Spam

Ehh każdy jeden temat jest zamykany gdzie nic się nie rozwiązało a tyle pytań zostało nie omówionych. To jest głupie że muszę tworzyć nowy temat bo ktoś coś...

Dlaczego istnieje na pw funkcja zgłoś?


Gość napisał do mnie ''Ty kurwo nie pytaj o warny, bo zaraz banika wylapiesz:D''

Co mnie bardzo uraziło. W odzewie Star czy jak się nazywa ten moderator piszę

''to co dzieje się w prywatnych wiadomościach użytkowników żyje własnym życiem, ale przeczytałam Twoją rozmowę z nim i Ty pierwszy zacząłeś go wyzywać, więc na co liczyłeś w rewanżu...kwiaty i czekoladki?''

Ehee?

Jest różnica użycia wulgaryzmu kiedy ktoś coś ci zrobił, a jest różnica kiedy zakładasz temat, wypowiadasz się w nim, a jakiś random piszę ci takie rzeczy.

Coś czuje że dostanę nie długo bana i z kończą się moje dni na tym forum bo star ma zły dzień i chcę się po wyżywać. Zaczynam rozumieć dlaczego star jest najbardziej nie lubianym moderatorem na forum :/

Ten temat nie ma na celu wylewania żali na moderatorów. Chcę tylko żeby xxxx dostał bana.

Trochę to głupie, mam 22 lata a czuje się jak w przedszkolu, gdzie skarży się na 2 osobę...

Dodaj mnie do rozmowy jeśli możesz ; )

@Karas
Spokojna twoja rozczochrana :D Będzie dobrze, a takie osoby jak ten typ, ignoruj od razu, nie cackaj się z nimi. Bo jak taka osoba widzi, że chcesz, aby dostała bana to znaczy, że zwróciłeś na to uwagę, a to go pobudza do kolejnych działań :) A co do NS to koleś/babka jest jakiś dziwny/a... No, ale cóż zrobić jak się daje tak dużą władzę osobie która zmienia się jak pogoda nad polskim morzem :D Może i wyłapie za to bana/warna/perma ale ciul mnie to. Po prostu marzę o tym aby NS nie był/a moderatorem (jak i zapewne wielu innych, ale też nie chce się wypowiadać w ich osobie)
Pozdrawiam ciepło i serdecznie :D

P.S. Salek, Dzz i MT rzondzom ! :D

Kilka spraw:

1. Ortografia i pisownia... człowieku, ja bym Cię zbanował za sam wygląd Twoich tekstów, już nie mówiąc o zawartości: "nie lubianym" (nie + przymiotniki w formie podstawiwej piszemy razem), "moderator piszę" (to w końcu Ty piszesz, czy moderator?), "nie długo", itd.

"Trochę to głupie, mam 22 lata a czuje się jak w przedszkolu" - To mnie najbardziej rozbawiło, z taką pisownią wcale się nie dziwię, że czujesz się jak w przedszkolu.

2. NS to kobieta/dziewczyna.

3. Każdy użytkownik forum wie, że nie warto wchodzić z nią w dyskusję, bo nic pozytywnego z tego nie wyniknie, ona nie rozkłada kar z regulaminem, tylko jak jej wygodnie i tyle.

4. "Jest różnica użycia wulgaryzmu kiedy ktoś coś ci zrobił, a jest różnica kiedy zakładasz temat" - nie, nie ma. Jeżeli faktycznie Ty pierwszy zacząłeś go wyzywać, to miał pełne prawo odpowiedzieć Ci tym samym, jeżeli on miałby dostać warna, to Ty również.

Tyle z mojego punktu widzenia. Peace~

Wyciąganie takich spraw na światło dzienne jest dziecinne... Jak nie podoba ci się zachowanie moderatorów, to piszesz do Salka i jego decyzja będzie ostateczna, żalenie się w ten sposób jedynie pogarsza Twoją opinię.

Northern mówiła, że oglądała twoją rozmowę w tym gościem. I że to ty zacząłeś go pierwszy wyzywać.

Chodź, pogramy w kosi-łapki.

