Grywalny FPS

Szukam grywalnego FPS,mmofps który malo zajmuje max 3g

Polecam Heroes & Generals, waga gry to 1gb, MMOFPS, brak pay2win, spora ilość graczy, jak na razie jeden z najlepszych shooterów sieciowych w mojej opinii.

Podłączam się do tematu. Sam szukam.

Od siebie mogę polecić Heroes & Generals co prawda przeglądarka ale gra się nawet ciekawie.

Heroes i Generals to typowy fps? Mozesz dać link do opisu wymagań itp

Może Warface? Waży około 3gb z tego co pamiętam. A także polecam jako mmofps (chyba najlepszy moim zdaniem) Planetside 2, lecz to waży 15 gb, ale naprawdę polecam bo jest to bardzo dobra gra.

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=17388

Możesz sobie zobaczyć na youtube jak to wygląda, tworzysz swojego żołnierza i od zera do bohatera kreujesz go na klasę którą chcesz. Gra jest w fazie Beta, ale mimo to dobrze się prezentuje. Mecze (bitwy) trwają zwykle od 15-25 min.

Czy jest to typowy fps ? Raczej taktyczny, najlepiej jak sam sobie pobierzesz, zagrasz i ocenisz, do ściągnięcia tylko 1gb.

Opisałby ktoś Warface ?

Czy jest Pay2Win. Kupowanie broni. Rozmiary mapek. Ilość map. Cheaterzy. Ilość graczy. Itd.

A są jakieś polskie klany itp? Jak to wgl pobrać ?..

Jak to wgl pobrać ?..

http://www.heroesandgenerals.com/16/en/index.html

Załóż konto i kliknij Play for Free.

Dobra ściągam, jakieś porady? Jaka frakcja grac jak wgl jest taka opcja i czy jest podzial na klasy, jak ze sniperem w tej grze?

Są Niemcy i Amerykanie. Grając jako zwykły wojak odczułem różnice pomiędzy frakcjami:

- Amerykanie posiadają szybkostrzelny karabin Garand, który nie zabija na jeden strzał w klatkę piersiową, gdzie Niemcy mają Mausera, który co każdy strzał musi przeładować. Dla mnie granie Niemcami to ułatwienie. Kiedyś zdobywałeś kasę po rundzie i za tą kasę kupowało się inne klasy.

@Down To jak ja grałem nie było sowieckich przyjaciół

Niemcy Amerykanie oraz Rosjanie.

W to mozna grac tylko na przeglądarce? Przecież pobralem klienta a jak wlaczam to mi sie na przeglądarce odpala

Polecam Heroes Generals jak ktoś woli takiego fpsa z nieco większymi mapami, trochę innym silnikiem i w czasach II wojny. Kitranie w krzakach, przejmowanie punktów, pojazdy itd. P2w chyba nie ma choć każdy to inaczej odbiera, pograć można całkiem fajnie choć bez składu to trochę ciężko gdyż trzeba grać taktycznie a często się trafi kilku baranów co stoją albo jeżdżą autem po spawnie i przez takich się przegrywa. Grałem jakiś czas i dalej mam na komputerze lecz lepiej mi się gra w gierkę niżej.

Jak ktoś preferuje szybszą rozgrywkę jak np. w CS'ie, to SKILL jest wg. mnie bardzo fajną gierką. Ładna grafika/efekty, ciekawe mapy i mi się bardzo dobrze tam porusza/strzela. Jest także tryb pve, na święta rzucanie śnieżkami itd. Sporo polaków się spotyka, można grać klanówki, rozwijać postać (mamy swoje statystyki kariery i broni). Item shop co prawda jest jak w większości gier f2p, ale nie jest p2w, bez problemu można mieć dobre statystyki czego by się nie używało. Z resztą jest masa misji, eventów także tych daily czyli dziennych za które dostajemy przedmioty z item shopu, jakieś ubrania wojskowe, bronie, vipy itd. gram już dość długo, nie wydałem i nie zamierzam nigdy wydawać ani złotówki i myślę, że jest to jeden z lepszych darmowych fpsów. Dawny top 1 czyli AvA niestety się stacza na dno, warface jest też całkiem dobry, ale mi osobiście rozgrywka bardziej odpowiada w skillu. Jest to druga część gry soldier front od dawnego studia "ijji" w jedynkę grałem kilka lat i dla mnie był to najlepszy fps, dwójka czyli skill też daje radę :)

Black shot

W tym heroes mam straszne lagi, zacina mi sie na najslabszych detalach... Gdzie o niebo lepsze gry chodza na max :\

Są Niemcy i Amerykanie. Grając jako zwykły wojak odczułem różnice pomiędzy frakcjami:- Amerykanie posiadają szybkostrzelny karabin Garand, który nie zabija na jeden strzał w klatkę piersiową, gdzie Niemcy mają Mausera, który co każdy strzał musi przeładować. Dla mnie granie Niemcami to ułatwienie. Kiedyś zdobywałeś kasę po rundzie i za tą kasę kupowało się inne klasy.@Down To jak ja grałem nie było sowieckich przyjaciół

To było dawno temu.

Teraz naziści dostają na początek karabin półautomatyczny G43, który strzela tak samo jak M1 Garand, ale ma w magazynku 1 nabojów, czyli o 2 więcej od amerykańskiego. Pewno w czymś jest gorszy, ale tego nie wiem, bo nie gram nazistami.

Jednostrzałowe (bolt-action) karabiny można kupić w sklepie za kasę z gry, po odblokowaniu 5 poziomu za używanie tego pierwszego karabinu.

Rosjanie weszli do gry kilka dni temu.

Co do samej gry, to nie polecam grania jako pilot. Nawet jeśli lubisz latać. Model lotu to porażka, a sterowanie myszą to tragedia. Battlefield przy tym to jak symulator :D W dodatku Amerykanie nie maja ani jednego dobrego pilota, przynajmniej ja nie spotkałem takiego w powietrzu. Zawsze ruskich czy niemców było 10 razy więcej i latanie Hamburgerem było niemożliwe, albo bardzo ciężkie.

Snajpera odblokujesz jak trochę pograsz i nabijesz expa oraz jak zarobisz sobie na karabin, bo chyba nie dają gratis, nie wiem. Strzela się na duże odległości i cel do którego strzelasz o ile sam nie jest snajperem, to nawet nie będzie wiedział skąd dostał.

Gra odpala się w przeglądarce, tzn menu. Jak dołączysz do walki, to uruchomi się klient i będziesz miał normalną strzelankę.

Co do problemu z wydajnością, to nie mam pojęcia czemu źle Ci działa. U mnie działa płynnie, a kompa nie mam najnowszego. Proponuje zapytać wujka Google, może coś znajdziesz.

czemu tylko 3gb od siebie polece insurgency zamuje 8,6 ale powiem, że warto świetna gra

http://youtu.be/YuVQh4xLOG0

A może tak klasyka?Ja polecam Quake Live, zajmuje jakies 800mb na STEAM.

Tylko 3giga bo mam mobilny i ograniczenie transferu