Szukam serialu fantasy-sciencie fiction

Jak w temacie szukam czegoś do pooglądania w robocie na tablecie. Najlepiej kilka sezonów byleby akcja nie zaczynała dopiero w 10 odcinku. Macie coś do zaproponowania? Aha, oglądał ktoś Peakly Blinders?

Battlestar Galactica

Ajron lepiej idź pograj w Diablo a nie mi piszesz o Star Trekach :D Kompetnie mnie to nie kręci. Wolę coś z najnowyszch serii

Ja polecam Wrogie niebo :)

Jak w temacie szukam czegoś do pooglądania w robocie na tablecie. Najlepiej kilka sezonów byleby akcja nie zaczynała dopiero w 10 odcinku. Macie coś do zaproponowania? Aha, oglądał ktoś Peakly Blinders?

Woda napisz konkretnie co cię interesuje, jakie seriale oglądałeś do tej pory ? :-) Chcesz wyłącznie aktulne co wychodzą w USA ? ;-)

Oddin nic konkretnego. Napisałem ogółem, że seriam ma być sciencie fiction i to wszystko Może być i z USA. Byleby akcja była wartka i fabuła w miarę

Oddin nic konkretnego. Napisałem ogółem, że seriam ma być sciencie fiction i to wszystko :) Może być i z USA. Byleby akcja była wartka i fabuła w miarę ;)

@whitevolf oglądalem kilka odcinków. Może 2,3 i przyznam, że mnie specjalnie nie zaciekawiło. Dalej jest lepiej?

Gra o Tron (Napisałeś w temacie też fantasy)? Podobno świetny, milion sezonów... Niestety ja odpadłam już w pierwszym odcinku bo był wybitnie długi i nudny. No i trudno będzie ci się wkręcić teraz jak już te kilka sezonów minęło.

Ja osobiście ostatni serial Sc-fc jaki oglądałam to była Terranova, niestety tylko jeden sezon, zero wyjaśnień fabularnych i tylko 13 odcinków ale warto obejrzeć. A z takich starszych oglądałam Primeval (polski tytuł to "Siły Pierwotne") w 2012 był jakiś "Siły Pierwotne: Nowy Świat", którego nie miałam okazji oglądać.

Ogólnie to ostatnio mało fajnych seriali fantasy i sc-fc wychodzi, aczkolwiek na kanale Fox sporo tego tam jest, warto mieć ten kanał :P

Zdecydowanie mogę polecić Supernatural jeśli wciągną cię dzieje braci Winchester to masz 11 sezonów :-D aczkolwiek po dwóch sezonach jakość odcinków spada ;-)

Obecnie najbardziej na fali jest wg. mnie The Flash Sci-Fi/Superhero, przed obejżeniem polecam obejżeć jeszcze Arrow ponieważ odbywają się w tym samym uniwersum i na tej samej stacji tv :-D było kilka crossoverów między nimi, a także aktor z The Flash wystąpił najpierw w Arrow w jednym czy dwóch odcinkach.

Grimm - najbardziej to pierwszy i trzeci sezon był udany ;-)

Dużo akcji jest w The Walking Dead ale zdarzają się przystoje w odcinkach, i musisz nie mieć nic przeciwko mocnemu kinie z Zombii, zdarzały się świetne sceny z dziwnymi zombii :-)

Jeszcze może Sleepy Hollow polecam :-D Fanstasy/Apokalipsa ;-) chcesz więcej, napisz :-D

Możesz zobaczyć wrogie niebo.

Jednakże możesz także spróbować Defiance.

Polecam Doctor Woo. Pierwszy sezon nie zachwyca, ale naprawdę się rozkręca w pewnym momencie.

fringe na granicy światów - Nieźle pokręcone SF. W połowie fabuła tak pokręcona, że zapomnisz co oglądasz (w pozytywnym sensie)

Z innych:

-Andromeda - Oj kiedyś się oglądało

-Heroes - Mi nie przypadł do gustu, ale kiedyś był popularny

-Jerycho - W skrócie. wybuchają boby atomowe i serial pokazuje życie ludzi z pewnego miasteczka.

