Dirty Bomb by Nexon

Grał ktoś? Ma jakąś tam przyszłość?

przy żadnym innym fpsie sie tak dobrze nie bawiłem jak przy dirtybomb, no może przy warrocku 8 lat temu.

fps naprawde fajny.

Potwierdzam gra jest naprawde ciekawa. System zdobywania nowego wyposażenia jest na zasadzie otwierania skrzynek jak w csie. Podejżewam że jak gra wyjdzie to kluczyk bedzie mozna kupic za walute w grze ale i za prawdziwe pieniądze. Aktualnie gra jest w przerywanych testach beta kolejny zacznie sie 6 marca, polecam zgłosić się do udziału w testach bo praktycznie kazdy dostaje dostęp :D

Właśnie się zgłosiłem. Obejrzałem masę filmów na YouTube i widzę potencjał.

@Edit Bronie są na stałe czy na określony czas?

nie wiem jak jest teraz jak grałem wcześniej to dropiło się skrzynki z których po otwarciu leciały sety coś ala CSGO dające nową broń + czasem wygląd i to było na stałe

Nie wiem dlaczego, ale gra mi bardzo źle chodzi na minimalnych, a spełniam zalecane z nadwyżką. Po za tym gra bardzo mi się spodobała.

No to nic tylko czekać do 6tego :)

Ludzie gadają o kulawej optymalizacji jednym chodzi lepiej innym gorzej, mi działo znośnie na E8400 4Gb ramu i HD7770, a ludzie z duzo lepszym sprzętem się skarżyli

@down

"ja grałem na maksa bez zadnych problemow.."

Boś jest koxu XD,a tak na poważnie nikogo to nie obchodzi bo nie napisałeś konfiguracji, więc twój post jest nie potrzebny, dodatkowo to że u ciebie działało nie znaczy, że inni nie mieli problemów, wystarczy wejść na oficjalne forum i trochę poczytać - totalnie bez sensu ten twój post nie mogę przeboleć, a że nie chce dostać warna za obrazę kolejnego, to na tym poprzestanę, po protu takie pokolenie, więc powinienem przestać się dziwić :)

ja grałem na maksa bez zadnych problemow..

Wie ktoś może czy będzie wprowadzony jakiś tryb single life? Tak aby mogło się zginać raz na rundę i odrodzić się w kolejnej?

Wie ktoś może czy będzie wprowadzony jakiś tryb single life? Tak aby mogło się zginać raz na rundę i odrodzić się w kolejnej?

to nie będzie gra jak cs czy cos tego typu, to będzie jak et lub quake wars.

a jak nie grales w wymienione gry to masz yt.

Powód jest jasny:Gra jest zbyt dynamiczna na taki tryb przez co medyk,inżynier by mieli za łatwo.

Przynajmniej DM oraz TDM podobno mają dodać.

To nie jest mod tylko i wyłącznie z cs'a... No cóż nie tego się spodziewałem bo głupotą jest dla mnie zabijanie i padanie a chwile później odradzanie się. 0 zabawy ;/

Beta zaczęła się "chwilę" temu :). Gra bardzo dynamiczna i wciągająca. Postawiona na team play z miłymi i kulturalnymi ludźmi.

Btw. Twórcy dodają to czego chcą gracze więc z tej gry może "coś" wyjść :)

To nie jest mod tylko i wyłącznie z cs'a... No cóż nie tego się spodziewałem bo głupotą jest dla mnie zabijanie i padanie a chwile później odradzanie się. 0 zabawy ;/

Właśnie zabawa w ET (a DB tworzą ludzie związani z tym tytułem) polegała na meczach półgodzinnych, gdzie jedna strona atakowała, a druga się broniła. Przeżyj jak najdłużej i wykonaj swoje zadania, a będziesz mieć szansę na zwycięstwo :)

Na lapku gra miała straszne skoki FPSów, co przekładało się na brak synchronizacji. Do tego forum, z którym nie mogłem się połączyć mimo usilnych prób. Może spróbuję na nowo, ale nie jestem w 100% przekonany... mimo że gra ma ogromny potencjał.

Tak teraz zrozumiałem, że mimo tego "ciągłego" respienia Twoje zgony mają duży wpływ na rozgrywkę :) Kooperacja to podstawa z tego co tutaj widzę i jak najbardziej chwalę.

Grał ktoś? Ma jakąś tam przyszłość?