Opcja wypłacania datków na portal

Tak jak w temacie. Czy byłaby możliwość wprowadzenia opcji wpłaty datków na portal? W zamian konto na jakiś okres czasu miałoby usunięte reklamy. Przydałaby się też ładna sygnatura na jakiś czas. Myślę że wtedy portal utrzymaliby użytkownicy. Co Wy na to?

Nie jest to zły pomysł. Lepsze było by po prostu donacja z własnej nie przymuszonej woli bez żadnych bonusów. Donacja zawsze jest dobrym pomysłem.

Myślę, że byłaby to dobra opcja. Tylko zaraz pojawi się wysyp dzieciarni, że tylko kasa i kasa i zarzuty, że nie wszyscy są równo traktowani (co już czasem się zdarza).

Ale osobiście popieram pomysł i sam chętnie wspomógłbym portal jakąś niewielką sumką.

Pozdrawiam,

Szczery Błazen

Hanz

Witam.

Wątpię w skuteczność tego pomysłu. Zarówno portal jak i forum, utrzymują się z tych reklam, a takie "dobrowolne dotacje" musiałyby być naprawdę wysokie, aby to zrekompensować.

No i pewnie pojawiłaby się masa trolli, wpłacających po grosz (wiadomo, grosz do grosza, a będzie kokosza), najczęsciej z dopiskiem "góró won","zamknijcie forum" albo "wywalcie plaina".

Pomysł odnotowany i przekazany dalej, ale nie radzę oczekiwać zmian w tej kwestii.

Pozdrawiam.

Witam.Wątpię w skuteczność tego pomysłu. Zarówno portal jak i forum, utrzymują się z tych reklam, a takie "dobrowolne dotacje" musiałyby być naprawdę wysokie, aby to zrekompensować.No i pewnie pojawiłaby się masa trolli, wpłacających po grosz (wiadomo, grosz do grosza, a będzie kokosza), najczęsciej z dopiskiem "góró won","zamknijcie forum" albo "wywalcie plaina".Pomysł odnotowany i przekazany dalej, ale nie radzę oczekiwać zmian w tej kwestii.Pozdrawiam.

Nie zrozumiałeś panie modzie.

Nie proponuję zniesienia reklam lecz wyłączenia ich dla kont donujących miesięcznie portal dajmy na to 30 zł. Darmozjady pozpozostałyby na starych zasadach. Pomysł działa już z powodzeniem na innych portalach.

Jak tak bardzo chcesz dawać datki za brak reklam to proszę bardzo - link.

Sam pomysł jest taki sobie, chyba że faktycznie 'użytkownik premium' dawałby jakieś korzyści jak np. specjalny dział ukryty tylko dla nich, grupa z sygnaturą itp.

Pomysł totalnie bez sensu liczba która chciała by płacić jest taka mała, że szkoda się za to zabierać z innej beczki strona nie jest prowadzona charytatywnie, tylko w celu zarabiania jakiejś tam kasy, kiedyś gdzieś tam było że admin ma kilka stron i spokojnie da się z tego utrzymać, podsumowując bezsens do kwadratu

Zrozumiałem bardzo dobrze. Chcesz wprowadzenia użytkownika "premium".

I jestem przeciw temu. Już wystarczy, że muszę słuchać, że starzy bywalcy forum są traktowani łagodnie. Teraz dojdzie to samo, tylko z płaceniem.

Trochę P2W, nie zgodzisz się?

Zrozumiałem bardzo dobrze. Chcesz wprowadzenia użytkownika "premium".I jestem przeciw temu. Już wystarczy, że muszę słuchać, że starzy bywalcy forum są traktowani łagodnie. Teraz dojdzie to samo, tylko z płaceniem.Trochę P2W, nie zgodzisz się?

