WoE wbijanie 90lv

Hej, chciałbym się dowiedzieć od graczy którzy niedawno levelovali swoje chary albo alty w ile mniej więcej wbiłbym 90lv grając powiedzmy te 5h max dziennie. WOD dostanę po 15-stym i teoretycznie on mi da jednej postaci ten 90lv ale leży niewykorzystany Battlechest i może dałbym rade sam wbić ten poziom? I czy szybciej będzie questując solo czy robić tylko random dungeony?

Ja mam przegrane w grze teraz 2dni 17h i mam prawie 83 lvl. Ale gram sobie spokojnie, zwiedzam krainy, czasami stoję w mieście i gadam z ludźmi czekając na dunga.

Oplaca się robić questy i dungi jak grasz dpsem, bo czekasz około 15 minut w kolejce na dunga, a jak grasz healem albo tankiem to praktycznie wchodzisz w ciagu paru sekund lub paru minut do dungeona. Jak się skupisz na expie to do 15-tego spokojnie dobijesz 90lvl.

Tym bardziej jak zrobisz Death Knighta bo można teraz zrobić od strzała bez konieczności posiadania postaci na 55lvl. Tak wiec startujesz z 55lvlem i wieksza czesc juz za toba :)

Polecam robić i Questy i Dungeony. Poznasz i zwiedzisz wspaniałe krainy, dowiesz się Ciekawych rzeczy, zobaczysz więcej niż tylko dungeony :)

Na shamanie mam w 30h wbita 90, ale to jeszcze stare pandy były teraz pewnie udało by mi się zejść do jakiś 24h. Jak najszybciej? zależy od klasy która grasz jeśli możesz pozwolić sobie na grę tankiem, healem to tylko dungi jeśli dpsem opłaca się robić mix. Jeśli ci zależy na szybkim zrobieniu lvla, a z tego co rozumiem nie aktywowałeś jeszcze Battle Chesta to polecam RaFa 3x exp, więc wbicie 90 przy grze tank, heal to z jakieś 12h.

Heirloomy + Elixir of Ancient Knowledge z mobów od repy (nie wiem czy nie usunęli, bo nie grałem od grudnia) i masz 90 w 12h ingame albo i krócej jak znajdziesz jakiegoś tanka albo healera, z którym będziecie klepać dungeony. ~74-82 wbija się szybciej na walkach petów np. w takim Dragonblight.

Myślę, że expiąc normalnie można wbić 90 w ok. 24h.
1-15 - szybkie questy, które nie wymagają biegania po całej mapie
15-58(60) - RDF. Nie rób questów, stój w mieście. Najlepiej jak skończysz dungeona, to od razu zapisuj całą grupę na następny, żeby nie czekać potem kilku minut w kolejce.
58(60)-80 - na początku możesz robić RDF, ale po zrobieniu 1-2 dungeonów lepiej wybierać opcję "Specific Dungeons" i robić instancje, w których jeszcze nie byłeś (exp z questów).
80-90 - questy+specific dungeons (rdf). Po wejściu WOD te 10 leveli wbija się naprawdę szybko.

Hej, chciałbym się dowiedzieć od graczy którzy niedawno levelovali swoje chary albo alty w ile mniej więcej wbiłbym 90lv grając powiedzmy te 5h max dziennie. WOD dostanę po 15-stym i teoretycznie on mi da jednej postaci ten 90lv ale leży niewykorzystany Battlechest i może dałbym rade sam wbić ten poziom? I czy szybciej będzie questując solo czy robić tylko random dungeony?