Pliki fsb

Witajcie, mam problem ponieważ próbuję otworzyć pliki fsb ale kurde nie wiem jakim programem :/

Próbowałem fsb extractor, niby wszystko ładnie ale wypakowuje w ogg, w sumie nic szczególnego ale żaden program nie odtwarza mi tego i żaden converter nie daje rady z tym aby przekonwertować plik do np. mp3

Chciałem użyczyć parę dźwięków z Wiedźmina 2 do swoich fandubów ale kurde nie mogę ich normalnie wypakować i odtworzyć :/

Wiecie może jak sobie z tym poradzić? :/

To coś niby powinno pomóc.

zawsze coś, bedziemy działać. Dzięki :)

A jakie próbowałeś programy do konwertowania OGG? Sama całkiem niedawno konwertowałam tym programem soundtracki z King's Bounty Dark Side i nie było problemu.

OK, załatwiłem sprawę w ten sposób, że odpuściłem xD

Ale, nie ma tego złego! Albowiem, wydobycie dźwięków ze Skyrima, było znacznie prostsze! :D

Także, można temacik zamknąć. ;P

Witajcie, mam problem ponieważ próbuję otworzyć pliki fsb ale kurde nie wiem jakim programem :/

Próbowałem fsb extractor, niby wszystko ładnie ale wypakowuje w ogg, w sumie nic szczególnego ale żaden program nie odtwarza mi tego i żaden converter nie daje rady z tym aby przekonwertować plik do np. mp3

Chciałem użyczyć parę dźwięków z Wiedźmina 2 do swoich fandubów ale kurde nie mogę ich normalnie wypakować i odtworzyć :/

Wiecie może jak sobie z tym poradzić? :/