Cabal II

Cześć słyszałem, że owy wszystkim nam znany Cabal II ma wyjść na wiosnę, może na marzec (chodzi mi u nas ...) czy ktoś potwierdzi tą informacje a może ktoś zna inną datę ;) ?

Było by miło także chciałbym wiedzieć :)

Jeej nie jestem sam ;)

Potwierdzone info. http://scr.hu/2fm4/r90k5

Szkoda tylko, że dopiero w 2015.... a co do daty jak wydadzą to uwierzę, a takie zapowiedzi to są już od 2013 kiedy wyjdzie....

Szkoda tylko, że dopiero w 2015.... a co do daty jak wydadzą to uwierzę, a takie zapowiedzi to są już od 2013 kiedy wyjdzie....

Aktualnie mamy 2015 rok wiec nie za bardzo rozumiem twoj post ?? cabal II to odgrzewany kotlet z korei wystarczy zobaczyc na statystki ta gra tam nie istnieje...tak , ze w Eu dlugo pewnie etz nie zabawi

Aktualnie mamy 2015 rok wiec nie za bardzo rozumiem twoj post ?? cabal II to odgrzewany kotlet z korei wystarczy zobaczyc na statystki ta gra tam nie istnieje...tak , ze w Eu dlugo pewnie etz nie zabawi

"cabal II to odgrzewany kotlet"

sam sobie odpowiedziałeś

Też od 2013 słyszę takie zapowiedzi ... ;d

Słyszałem, że pierwsza część byłą bardzo lubiana w Polsce? Niestety nie miałem nigdy z nią styczności.
Rokowania są, że druga część będzie też grywalna w Polsce, utrzymuje klimat pierwszej części, czy raczej szybka śmierć go czeka?
Może ktoś śledzi jego losy i wie coś więcej na ten temat...

Słyszałem, że pierwsza część byłą bardzo lubiana w Polsce? Niestety nie miałem nigdy z nią styczności.Rokowania są, że druga część będzie też grywalna w Polsce, utrzymuje klimat pierwszej części, czy raczej szybka śmierć go czeka?Może ktoś śledzi jego losy i wie coś więcej na ten temat...

Ciężko stwierdzić nie grając samemu co z tego będzie, ale od 1 różni się dużo, bo cabal 2 to klimatu aion/wow, te sam interfejs, podział na dps,heal,tank. W cabalu1 nie było czegoś takiego tam każdy mógł tankować a najlepszym healem były potiony i lifesteal na samym początku tylko Force Archer leczył jak się zaczynało bić pierwszego "world bossa" później full dps i to przodu :) cabal 1 posiadał system "combo"(polecam zobaczyc na yt), który czynił tą grę dynamiczną, a tutaj niestety mam durne naciskanie klawiszy 1,2,3 itd. Ja póki co widzę tylko 3 podobieństwa cabal 2 do cabal 1.

1) klasy postaci, choć jest jeden wyjątek tutaj mamy priesta czy jak go zwał, w 1 był blader

2) skille postaci z cabal 2 mają podobno do tych z 1 , wiadomo ze nie w 100%, ale wiesz o co mi chodzi

3) podział na nacje i nation war

Słyszałem, że pierwsza część byłą bardzo lubiana w Polsce? Niestety nie miałem nigdy z nią styczności.Rokowania są, że druga część będzie też grywalna w Polsce, utrzymuje klimat pierwszej części, czy raczej szybka śmierć go czeka?Może ktoś śledzi jego losy i wie coś więcej na ten temat...

Pierwsza część wciąż jest bardzo lubiana przez polaków, wskazuje na to fakt, że na Cabal EU wciąż jest duży procent aktywnych polaków, a nawet są bardzo często spotykani.

Niestety nie miałem przyjemności grać w drugą część, jednak mogę powiedzieć wprost, iż nie jest ona za bardzo oczekiwana (przynajmniej jeżeli chodzi o osoby, które znam). Wystarczy zwrócić uwagę na systuację, jaka panuje aktualnie na cabal 2 kr.

U mnie w miescie cabal byl alternatywa dla metina. Gralo sie tyle ze chcieli mnie wywalic z gima ;D. Co do C2 to podobno testy byly zapowiadane na 2 kwartał 2015. Lecz to Estsoft i mozna sie spodziewac wszystkiego

moja pierwsza gra MMORPG:)

nawet jesli mialbym czekać 5 lat to i tak spróbuje:D mam nadzieje że będzie warto:D

Mógłby ktoś opisać w skrócie sytuację Cabala II na dzień dzisiejszy? (Premiery/bety)
Niestety informacje na jego temat są dziwnie porozrzucane (nawet oficjalnej strony nie mogę odnaleźć).
Myślałem, że na grę w polsce jest spory hype, a ku mojemu zdziwieniu na grach online, tytuł nie ma żadnych ocen/oczekiwań/komentarzy?
Nie wspominając informacji na temat premiery (swiatowa 11.2012, USA 03.2014, polska brak?)

Cbt ma byc ~za 2 tygodnie. Jako, ze ich post na fb zebral wymagana ilosc like'ow to pula kluczy bedzie znacznie wieksza. Na moje oko gre docenią tylko zapalency pierwszego cabala. Dla swiezakow jest to zwykle targetowe mmo.

The CBT Schedule is here! Looks like we’re going to have a very busy weekend! The final dates are Thursday, April 30th, from 7PM PST to 12AM PST and Friday, May 1st through Sunday, May 3rd, from 12PM PST to 10PM PST! And for those who won keys, through our many giveaways AND through the website, your keys will be arriving by Monday! So keep on the lookout! This is going to be an amazing CBT period!

Wczoraj wieczorem przyszedł mail z kluczem na cbt.

Ja niestety nie dostałem, a z chęcią bym zagrał. Trzeba sprawdzić, czy dwójka dorówna świetnej części pierwszej.

Kurczę, jak by ktoś miał kluczyk jakiś zbędny to był bym bardzo wdzięczny :(

Ja mam zawsze pecha, z tego typu rzeczami, zawszę się rejestruje staram ale chyba klątwa jakaś nade mną czuwa. Także jeśli znalazła by się jakaś dobra duszyczka to było by mega! ;)

Niby dostałem klucz ale nigdzie go nie mogę wpisać, a jak sie loguje na stronie to wyskakuje napis, że mi gratulują za wzięcie udziału w cbt, więc chyba jest przypisany do konta.

Świetnie się zapowiada!