecam wlasnie maga, kleryk tak srednio sie tutaj sprawdza ;). Tzn - moc mozna, ale dobry mag vs dobry kleryk to zawsze mag wygrywa pod wzgledem dpsu - za to kleryk dodatkowo aury da czy inne buffy :D

Witam !

Otóż chodzi mi o to który jest lepszy w pvp w pozniejszym etapie gry, interesuje mnie gra dot-erem z drain life czy sustainem :)

w Wowie znane to było jak warlock SL/SL.

Cenie DOT'y i sustain

Dlatego prosze o pomoc w wyborze :)

Pozdrawiam Nemezir.