Co ja placzaj ! No nie otwierasz drugi ten sam temat, jeśli wina jest po obu stronach. Ostrzeżenie powinno pójść tu i tu, kupcie sobie flaszkę na zgodę.

Widziałem tą rozmowę i obaj się ostro bluzgaliście. Sam używałeś wuglaryzmów. I prawdą jest to co napisała Northen, że my nie odpowiadamy za to co wy piszecie sobie na PW.

Czyli mogę napisać do kogo chcę, co chcę? Mogę nawet używać najgorszych bluzgów do moderatorów na pw?

Jak wiadomo, wcześniej zakładałem temat że chciałbym przetestować TESO i czy ktoś mógłby użyczyć mi konta aby tylko sprawdzić optymalizację. Nikt mnie tam nie zbluzgał, również nie nazwał żebrakiem itp. Wtedy xxxx napisał że może mi pożyczyć konto na dzień bo jemu się nie spodobało. Okej napisał że dnia następnego bez problemu pożyczy(8lutego). 10 lutego ja do niego napisałem jak tam z teso itd(Bo jak wiadomo TESO drożało z dnia na dzień)Nic nie odpisywał. 15 lutego kupiłem sam grę, nic już do niego pisałem od 10 bo po co. A gościu 21 lutego piszę do mnie że go spamuje pff. Po prostu jestem uczulony na ignorantów i kłamców, odpisałem że teraz mam go w d*pie i nie powinno tak się zachowywać a typo od razu ''Dziecko pier**lone, czytaj ze zrozumieniem, pier**lony żebraku.''. Najśmieszniejsze jest to że gościu spamował forum pisząc że ma 15 egzemplarzy XD


@Derpblade jak tak ci to przeszkadza to dlaczego czytasz? Aż tak masz nudnawe życie ? Zajmij się czymś pożytecznym zamiast robić śmietnik.

Sam go najpierw obraziłeś. Nie było tam tylko kwestii, że masz go między pośladami. Zresztą całą sprawę obgadam z Salkiem i jeśli ktoś będzie miał dostać warna to będziecie wy obaj.

Warn dla obojga i zamknąć temat. Obydwoje są siebie warci. Bylo trzeba wyjść z rozmowy jak Ci nie odpisywał, albo kiedy napisał, że spamujesz. Stworzyłeś temat, aby pokazać jaki xxxx jest zły, a sam lepszy nie jesteś. No i nie rozumiem po co wyciągasz na światło dzienne rozmowy z pw.

Ehh każdy jeden temat jest zamykany gdzie nic się nie rozwiązało a tyle pytań zostało nie omówionych. To jest głupie że muszę tworzyć nowy temat bo ktoś coś...Dlaczego istnieje na pw funkcja zgłoś?Gość napisał do mnie ''Ty kurwo nie pytaj o warny, bo zaraz banika wylapiesz:D'' Co mnie bardzo uraziło. W odzewie Star czy jak się nazywa ten moderator piszę''to co dzieje się w prywatnych wiadomościach użytkowników żyje własnym życiem, ale przeczytałam Twoją rozmowę z nim i Ty pierwszy zacząłeś go wyzywać, więc na co liczyłeś w rewanżu...kwiaty i czekoladki?''Ehee?Jest różnica użycia wulgaryzmu kiedy ktoś coś ci zrobił, a jest różnica kiedy zakładasz temat, wypowiadasz się w nim, a jakiś random piszę ci takie rzeczy.Coś czuje że dostanę nie długo bana i z kończą się moje dni na tym forum bo star ma zły dzień i chcę się po wyżywać. Zaczynam rozumieć dlaczego star jest najbardziej nie lubianym moderatorem na forum :/ Ten temat nie ma na celu wylewania żali na moderatorów. Chcę tylko żeby xxxx dostał bana.Trochę to głupie, mam 22 lata a czuje się jak w przedszkolu, gdzie skarży się na 2 osobę...

widzisz 22 lata masz a masz zale d*py o jakies glupie forum. Co to Twoj dom trollingu czy kolejna bezwartosciowa strona jakich miliony? Aaa nie, kolega wyglada mi na obronce ucisnionych i bojownika praw forumowiczow. Good job!

