Tera RU "server BECTO..."

Witam, w raz a paroma osobami postanowiliśmy zacząć grać na rosyjskiej Terze na serwerze "Becto..." obecnie jest nas 5 i mamy od 10 do 20 lvl'a (rośnie), szukamy osób do wspólnej gry i założenia gildii, zapraszamy wszystkie chętne osoby do wspólnej gry aby się grało raźniej ^_^. Gramy tutaj ponieważ nie ma aż tak dużych kolejek, oraz nie ma blokady zakładania postaci, a graczy jest na prawdę wielu !



skype : redlian20, katufer obecnie gadamy na skype, bo nie ma nas wielu z biegiem czasu nie będzie problemu z przejściem na ts'a.



pewnie w piatek bedzie na tym serwie blokada

Chętnie bym pograł, wyjdę z lokacji startowej i dam znać :)

Posiadamy już dostęp do prywatnego TS, zainteresowanych zapraszam na pw, ja lub http://mmorpg.org.pl/forum/user/28311-malgoth/ poda informacje dotyczące teamspeak'a

mod_ico.png

Posty można edytować
~Leman

Od godziny 8:00 do godziny 10:00 czasu polskiego serwer zostaje wyłączony, my już mamy 15-25 lvle zapraszam wszystkich chętnych którym się nie chcę czekać na start Aruna, który za pewne nadal będzie zablokowany. Przeważnie od godziny 14-15 zaczynają się kolejki +/- 1000 osobowe, wieczorami może dojść do 1500 osób może nawet więcej, ale do godziny 13 oraz po godzinie 23 +/- nie ma problemu już z zalogowaniem się.

Od godziny 8:00 do godziny 10:00 czasu polskiego serwer zostaje wyłączony, my już mamy 15-25 lvle zapraszam wszystkich chętnych którym się nie chcę czekać na start Aruna, który za pewne nadal będzie zablokowany. Przeważnie od godziny 14-15 zaczynają się kolejki +/- 1000 osobowe, wieczorami może dojść do 1500 osób może nawet więcej, ale do godziny 13 oraz po godzinie 23 +/- nie ma problemu już z zalogowaniem się.

Dziś poznamy listę sewerów zablokowanych oraz czy odblokują któreś serwery.

Napięcie rośnie z każdą godzią, jeśli odblokują Arun to i dobrze i źle :P , bo teraz kolejki na Arun max 300 w godzinach szczytu, a ja odblokują to znowu zacznie się 4k+

Obecnie 25-35 lvl'e zapraszamy wszystkich, kontakt na tsa na pw, lub u http://mmorpg.org.pl/forum/user/28311-malgoth/

jak możecie odezwijcie się do mnie w grze... nick Maia

Udało nam się dołączyć do nowo powstałej gildi europejskiej, gildia została założona wczoraj a jest już 15 aktywnych członków, nasze lvl'e są w granicach 27-35. Ludzie którzy są w tej gildii potrafią język rosyjski, oraz angielski, są otwarci na pomoc.

zapraszam lepiej do nas puki sie postacie da robic z rodakami sie lepiej gra

warn_ico.png
Offtop
Macie swój temat, nie musisz innym podkradać graczy.
~Leman

Witam, w raz a paroma osobami postanowiliśmy zacząć grać na rosyjskiej Terze na serwerze "Becto..." obecnie jest nas 5 i mamy od 10 do 20 lvl'a (rośnie), szukamy osób do wspólnej gry i założenia gildii, zapraszamy wszystkie chętne osoby do wspólnej gry aby się grało raźniej ^_^. Gramy tutaj ponieważ nie ma aż tak dużych kolejek, oraz nie ma blokady zakładania postaci, a graczy jest na prawdę wielu !



skype : redlian20, katufer obecnie gadamy na skype, bo nie ma nas wielu z biegiem czasu nie będzie problemu z przejściem na ts'a.