Gry o byciu tym ,,złym"

Witam! Poszukuję ciekawych gier gdzie protagonistą jest zła postać jak np. w Overlord lub Dungeon Keeper. Z góry dziękuję za Wasze propozycje.

Jeżeli nie musi być mmo ani nic takiego to polecę ci "Lucius"

Jeżeli nie musi być mmo ani nic takiego to polecę ci "Lucius"

Oczywiście, że nie mmo. xD Overlord i DK, które podałem jako przykład również nie są mmo. Dzięki za propozycję.

Kotor 1 (jeśli nie grałeś to gacie Ci opadną)
Lucius 1/2

Fable, można być tym złym i wymordować wszystkich

Dziwnie, że nikt nie podał Darksiders 1/2 przecież gramy tam Jeźdźcą Apokalipsy :F

Fable, można być tym złym i wymordować wszystkich

Wiem grałem w fable, ale jako dobry xd.

Dziwnie, że nikt nie podał Darksiders 1/2 przecież gramy tam Jeźdźcą Apokalipsy :F

Jeździec apokalipsy? Brzmi ciekawie.

Infamous i Prototype - grałem i polecam ;)

Infamous i Prototype - grałem i polecam

Nie sławny to exclusive na konsolę, której nie posiadam :L Prototype jest fajne na początku z czasem jest nużące.

Manhunt ;P

wiem, że kiedyś grałem w the incredible hulk na pc i tam można było ładną siekę robić :D niszczyć całe budynki, rzucać autami itp :D była jakaś kolejna odsłona, ale nie grałem :P

dungeon keeper 2 ? :)

dungeon keeper 2 ?

Ehhh przeczytaj mój pierwszy post jeszcze raz. Pisząc dk lub overlord miałem na myśli cała serię.

Jeźdźcy Apokalipsy nie są źli. Są neutralni. Polecam o tym poczytać

Z gier o byciu złym to na pewno gry od Bioware, ponieważ tam mamy wpływ na świat i możemy podejmować te złe decyzje: zamiast ratować zabijać, napadać itp.

Jeśli lubisz RTSy to polecam Star Wars: Empire at War po stronie Imperium oraz Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie jako Isengard i Mordor (druga część jest średnia według mnie).

Jeźdźcy Apokalipsy nie są źli. Są neutralni. Polecam o tym poczytać Z gier o byciu złym to na pewno gry od Bioware, ponieważ tam mamy wpływ na świat i możemy podejmować te złe decyzje: zamiast ratować zabijać, napadać itp. Jeśli lubisz RTSy to polecam Star Wars: Empire at War po stronie Imperium oraz Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie jako Isengard i Mordor (druga część jest średnia według mnie).

Właśnie pobieram z origina dragon Age początek wiec będzie ciekawie. Co do bfme to grałem w obydwie części.

Manhunt ;P

Od horrorów trzymam się z daleka. xD

warn_ico.png
Doublepost ~ blaumro

W Hatered będzie się grało złym,lecz gra jeszcze nie wyszła

Mass Effect cała seria.

Kotor 1 i 2 (przy jedynce faktycznie szczękę będziesz zbierał z podłogi)

Neverwinter Nights 1 i 2 plus dodatki

Dragon Age 1 trochę też można być złym, choć to zależy od punktu widzenia, co jest tam na prawdę złe.

Vampire: Bloodlines

Heroes of The Storm grając jako Diablo (żart ;))

Aż się dziwię że nikt jeszcze tego nie napisał :) Stubbs the zombie

Czy jest coś lepszego od bycia zombiakiem i tworzenia własnej hordy mózgożerców? :D

Może spodoba Ci się Dishonored. Może nie do końca będziesz dobry/zły, ale grę można przejść nie zabijając nikogo równie dobrze jak i mordując wszystkich, co wpływa na świat gry i zakończenie :).