CS:GO Ace pistol round + 2kosy / 3k AWP

https://www.youtube.com/watch?v=zTPgiOHfPBs

https://www.youtube.com/watch?v=txq1q-lzuwg

Co myslicie :D?

Moje pierwsze filmiki

Bez urazy, ale nic specjalnego... To wygląda jakbyś grał na coś gorszego niż Silver I, bo jednego typa za plecami drugiego zadźgałeś, a tamten ani info, ani na radarze nie zobaczył? Z AWP to normalne zagrania, również nic specjalnego. Nie grasz źle, ale również nie jakoś nadzwyczajnie dobrze~ nie wiem co miały pokazać te filmiki.

Mecz byl rozgrywany na szeryfy :)

Filmik mial pokazac ace + 2 kosy / 3k z AWP

Mefiu nie słuchaj ich. Elegancko to zrobiłeś!

Zero kontroli nad aimem. Jeżeli to są naprawdę szeryfy, to musiały dostać porządnego boosta. Drugi filmik... no awp jak awp. Zdarza się i po 3 kille.

To ogarnięte widzę te szeryfy xd

Chcialbym zobaczyc twoj control aima z usp na tickrate 64 z mm XD

Nie zwalaj winy na tickrate 64, bo to wyglądało tak jakbyś zamykał oczy i walił full auto przy użyciu usp... W dodatku cały czas nawet nie próbowałeś celować w głowę, a w tym usp ma swój największy potencjał.

Ludu mój :D Czemu mówisz o tr64 jeżeli chodzi o kontrole na aimem xD Moje oczy krwawią jak widzę gdy ludzie tak się tłumaczą. Napiszę ci czym dokładnie jest Tick rate.
Tickrate jest to częstotliwość aktualizowamia pakietów wysyłanych do serwera. Im mniejszy Tick tym opóźnienia są większe. Czyli? Czasem serwer nie zarejestruje strzału. Co tu ma kontrola nad aimem? Do tego zrobiłem pewien wywiadzik i napisałem do pana z filmu o nazwie MrUtada, aktualnie jest w randze Gold 3 :) Bujać to my, ale nie nas.

XD, zasmiane glosno

Jeżeli to są "szeryfy" to jestem druidem i chodzę w klapkach.

elegenacko nie skuchaj tych pro graczy oni zapewne maja "global elite" i sa pro chociaz sami filmiku nie wrzuca :)

nie slucham :D ace to ace, wiem, ze jestem j**anym noobem bo nie zabilem ich na jednego strzala z usp, nie ma aim control, nic. j**any bot :/ nie przejmujcie sie chlopaki kiedys wyjdziecie z silver elite mastera :*

buziaczki

warn_ico.png
Wulgaryzm ~ blaumro

Właśnie takim zachowaniem prezentujesz swój iloraz inteligencji...nie mniej jednak, jeżeli wstawiasz gdzieś na fora linki,screeny itp. musisz być przygotowany na krytykę a nie tylko pochwały :>

"nie przejmujcie sie chlopaki kiedys wyjdziecie z silver elite mastera :*" Powiedział gold :D Człowieku nie mam zamiaru z tobą dyskutować na temat skilla, kłamiesz że to są szeryfy, wciskasz kit o TR, kogo ty próbujesz oszukać nas czy siebie? Jeżeli sądzisz że jestem silverem to jesteś w błędzie. Proszę 1 ss
http://cloud-2.steamusercontent.com/ugc/532886474244654246/1F959952CF4A42EBA36E60126D3BEE8AC78DF1AD/
A tu drugi.
http://cloud-4.steamusercontent.com/ugc/54374570456797216/9AA794139473154485CC3BDF8022C5412B9E462F/1024x768.resizedimage
Próbujemy ci uświadomić że to nie było nic specjalnego, ty dalej będziesz szedł w zaparte. Enjoy!

ale Ty jebiesz cebula typie, gdzie napisalem, ze to bylo cos niesamowitego? ace to ace, lmao, jestesmy na tej samej randze wariacie !

klamiesz, ze to szeryfy? na jakiej podstawie to stwierdziles XD?

typowe

filmik zrobilem dla beki, nie podpisalem go BEST BIG PLAY THIS YEAR OMG NIP SHOULD RECRUIT ME !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w sumie smieszny jest, bo strzelam jakbym mial parkinsona a tu ace+ 2 kosy! ale twoj bol d*py, smieszy mnie bardziej niz to, ze dali mi sie tak wyruchac :v

warn_ico.png
Wulgaryzm ~ blaumro

Zachowujesz się jak zwykły gówniarz. Akcje które tutaj widać to NIC specjalnego (i mówię to jako osoba, która w CSGO nic nie znaczy, a w FPSy nie grywa od ładnych kilku lat), ludzie starają się ci to delikatnie przekazać, a ty ich wyzywasz. Może w gimbazie takie zachowanie ujdzie za normalne, ale tutaj wypada trzymać chyba nieco wyższy poziom.

Filmik dla beki? Dziwne, bo strasznie się o niego spinasz. Śmieszny? Nie ma w nim nic śmiesznego. Ktoś ma ból d*py? Nie, ktoś po prostu udowodnił, że próbujesz robić innych w balona.

A tekst o cebuli idealnie pasuje do twojej osoby.

klamiesz, ze to szeryfy? na jakiej podstawie to stwierdziles XD?

Zapewne stwierdził to na tej podstawie:

Do tego zrobiłem pewien wywiadzik i napisałem do pana z filmu o nazwie MrUtada, aktualnie jest w randze Gold 3 Bujać to my, ale nie nas.

Jeśli twierdzisz, że jest inaczej to zamiast się spinać i wyzywać na prawo i lewo, wkleiłbyś dodatkowo tabele wyników z końcówki tych meczy, lub cokolwiek przedstawiające Twój aktualny rank, ale co ja się tam znam...

Ja tylko napisze ze jak zobaczyłem ten celownik co smiga po calym ekranie i jakims cudem to wchodzi zlapalem sie za glowe powiedzialem gaben zrob coś z tym silnikiem sorca bo tacy ludzie myślą przez takie akcje że są super, wstawiaja filmiki by sie podbudować dostają słowa krytyki i nagle zonk reputacja spada i wychodzi ich prawdziwa natura. w dodatku ten efekt ze zabiłeś ehhh na cholere to ? przez to nie widac ze strzelales 10cm obok a trafiles glowe....

Ace to ace, ale w tym przypadku ace na poziomie silvera, więc "szału nie ma". Trzy kille z AWP na cały mecz też nie robią wrażenia. Ogólnie patrząc na zachowanie przeciwników (kontrola, pozycjonowanie), można wysunąć wniosek że w CS'a grają od kilku godzin.

Wrażenia raczej negatywne.

PS. Filmiki powinieneś nazywać: "Mefju koks silvera". ;p