Program do odzyskiwania usuniętych plików

Witajcie, mam taki problem.

Znacie jakiś sprawdzony dobry program do odzyskiwania plików?

Trzeba mi odzyskać projekt z Camtasi który przez przypadek wczoraj usunąłem :/

Zobacz sobie Wise Data Recovery. Używałem go do odzyskania zdjęć po przypadkowym usunięciu za pomocą shift + del

Hmm nie radzi sobie :/ nie odnajduje tego pliku :/

Nie jestem pewien, ale programy tego typu chyba trzeba mieć zainstalowane w momencie, w którym przypadkiem coś usuniesz, by można to było odzyskać. Może spróbuj przywrócić system windows?

Kurcze nie mam takiej bardzo możliwości, bo mam windows 8.1 i może mi przywrócić ewentualnie stan początkowy systemu a nie cofnąć troszkę :/

Recuva, wszystko Ci znajdzie jesli jeszcze dysk nie nadpisał ;) Ewentualnie głębokie skanowanie w Recuvie, trochę trwa jeśli masz dysk 1TB + ale jesli jest to znajdzie :)

A sprawdzę. Włączę od razu "Głębokie Skanowanie" może się uda.

Spróbuj Recuva, jednak jeśli opróżniłeś kosz. Nic nie zrobisz, po nadpisałeś/wymazałeś z dysku plik.

Ni jak bym miał jeszcze plik w koszu, to nie próbował bym robić to programami :/

Kurcze szkoda, bo pół dnia robienia ścieżki dźwiękowej do fanduba przepadł :/

Co Ty gadasz? Normalnie znajduje pliki ktore usunales z kosza lol, to nie ma nic wspolnego z tym czy usunal to z kosza czy nie, tylko czy system to juz nadpisal,chyba ze zle zrozumialem twoj post imo, szukaj normalnie recuva Pawlik :)

OK, no będę próbował :)

Pliki które usuwasz z kosza fizycznie przez jakiś czas jeszcze są na dysku, system widzi je jako wolne miejsce bo przy usuwaniu ich dajesz mu zezwolenie zeby mogl sobie je nadpisywac, co nie zmienia faktu ze w przypadku duzego dysku szansa ze nadpisal je w ciagu jednego dnia jest bardzo mala wiec warto probowac :)

A widzisz to będziemy działać.

Co Ty gadasz? Normalnie znajduje pliki ktore usunales z kosza lol, to nie ma nic wspolnego z tym czy usunal to z kosza czy nie, tylko czy system to juz nadpisal,chyba ze zle zrozumialem twoj post imo, szukaj normalnie recuva Pawlik

Jeśli opróżnił kosz, mógł nadpisać dane na dysku. Jeśli nie widzi żaden program tych plików, nie ma co się łudzić o odzyskanie. Można by było się jeszcze pobawić live CD Linux, poszperać komendami w konsoli.

Mógł, co nie zmienia faktu ze w ciagu 1dnego dnia szansa na to jest mala, nie raz odzyskiwalem pliki po paru dniach :)

Witajcie, mam taki problem.

Znacie jakiś sprawdzony dobry program do odzyskiwania plików?

Trzeba mi odzyskać projekt z Camtasi który przez przypadek wczoraj usunąłem :/