Kwejk - Myśleli że są cwani :D

Witam

Dziś admin kwejka dodał skrypt JS , który po wejściu wykrywa Ci adBlocka na ich stronie.

Jak masz AdBlocka to wywali Ci komunikat, że Java nie działa , spowodowane jest to różnymi wtyczkami np: AdBlock

No po prostu ręcę opadają, czy oni uważają że ludzie są tacymi debilami ?

Wystarczy do filtrów AdBlocka dodać to: http://kwejk.pl/application/assets/scripts/fuckadblock.js

I po problemie :P

Oczywiście cała sytuacja nie obiła się bez echa :

@Edit

Po masie hejtu "Nagle" problem z Js został naprawiony, jestem pod wrażeniem szybkości działania ich supportu technicznego ^^

To pokazuj jak takie strony społecznościowe, media, próbują nam wcisnąć ciemnotę , licząc na to iż w to uwierzymy. Jednak naród nie jest taki głupi. Chyba przeliczyli $$ i stwierdzili że nie będą robić z siebie pajaców , ale info już poszło w świat i czuję iż im się odbije ta akcja jeszcze memami :D

I? Czujesz sie czescia internetowaj spolecznosci, ktora powstala przeciw jakiejs gownostronie? Fajny jestes.

warn_ico.png
Offtop i wulgaryzm ~ blaumro
I? Czujesz sie czescia internetowaj spolecznosci, ktora powstala przeciw jakiejs gownostronie? Fajny jestes.

I? Czujesz się dowartościowany iż stałeś się osobą która pierwsza odpowiedziała na news dnia zaraz pod banami z Tibi? Fajny jesteś.

warn_ico.png
Offtop ~ blaumro

Chyba już zrezygnowali z tego pomysłu.

@Xasarm Po kiego ten hejt ? Gorszy dzień, czy po prostu dzień bez głupiego pierdzielenia, dniem straconym ? Od tego jest hydepark ,żeby pisać o takich rzeczach jak DeSka,

warn_ico.png
Offtop ~ blaumro

Dobrze, że istnieje coś takiego jak Adblock, gdyby nie on to Internet stałby się jedną wielką reklamą. Z jednej strony oni na tym zarabiają i starają się na wszelkie sposoby go omijać, ale z drugiej strony reklamy są tak chamskie (wyskakująca na cały ekran, jeszcze z głośnością na full), że ani trochę mi ich nie żal.

Pamiętam jak jakiś czas temu dzwonił do mnie gościu oferujący reklamę firmy na onecie, nawet powiedział w którym miejscu by się wyświetlała a ja na to "nic nie widzę, to pewnie przez Adblocka" i koleś się rozłączył ;D

Gdyby reklamy nie były uciążliwe to Adblock by nawet nigdy nie powstał, sami są sobie winni.

Dobrze, że istnieje coś takiego jak Adblock, gdyby nie on to Internet stałby się jedną wielką reklamą. Z jednej strony oni na tym zarabiają i starają się na wszelkie sposoby go omijać, ale z drugiej strony reklamy są tak chamskie (wyskakująca na cały ekran, jeszcze z głośnością na full), że ani trochę mi ich nie żal.Pamiętam jak jakiś czas temu dzwonił do mnie gościu oferujący reklamę firmy na onecie, nawet powiedział w którym miejscu by się wyświetlała a ja na to "nic nie widzę, to pewnie przez Adblocka" i koleś się rozłączył ;DGdyby reklamy nie były uciążliwe to Adblock by nawet nigdy nie powstał, sami są sobie winni.

Ja osobiście nie mam nic do reklam, jk jest z boku jakaś mała czy coś. Ale jak wywala mi na środku strony i jeszcze się przewija to już mnie strzela.

Tak samo jak mamy tutaj taką reklamę na głównej. Jest filmik który sam się odpala i za każdym razem zabiera mi transfer, a ponieważ jestem na paluszku nie mogę sobie na to pozwolić , ponieważ mam tylko 5GB. Wchodzę tutaj dżinnie z 6/7 razy i za każdym razem na nowo się wczytywała ta reklama, dlatego dodałem główną do AdBlocka bo to była przesada. Mimo akcji na forum w dziale serwis, reklamy nie usunęli , ba dodali nową. Natomiast na forum jest 1 reklama mała i jej nie blokuje bo nie przeszkadza mi

Dobrze, że istnieje coś takiego jak Adblock, gdyby nie on to Internet stałby się jedną wielką reklamą. Z jednej strony oni na tym zarabiają i starają się na wszelkie sposoby go omijać, ale z drugiej strony reklamy są tak chamskie (wyskakująca na cały ekran, jeszcze z głośnością na full), że ani trochę mi ich nie żal.Pamiętam jak jakiś czas temu dzwonił do mnie gościu oferujący reklamę firmy na onecie, nawet powiedział w którym miejscu by się wyświetlała a ja na to "nic nie widzę, to pewnie przez Adblocka" i koleś się rozłączył ;DGdyby reklamy nie były uciążliwe to Adblock by nawet nigdy nie powstał, sami są sobie winni.

