Raiderz

Jak sie 3ma ta gra ? Jest jeszcze sens zaczynac czy Umiera ? Z tego co slyszalem to europejskiej wersji juz bie ma to jak z pingami na us ?

Zainstalowałem miesiąc temu i przez ping nie dałem rady normalnie przejść samouczka. Szkoda że zamknięto serwery EU. To była fajna gra.

Gra fajna, ale wydawca w europie był beznadziejny, zresztą jeśli chodzi o samą grę to już nie wydają do niej zbyt dużo update, przez co powoli umiera także na wersji US. Raczej nie warto już w nią grać, bliżej jej do grobu niż świetności.

W skrocie. Gra bez przyszlosci, slaba populacja, ping dla eu zbyt wysoki, brak ciekawego endgejmu. Miala potencjal na poczatku, lecz wydawcy pogrzebali tytul. Nowy kontent? Updejty? A co to takiego?:)

Szkoda bo byl to pierwszy non target ktory mi sie podobal , skille maga byly kozackie , expilo sie przyjemnie , pvp nawet nie bylo najgorsze gdzie cisnelo sie kolesi ktorzy walczyli w tym momencie z bossem , szkoda ze ja tak zmascili a myslalem ze bd to jedna z lepszych gier na rynku

Niedawno próbowałem w to grać to dopiero po kilku dniach spotkałem pierwszego żywego gracza, nie npc :D

Wina wydawcow, nikogo wiecej. Ciekawe czy wersja KR funkcjonuje.

Jak sie 3ma ta gra ? Jest jeszcze sens zaczynac czy Umiera ? Z tego co slyszalem to europejskiej wersji juz bie ma to jak z pingami na us ?