The 100 - http://www.imdb.com/title/tt2661044/

Forever - http://www.imdb.com/title/tt3487382/

Shingeki no Koyojin - to takie fantasy anime

Nie z tego świata- z tego co wiem to ma 11 sezonów ,mój brat to ogląda

Kapitan Bomba- tyle że to serial na yt ,ale już nie kręcą jest może z 300odcinków po 11minut

Star Wars- to nie serial ale jest 6 czesci

I z tego co jeszcze leci w TV to The Walking Dead/Gra o tron

i takie nie fantasy ale czasy sredniowieczne i starożytne Spartakus i Wikingowie

a najlepiej to zacznij olgądac coś pożyteczniejszego:

-nauki programowania

-podstawy stolarstwa

albo czytaj Wiedźmina czy tam Harrego Pottera ,albo multum innych książek

o steampanku fantasy sci-f (polecam kanał dziadka internetu pana Remigiusza czesto powiada

o fajnych tytułach)

Edit;; zapomniałem o tych co kiedyś oglądałem

Przygody Merlina(fajne jak byłem trochę młodszy oglądałem wszystkie odcinki)

Terra Nova (obejrzałem jeden odcinek i zapomniał ,ale to film Szpilcberga to chyba dobry)

i DW doktor who taki w sumie ok bym powiedział.

Lepiej po patrzec na program tv na kanały FOX AXN i sobie cos znajdziesz

albo na najlepsze seriale czy coś takiego

Każdy ma inny gust jeden twierdzi ,że Terminator: Korniki Sarny Kordon to serial.... ja bym tego filmem nie nazwał.

A dla mnie moda na sukces to serial sensacyjny

Battlestar Galactica ten remake z 2004 roku, bo jest też stary serial, ale jest na prawdę stary i może teraz odstraszać. Są 4 sezony. http://www.filmweb.pl/serial/Battlestar+Galactica-2004-181823

Farscape (Ucieczka w Kosmos po polskiemu) http://www.filmweb.pl/serial/Ucieczka+w+kosmos-1999-94639

Heroes http://www.filmweb.pl/Herosi

Ajron lepiej idź pograj w Diablo a nie mi piszesz o Star Trekach Kompetnie mnie to nie kręci. Wolę coś z najnowyszch serii

Z najnowszych nie ma nic tak dobrego jak Star Trek. Niestety.

Są też dwa nowe filmy z tej serii. Całkiem dobre jak na dzisiejsze czasy.

Jak już oglądać serial, to polecam TNG, czyli The Next Generation. Z lat 90, więc nie taki stary. Oryginał jest z lat 60. Jest też nowszy serial z podtytułem Enterprise, ale jest do kitu.

Ignoranci, jak mogliście pominąć najlepszy serial fantastyczno-naukowy ever, czyli Fringe z genialną rolą Johna Noble.

Polecam

@edit

uff jednak są ludzie którzy potrafią docenić dobre SF :)

@Up

zobacz 4 posty wyżej

A ja polecam Defiance :)

Gra o tron o ile przeczytasz książkę. Samo oglądanie nie daje takiej satysfakcji chociaż też jest bardzo przyjemne.

Defiance pierwsze kilka odcinków ogląda się ciekawie jak dla mnie, ale później coś się psuje straszna monotonia itd.

Wikingowie też bardzo dobry serial.

Nie z tego świata osobiście mi się nie podoba ale moja partnerka bardzo zachwala.

banshee (dobre kino akcji... ale w serialu? tak jednak można, wieć polecam z przytupem) i house of cards( polityczne machlojki pewnego typa,, przystosowanego,, do środowiska w którym się obraca), dexter (bohater jest psychicznym, uzależnionym od zabijania typem, który chowa przed światem swoje hobby)

Niestety Sci fi z kina w serialach nie uświadczysz,(chyba że archiwum X ? może też wyklęci ale to taki satyryczny trochę serial) nie ten budżet. Co najwyżej anime, ale nie każdy lubi ten gatunek kina.

gra o tron kuleje w porównaniu z książką nie polecam tylko 2 sezony wytrzymałem i to chyba tylko aby zobaczyć reakcje ludzi co nie czytali ^^

Na pewno poleciłbym The 100, bo pasuje do twoich wymagań, a sam poznałem ten serial parę dni temu i wciągnął mnie na tyle, że z niecierpliwością czekam na sezon trzeci.

Kiedyś oglądałem w TV Fringe jak mi się udało akurat, że leciał. Nawet mi się podobał, chyba zacznę go oglądać nawet, w oczekiwaniu na następny sezon w The Walking Dead i The 100.

Jak w temacie szukam czegoś do pooglądania w robocie na tablecie. Najlepiej kilka sezonów byleby akcja nie zaczynała dopiero w 10 odcinku. Macie coś do zaproponowania? Aha, oglądał ktoś Peakly Blinders?