Ta.. dobrze powiedziane, ogarnia mnie pusty śmiech jak wchodzę dla przykładu na wp.pl a tam zablokowanych 40!! reklam.. Ad blocka zainstalowałem po tym jak dosłownie wszędzie gdzie wszedłem była reklama ze spier*alającym krzyżykiem po prostu dno dna, niżej sie upaść nie da..

warn_ico.png
Wulgaryzm ~ blaumro

Przynajmniej czytają regulaminy. Ty nie czytałeś i nie wiesz, że nie używa się tu wulgaryzmów.

Ja osobiście nie mam nic do reklam, jk jest z boku jakaś mała czy coś. Ale jak wywala mi na środku strony i jeszcze się przewija to już mnie strzela. Tak samo jak mamy tutaj taką reklamę na głównej. Jest filmik który sam się odpala i za każdym razem zabiera mi transfer, a ponieważ jestem na paluszku nie mogę sobie na to pozwolić , ponieważ mam tylko 5GB. Wchodzę tutaj dżinnie z 6/7 razy i za każdym razem na nowo się wczytywała ta reklama, dlatego dodałem główną do AdBlocka bo to była przesada. Mimo akcji na forum w dziale serwis, reklamy nie usunęli , ba dodali nową. Natomiast na forum jest 1 reklama mała i jej nie blokuje bo nie przeszkadza mi

Ja myślałem Panie Byznesmenie, że ty masz jakiś hulający router a nie marne kilka giga....Co do tematu to guzik mnie obchodzi ta głupkowata stronka jaką jest kwejk czy inne demotywatory. Reklamy jak były tak są. Moglibyśmy tak tworzyć tematy w nieskończoność z przeróżnymi "wydarzeniami", dlatego:

I? Czujesz sie czescia internetowaj spolecznosci, ktora powstala przeciw jakiejs gownostronie? Fajny jestes.

...w pełni Ciebie popieram Xasarm.

PS. Jakim cudem jeszcze widzę twoje wywody? Podobno mnie zablokowałeś na amen.

warn_ico.png
Spam ~ blaumro
PS. Jakim cudem jeszcze widzę twoje wywody? Podobno mnie zablokowałeś na amen.

Widzę że brakuje Ci podstawowej umiejętności obsługi forum. Zachęcam do poczytania kilku książek może się w końcu czegoś nauczysz. Akurat Pana zdanie mam głęboko dlatego ja Pana postów nie widzę , ale skoro Pan nie potrafi obsługiwać forum , łączę się w bólu z Panem, strasznie mi przykro z tego powodu, może użyczyć pomocną rękę, trolu forumowy, kolejny temat w którym robisz zamęt.

@up ignorujesz moje wypowiedzi a jednak na nie odpowiadasz i je cytujesz. Czy tylko ja widzę tu sprzeczność? Miałem ci to napisać wcześniej skoro tak: Nie mam problemów z tym by czytać wypowiedzi kogoś, kto mi podpadł. Ja wiem, że ma byś mi smutno z tego powodu, że wielki Deska dodał mnie rzekomo do ignorowanych. Jak miałem 6 lat to puszczałem fochy jak panienka - to kiedyś samo przejdzie Teraz tylko śmieję się z twoich rzekomych blokad i innych sankcji, które na mnie nakładasz:)

Ubolewam nad tym faktem, widzisz , chciałem Ci dać radę , pokierować być Twoim Senpai , jednak jesteś zbyt (cenzura) aby toczyć ze mną dyskusję w jakimkolwiek temacie. Polecam rozmowę o problemach życiowych z najlepszym przyjacielem jakiego możesz mieć,

" Rolką papieru toaletowego podczas porannej toalety "

Sankcja na Ciebie została nałożona ze względu na głupoty jakie piszesz. Dlatego czasem z ciekawości odkrywam Twoje posty, ale chyba przestane bo się zarażę tym czymś.

warn_ico.png
Obraza użytkownika ~ blaumro

@up ignorujesz moje wypowiedzi a jednak na nie odpowiadasz i je cytujesz. Czy tylko ja widzę tu sprzeczność?

Miałem ci to napisać wcześniej skoro tak:

Nie mam problemów z tym by czytać wypowiedzi kogoś, kto mi podpadł. Ja wiem, że ma byś mi smutno z tego powodu, że wielki Deska dodał mnie rzekomo do ignorowanych. Jak miałem 6 lat to puszczałem fochy jak panienka - to kiedyś samo przejdzie :) Teraz tylko śmieję się z twoich rzekomych blokad i innych sankcji, które na mnie nakładasz:)

Ale w temacie nie o tym...

Ta.. dobrze powiedziane, ogarnia mnie pusty śmiech jak wchodzę dla przykładu na wp.pl a tam zablokowanych 40!! reklam.. Ad blocka zainstalowałem po tym jak dosłownie wszędzie gdzie wszedłem była reklama ze spier*alającym krzyżykiem po prostu dno dna, niżej sie upaść nie da..

Przez to, że inni nie oglądają reklam to ci nieszczęśnicy, którym zdarza się wyłączyć Adblocka doświadczają reklamowego tornada. Tak by wyświetlić jak najwięcej reklam w tych kilkanaście sekund.