Czyli mogę napisać do kogo chcę, co chcę? Mogę nawet używać najgorszych bluzgów do moderatorów na pw?Jak wiadomo, wcześniej zakładałem temat że chciałbym przetestować TESO i czy ktoś mógłby użyczyć mi konta aby tylko sprawdzić optymalizację. Nikt mnie tam nie zbluzgał, również nie nazwał żebrakiem itp. Wtedy xxxx napisał że może mi pożyczyć konto na dzień bo jemu się nie spodobało. Okej napisał że dnia następnego bez problemu pożyczy(8lutego). 10 lutego ja do niego napisałem jak tam z teso itd(Bo jak wiadomo TESO drożało z dnia na dzień)Nic nie odpisywał. 15 lutego kupiłem sam grę, nic już do niego pisałem od 10 bo po co. A gościu 21 lutego piszę do mnie że go spamuje pff. Po prostu jestem uczulony na ignorantów i kłamców, odpisałem że teraz mam go w d*pie i nie powinno tak się zachowywać a typo od razu ''Dziecko pier**lone, czytaj ze zrozumieniem, pier**lony żebraku.''. Najśmieszniejsze jest to że gościu spamował forum pisząc że ma 15 egzemplarzy XD@Derpblade jak tak ci to przeszkadza to dlaczego czytasz? Aż tak masz nudnawe życie ? Zajmij się czymś pożytecznym zamiast robić śmietnik.

Ufasz człowiekowi co ma niecałe 100 postów, czego oczekiwałeś iż ktoś ci da za darmo konto ? Nic nie ma za darmo, zawsze za coś płacimy. W tym wypadku poszły niepotrzebne nerwy, wina jest po obu stronach. Nie było sprawy, gdybyś do niego nie napisał. Chociaż tamten powinien dostać bana, za lewe transakcje na forum.

Myślałem że dotrzyma słowa, rozumiesz że zachowa się inaczej większość. Wtedy Teso drożało z dnia na dzień i bardzo mi zależało na czasie. No ale nie odpowiadaj na pw. Tylko pisał po forum że ma aż 15 egzemplarzy. Gość po prostu coś obiecał, po czym jechał po mnie od żebraków. Z tamtego tematu co założyłem, żaden mnie tak nie nazwał bo ja nie chciałem za darmo grę, chciałem tylko przetestować te 5 minut.

Taa doszło do mnie że ten temat nie miał żadnego sensu. Ale kiedy go tworzyłem myślałem co innego. Najlepiej skasujcie, co by więcej spamu nie było.

No cóż, z tego co ja zauważyłem, że to Ty sam zacząłeś go wyzywać. To, że nie odpisał Cię do tego nie usprawiedliwiało więc nic dziwnego, że odpłacił Ci pięknym za nadobne. Temat jest całkowicie pozbawiony sensu.

Ehh każdy jeden temat jest zamykany gdzie nic się nie rozwiązało a tyle pytań zostało nie omówionych. To jest głupie że muszę tworzyć nowy temat bo ktoś coś...

Dlaczego istnieje na pw funkcja zgłoś?


Gość napisał do mnie ''Ty kurwo nie pytaj o warny, bo zaraz banika wylapiesz:D''

Co mnie bardzo uraziło. W odzewie Star czy jak się nazywa ten moderator piszę

''to co dzieje się w prywatnych wiadomościach użytkowników żyje własnym życiem, ale przeczytałam Twoją rozmowę z nim i Ty pierwszy zacząłeś go wyzywać, więc na co liczyłeś w rewanżu...kwiaty i czekoladki?''

Ehee?

Jest różnica użycia wulgaryzmu kiedy ktoś coś ci zrobił, a jest różnica kiedy zakładasz temat, wypowiadasz się w nim, a jakiś random piszę ci takie rzeczy.

Coś czuje że dostanę nie długo bana i z kończą się moje dni na tym forum bo star ma zły dzień i chcę się po wyżywać. Zaczynam rozumieć dlaczego star jest najbardziej nie lubianym moderatorem na forum :/

Ten temat nie ma na celu wylewania żali na moderatorów. Chcę tylko żeby xxxx dostał bana.

Trochę to głupie, mam 22 lata a czuje się jak w przedszkolu, gdzie skarży się na 2 osobę...