E tam, to może chociaż płatne odpusty? Pięć złoty za 1 warna i co tydzień w niedziele promocja 3 warny w cenie 2 :D

A nie lepiej zrobić specjalną rangę, która nie powodowałaby nic po za obrazkiem pod avatarem z dopiskiem "sracz goldem" ? ;d

ja się zgadzam z pomysłem, już podaję numer konta xd a tak na serio, to po co wam to? Wpłaćcie pieniądze na jakąś fundację albo chociaż w pajaca kliknijcie raz dziennie i będzie z tego dużo więcej pożytku. Co do tych rang, to skończy się to najpewniej tym, że sami dotujący zaczną oczekiwać specjalnego traktowania, co rzecz jasna absolutnie w grę nie wchodzi.

Zrozumiałem bardzo dobrze. Chcesz wprowadzenia użytkownika "premium".I jestem przeciw temu. Już wystarczy, że muszę słuchać, że starzy bywalcy forum są traktowani łagodnie. Teraz dojdzie to samo, tylko z płaceniem.Trochę P2W, nie zgodzisz się?

Niestety widzę, że Pan jest negatywnie do wszystkiego nastawiony... Te twoje "premium" polegałoby na wyłączeniu reklam... które to reklamy i tak mam wyłączone przez Adlocka. A więc tak naprawdę to mielibyście kasę w zamian za nic. Ja zapłaciłbym bo lubię płacić za usługi z których korzystam. Jednak w pajaca nie kliknę i nie obejrzę reklam.

Reasumując: kasa leży a Ci się nie chce podnieść. Normalnie od dobrobytu się w..... no, żeby nie wyłapać warna przy okazji ;P

Skoro masz wyłączone reklamy za pomocą AdBlocka to po co ci ranga premium? Po prostu prześlij kasę na paypala chmarusa tak o jako datek, bez żadnych kont premium i wyjdziesz na tym samym..

"... bo jak byś dostał przypadkiem głupi znaczek, że wpłaciłeś hajs to zszedłbym z zawiści. "

Spoko, nie będę nikogo uszczęśliwiał. Tu jest Polska, tu się widzi wszystko ponuro.

"... bo jak byś dostał przypadkiem głupi znaczek, że wpłaciłeś hajs to zszedłbym z zawiści. " Spoko, nie będę nikogo uszczęśliwiał. Tu jest Polska, tu się widzi wszystko ponuro.

Dokładnie i jak w tym kraju ma się coś zmienić skoro każdy na każdego wilkiem patrzy.

Żeby nie było, że offtop.

Co ma admin z tego, że działa adblock, nic. A tak byłby to na pewno czysty zysk może nie od razu dawać komuś rangę czy coś ale po prostu wyłączać te reklamy za takiej osobie za dotacje i tyle.

Tak jak mówiłem wcześniej zaraz będzie najazd, że ktoś jest jakoś specjalnie traktowany i jest to jedyna wada tego pomysłu.

@Might Baal ma rację nie zrozumiałeś pomysłu nawet jeśli wydaje Ci się inaczej.

A wy ludzie macie jakąś obsesję na punkcie p2w jak nie dopatrywanie się tego w grach, w których takie coś nie istnieje to w innych rzeczach.

Pewnie zaraz dostanę warna za obrazę kogoś albo z powodu innego poronionego pomysłu.

Dokładnie i jak w tym kraju ma się coś zmienić skoro każdy na każdego wilkiem patrzy. Żeby nie było, że offtop. Co ma admin z tego, że działa adblock, nic. A tak byłby to na pewno czysty zysk może nie od razu dawać komuś rangę czy coś ale po prostu wyłączać te reklamy za takie dotacje i tyle. Tak jak mówiłem wcześniej zaraz będzie najazd, że ktoś jest jakoś specjalnie traktowany i jest to jedyna wada tego pomysłu. @Might Baal ma rację nie zrozumiałeś pomysłu nawet jeśli wydaje Ci się inaczej. A wy ludzie macie jakąś obsesję na punkcie p2w jak nie dopatrywanie się tego w grach, w których takie coś nie istnieje to w innych rzeczach. Pewnie zaraz dostanę warna za obrazę kogoś albo inny poroniony pomysł.