Mam adblocka, przeglądam kwejka i wszystko po staremu. Żadnych reklam nie mam, żaden bład z java mi nie wyskakuje, więc o co kaman ?

A dobra nie ważne, dopiero teraz przeczytałem

@EditPo masie hejtu "Nagle" problem z Js został naprawiony, jestem pod wrażeniem szybkości działania ich supportu technicznego ^^To pokazuj jak takie strony społecznościowe, media, próbują nam wcisnąć ciemnotę , licząc na to iż w to uwierzymy. Jednak naród nie jest taki głupi. Chyba przeliczyli $$ i stwierdzili że nie będą robić z siebie pajaców , ale info już poszło w świat i czuję iż im się odbije ta akcja jeszcze memami

Ja w sumie i tak przeglądam kwejka tylko na telefonie, więc niech robią co chcą :D

Wynika z tego, że administracja to grupa dżentelmenów którzy popijając herbatkę z małym palcem skierowanym ku górze, dbają by na forum przypadkiem nikt za odważnie nie wyrażał swojej opinii, a gdy już tak się stanie... Subtelnie banują użytkownika bez możliwości dyskusji, bo przecież nie wolno zbyt ochoczo wyrażać swojego zdania..

RIP. DeSkA - 03.03.2015

Deska jeszcze będzie na tym forum, sprawa została wyjaśniona. +++ Dla administracji.

Bardzo dobrze że pozbyli się tego "zabezpieczenia przed adblockiem". Niektóre reklamy są wręcz oczoj... :)

P.S.

Trochę warnów się posypało, czy moderatorzy aby nie zapominają że jest to hydepark?

Serio aż tak was to boli, że ktoś sobie zarabia? Nie wspominając już o tym, że dzięki reklamom kwejk się utrzymuje. Na streamach i filmach na yt też macie adblocka bo co, bo wam się należy? Gówno, sam mam adblocka, ale na niektórych stronach mam wyłączony z szacunku do czyjejś pracy. Szkoda po prostu, zmienicie zdanie jak sami zaczniecie pracować, a jeśli zarabiacie na siebie i nadal tak myślicie to... powodzenia.

warn_ico.png
Wulgaryzm ~ blaumro
Serio aż tak was to boli, że ktoś sobie zarabia? Nie wspominając już o tym, że dzięki reklamom kwejk się utrzymuje. Na streamach i filmach na yt też macie adblocka bo co, bo wam się należy? Gówno, sam mam adblocka, ale na niektórych stronach mam wyłączony z szacunku do czyjejś pracy. Szkoda po prostu, zmienicie zdanie jak sami zaczniecie pracować, a jeśli zarabiacie na siebie i nadal tak myślicie to... powodzenia.

Dobra strona wybroni się sama, zresztą tutaj jest mowa o cwaniactwu i szemranych praktykach. Można było normalnie napisać/poprosić o odblokowanie adblocka. Niewiem jak jest na kwejku bo tam nie wchodzę, ale są takie strony ze przytną ci komputer od natłoku reklam

Wszyscy nagle tacy urażeni, bo kwejk ich oszukał. Jakby poprosili, to wyłączyłoby kilka osób. Może i się wybroni, ale nie utrzyma. Zresztą poziom kwejka nie zależy, wbrew powszechnej opinii, od moderatorów, ale od społeczności, która wysyła obrazki. Jasne, mogli by sami szukać w internecie te najlepsze, ale każdy ma inne gusta, więc nie wszystkim ten obrazek będzie się podobał. A reklamy na kwejku wyglądają tak, że są ze 3 bannery wielkości waszych sygnatur, a brak adblocka sprawia, że zamiast pustej przestrzeni widzę reklamę jakichś samurajów. I to ma być przeszkoda, żeby ktoś sobie nie zarobił?

Jasne, na stronach, gdzie jest miliard natarczywych reklam też mam adblocka, bo po prostu nie zasługują na jego wyłączenie, np. wp, czy inne tabloidy

Serio aż tak was to boli, że ktoś sobie zarabia? Nie wspominając już o tym, że dzięki reklamom kwejk się utrzymuje. Na streamach i filmach na yt też macie adblocka bo co, bo wam się należy? Gówno, sam mam adblocka, ale na niektórych stronach mam wyłączony z szacunku do czyjejś pracy. Szkoda po prostu, zmienicie zdanie jak sami zaczniecie pracować, a jeśli zarabiacie na siebie i nadal tak myślicie to... powodzenia.

No dobrze mówisz z szacunku do czyjejś pracy wyłączam adblocka. Ale kwejk?! Gościu tam admini jedynie co robią to dodają obrazki na które nawet nie spojrzeli pff 10 minut dziennie na komputerku i to nazywasz pracą? Prędzej powinni dostawać pieniądze osoby które te kwejki dodają.

P.S Tak szybko to się stało że gdyby nie ten temat, nie wiedziałbym w ogóle o tym :) Zaglądałem dzisiaj na kwejka i wszystko było okej ;p

P.S 2 Baalu powinien dostać trochę więcej ostrzeżeń(obrażanie,offtop w jednym poście, a postów jest wiele)