Mortal Online

Czesc wszystkim! :) Szukam ludzi do reaktywowania Polskiej druzyny / gildi w tej oto grze.

Jestem juz doswiadczonym graczem wiec bez problemu moge wszystko wytlumaczyc poczatkujacym.

Jezeli jestes zainteresowany , pisz w komentarzach !

Rogu gra w Mortala. Ma już parę osób do gry, więc polecam kontakt do niego.

Tez polecam bywalca Rogu, czlowiek ogarniety i komunikatywny, dobrze sie z nim gra :)

Garr, Como, Kusha i Vana czekają już w grze.

Dzieki wszystkim za odpowiedzi! :)

Moglibyście coś więcej napisać o grze? B2p?

Teoretycznie F2P, praktycznie P2P ze względu na restrykcje w skillach.

Czyli byłoby trzeba wykupić premium tak na prawdę? Ile takie coś kosztuje?

EDIT:

Wyczytałem, ze tak na prawdę można zrobić dobrą postać nie płacąc suba. Czy to prawda? jest sens zaczynać jeśli nie będę płacił?

W tej grze wszystko zalezy od twego wlasnego ''skilla'' i umiejetnosci ktore posiadasz. Na f2p spokojnie mozesz zabic przeciwnika ktory placi za gre. Oczywiscie postac jest slabsza jezeli grasz na F2p, ale i tak spokojnie mozna sie fajnie pobawic :)

A są jeszcze jakieś dotkliwe restrykcje dla graczy F2P?

Z tego co pamiętam, gracze F2P mają progres skilli ograniczony do 60(ogólnie można nabić nawet do 100, ale działać będzie jakbyś miał dalej 60) no i F2P nie może nauczyć się kradzieży. Reszta chyba w sumie jest okej. Prawdą też jest, że można przyzwoitą postać na F2P zrobić. Wystarczy trochę ogarnąć mechanikę gry. :3

Czesc wszystkim! :) Szukam ludzi do reaktywowania Polskiej druzyny / gildi w tej oto grze.

Jestem juz doswiadczonym graczem wiec bez problemu moge wszystko wytlumaczyc poczatkujacym.

Jezeli jestes zainteresowany , pisz w komentarzach !