Najśmieszniejsze jest porównanie tego pomysłu do wprowadzenia P2W :D Nie widzę tu, żadnej gry gdzie mógłbym wygrać płacąc. Sygnaturka miała być jako zachęta i wyróżnienie dla tych którzy wspierają portal. Tylko tyle i jak się okazuje AŻ tyle.

Ja jestem obojętny w tym temacie.

Chociaż jakby "gura" dostawała więcej cyferek, to może jego aktywność z 6 miesięcy zeszłaby na tydzień.

Dać na Portalu (nie Forum) linka do jakiegoś PayPala, i by sobie anonimowo wpłacali kasę. To by chyba nikomu nie przeszkadzało.

No ale skoro macie dużo kasy, to lepiej wpłacać na jakieś fundację.

Niestety widzę, że Pan jest negatywnie do wszystkiego nastawiony... Te twoje "premium" polegałoby na wyłączeniu reklam... które to reklamy i tak mam wyłączone przez Adlocka. A więc tak naprawdę to mielibyście kasę w zamian za nic. Ja zapłaciłbym bo lubię płacić za usługi z których korzystam. Jednak w pajaca nie kliknę i nie obejrzę reklam. Reasumując: kasa leży a Ci się nie chce podnieść. Normalnie od dobrobytu się w..... no, żeby nie wyłapać warna przy okazji ;P

Zastanawiam się, czy potrafisz czytać tekst ze zrozumieniem. Na wypadek gdyby nie: większość osób (w tym Might Tay) nie chce takiego rozwiązania, bo pojawi się mnóstwo osób, które będą psioczyć że kto płaci, jest ponad innymi. To nie znaczy że tak będzie traktowany (chociaż, kto wie...), ale będą oskarżać właśnie w ten sposób. Dlatego też ten pomysł nie jest niczym specjalnym. Jeśli ktoś chce wspomóc portal/forum, może to zrobić; jeśli ktoś nie chce reklam, ma adblocka. Po co kombinować?

A co ci przeszkadza aby dać datek na portal, poproś admina o numer konta wpłać ile chcesz. Tylko nie oczekuj w zamian, konta premium. Już widzę te tematy, ja zapłaciłem więc mogę wprowadzać zmiany w regulaminie.

Szczerze to myślałem o takiej opcji, ale nie jestem pewien ile osób byłoby zainteresowanych takim czymś i czy jest to warte zachodu.

Zawsze można wprowadzić coś typu:

- Dobrowolne wpłaty członkowskie

- Wpłata daje rangę (kolorek na portalu i forum)

- Wyłączone reklamy dla supporterów

- 60% opłaty członkowskiej idzie na koszty utrzymania serwisu

- 40% kasy z wpłat członkowskich leci do puli nagród. Pod koniec miesiąca z uzbieranej puli losowane są gry (lub gra) dla osób które opłaciły coś takiego. Oczywiście losowanie odbywa się wśród supporterów.

Szczerze to myślałem o takiej opcji, ale nie jestem pewien ile osób byłoby zainteresowanych takim czymś i czy jest to warte zachodu. Zawsze można wprowadzić coś typu: - Dobrowolne wpłaty członkowskie - Wpłata daje rangę (kolorek na portalu i forum) - Wyłączone reklamy dla supporterów - 60% opłaty członkowskiej idzie na koszty utrzymania serwisu - 40% kasy z wpłat członkowskich leci do puli nagród. Pod koniec miesiąca z uzbieranej puli losowane są gry (lub gra) dla osób które opłaciły coś takiego. Oczywiście losowanie odbywa się wśród supporterów.

Myślę, że pomysł całkiem spoko ale może zamiast gier to nie wiem koszulki związane z portalem czy inne rzeczy. Wydaje mi się to dużo ciekawsza i lepsza nagroda.