Ulepszanie

Czesc, jak zrobić żeby item mozna bylo robić do +12? Bo mam ambit seta i jest napisane ze mogę tylko do +9 a na th widzialem taki sam item ibylo napisane "Masterwork "przed nazwa umial normalnie bony do +12:(

PS: czym miksować bony w Ambit secie ?

Podbicie do +12 jest możliwe tylko po wbiciu "masterworka", potrzebujesz do tego jednego z tych scrolli: Common Enigmatic Scroll, Masterwork Enigmatic Scroll, Blessed Enigmatic Scroll lub Noble Enigmatic Scroll. Dodatkowo musisz zakupić scrolla do identyfikacji, są dwa rodzaje dostępne u zwykłego merchanta. Szansa na sukces wbicia zależy od użytego scrolla enigmatic. Bonusy losujesz za pomocą powyższych scrolli, przy czym po raz wbitym masterworku zostaje on na stałe, zmieniasz tylko statystyki bonusowe.

W razie wątpliwości pytaj :)

Dzięki, eq wybonowane. Ale mozna zmieniać tylko te bony co są z ulepszeniem? Na+3/6/9 ?

Tak, a dokładniej to te z zielonym znaczkiem po prawej stronie. Istnieją w grze przedmioty, które mają więcej statystyk do przerolowania.

Nie wiem czy jest sens wydawać kasy na masterowrkowanie ambita teraz gdy juz można dropić Discovery .... Zostaw set na +9 , jak jestes DPS zrób broń na +12 tylko i znajdź ekipe do robienia nowych instancji aby dropc Discovery itemy, dopiero te powbijaj na +12

Czesc, jak zrobić żeby item mozna bylo robić do +12? Bo mam ambit seta i jest napisane ze mogę tylko do +9 a na th widzialem taki sam item ibylo napisane "Masterwork "przed nazwa umial normalnie bony do +12:(

PS: czym miksować bony w Ambit secie ?