TESO od początku

Witam,

wczoraj kupiłem TESO i zorientowałem się że mamy 3 strony konfliktu. Z tego co widziałem na YT ( ale sobie jeszcze doczytam ) to wybierając sojusz nie będę mógł grać z kimś kto jest w innym. Wiec moje pytanie gdzie zacząć - jaka frakcja. Przeglądałem polską stronę TESO ale nie wiem na ile aktualne są wiadomości odnośnie guildi więc jak ktoś jest w jakiejś Polskiej to prosiłbym o kontakt :) Szukam guildii PvX (w WoWie i innych grach jest to ponoć niemożliwe ale gram PvP dużo ale lubię czasem porobić PvE pofarmić i poopierdzielać się :P)

zakup sobie tak jak ja zrobiłem explorer packa cena od 10-20+ pln kasa nie duża a będziesz mógł grać dowolną rasą do jakiej tam chcesz frakcji oprócz imperial bo to rasa za edycje chyba wersji delux :D

no mam ale nie wiem gdzie Polacy grają :P a wole na TS siedzieć i gadać po Polsku jednak :P bo guilda jest na frakcje chyba :P

Na każdej frakcji znajdziesz polską gildie PvX - ta gra przeplata pve z pvp, sa nieodłączną cześcią siebie.

Jedne z więszych:

Ebonheart pact - Xenotavern [ Link ] Promo: https://www.youtube.com/watch?v=q-nIMSFPDik

Aldmer Dominion - Circle of Nine link

Daggerfal Covenant -Outlaws link

oraz wiele innych gildi... poszperaf w necie napewno jakas sobie upatrzysz ;)

Dzięki za info o gildiach.

Mam pytanko , czy ktoś pobrał patch 1.6 i może potwierdzić lub zaprzeczyć czy waży więcej niż te 13gb?

Dzięki za info o gildiach.Mam pytanko , czy ktoś pobrał patch 1.6 i może potwierdzić lub zaprzeczyć czy waży więcej niż te 13gb?

ok.20 GB

Ja ściągnąłem tego patcha w jakies 2-3 godziny.

Po kazdej stronie jest jakas polska gildia, polecam EP jesli potrzebujesz odezwij sie na priv to podam Ci namiary i dołaczysz do (moim zdaniem) najlepszej polskiej gildi po stronie EP.

a co do downloadu to juz kilka razy to przerabialem pathowanie wyglada tutaj nastepujaco

I - pobieraja sie wam pliki 12-13gb

II - instaluja sie pobrane pliki to trwa jakis czas
III - znowu pobieraja sie jakies pliki ok 4-5GB
IV - i znowu nam sie cos instaluje

Wiec path ma wielkosc ok. 20gb, mimo tego ze pasek postepu rosnie powoli a ilosc pobranych danych zwieksza sie to sie nie martwcie wszystko jest ok.

Witam,

wczoraj kupiłem TESO i zorientowałem się że mamy 3 strony konfliktu. Z tego co widziałem na YT ( ale sobie jeszcze doczytam ) to wybierając sojusz nie będę mógł grać z kimś kto jest w innym. Wiec moje pytanie gdzie zacząć - jaka frakcja. Przeglądałem polską stronę TESO ale nie wiem na ile aktualne są wiadomości odnośnie guildi więc jak ktoś jest w jakiejś Polskiej to prosiłbym o kontakt :) Szukam guildii PvX (w WoWie i innych grach jest to ponoć niemożliwe ale gram PvP dużo ale lubię czasem porobić PvE pofarmić i poopierdzielać się :P)