AWP? Fenix?

Witam!

Mamy pytanie odnoście AWP'y i jej skrzynki a dokładnie skina do niej: awp asiimov ( że pozwoliłem sobie nazwę skopiować a nie, pisać z pamięci ;) ). Otóż czy warto kupować klucze do skrzynek Fenix'a? I liczyć na szczęście odnośnie tego skina? Czy może walczyć na obstawianiu meczy o niego? A może co mnie bardzo ciekawi robić KONTRAKTY na tak zwanego Dragon Lore? Albo że kupienie tego oto skina za 30 euro na rynku? Jakie jest wasze zdanie? I jak polecacie?

Pozdrawiam :)

1. Jak masz kasę to kupuj, może trafisz.

2. Jak masz czym obstawiać to obstawiaj, jak masz dużo do zgarnięcia to często lecą Assimovy.

3. Jak masz kokosy na koncie to rób kontrakt z M4A1-S Knight (chyba 130€ sztuka) na Dragon Lore.

4. Możesz od razu kupić jak chcesz i jak ci się podoba lecz możesz też kupić klucze i trafić go ze skrzyni.

5. Oto me zdanie(a).

Nikłe szanse, że dropnie ze skrzynki. Musiałbyś albo dużo obstawić, albo długo się bawić w obstawianie po mniej, żeby dojść do value przy którym takie AWP by Ci dropnęło. Nie można chyba robić kontraktów na Dragon Lore, dropi on tylko za misje. Oczywiście, jeśli chcesz wydawać 30 euro to masz prawo kupić sobie tego asiimova na rynku. Według mnie możesz pobawić się w obstawianie. Ewentualnie spróbować szczęścia w otwieraniu kilku skrzynek :P

Pokrótce ci powiem że jest tak : AWP Dragon Lore kosztuje ok. 1000€ , stawka w kluczach , awp assimov za te 30 € jest dobrą cena , za te 30 € otworzysz jakieś 13/14 skrzynek , mała szansa chociażby na Redline , Kontrakty na assimova to jest ok. 25€ , a masz szanse stracić 22€ albo zyskać 5€ , Kontrakt na dragon lore to jest ok. 600€

http://convars.com/case/

Tu masz symulator otwierania skrzynek. Zobacz jak ci pójdzie. :)

^Na 470 skrzynek mam 2 słabe kosy i tylko raz Asiimov ft :)

Najbezpieczniej imo jest kupić, ale z drugiej strony, taki Asiimov ft (o niższej jakości nie opłaca się zbytnio kupować, bo nie wygląda ładnie) kosztuje 60 euro, czyli blisko 270 zł. Z drugiej strony, otwierając skrzynki możesz wydać dużo mniej, tyle samo, albo dużo więcej (nie zapominaj, że to syn Gabena losuje itemy ze skrzynek :P). Tak czy inaczej - wydajesz niemal 3 stówy na zwykłą ozdobę. Co do obstawiania - pamiętaj, że to hazard, nigdy nie możesz być pewny (chyba, że gra fnatic z Property, wtedy obstawiaj ile masz). Jednakże, obstawiając z pewnością wydasz najmniej, a zarobisz najwięcej - o ile będziesz obstawiał bezpiecznie, a nie mecze Virtus.silver ;)

Złota zasada... nie otwieraj skrzynek. Są 3 typy ludzi którzy otwierają:

- bogacze np. Motar2k
- Naiwniacy którzy myślą że coś im padnie

- Silvery, którzy otworzą 2-3 skrzynki i im padnie nóz :P

Ogólnie jeżeli chcesz się dorobić na csgo to są 2 sposoby:
Csgolounge (hazard)
Trade (wymieniasz itemki)

Niestety w internecie jest pełno openingów, już chyba więcej niż minecrafta.

Ludzie to ogladają, albo jakieś kompilacje i przychodzi złudne myślenie - on trafił to i ja zaraz trafie. Sam otworzyłem 3 skrzynki bo chciałem zobaczyć jak to jest i na tym się skończyło. Nóż sobie kupiłem za swoje bo gdybym miał go wydropić ze skrzynki wydałbym 10x tyle ile wart jest sama kosa.

Co z tego, że ktoś wydropił kosę za 300 euro jak wydał 250 albo i 400 euro na otwieraniu skrzynek.

W skrócie. Najpewniejsze jest kupienie sobie tego samemu. Jeśli zależy Ci konkretnie na tej broni i stać Cię na kupno, to się nie masz co bawić. Jeśli jednak masz mniej kasy, to jest baaardzo małe prawdopodobieństwo, że wydropisz akurat tą broń ;)

Powiem ci tak ja wydając ok 300zł miałem itemy za 110euro ;) polecam kupić jakąś kose na allegro/awp na allegro i do tego z 6 kluczy i trade robić na csgolounge.com

Po więcej pytań zapraszam na steam Nope`|Bali<3

Witam!

Mamy pytanie odnoście AWP'y i jej skrzynki a dokładnie skina do niej: awp asiimov ( że pozwoliłem sobie nazwę skopiować a nie, pisać z pamięci ;) ). Otóż czy warto kupować klucze do skrzynek Fenix'a? I liczyć na szczęście odnośnie tego skina? Czy może walczyć na obstawianiu meczy o niego? A może co mnie bardzo ciekawi robić KONTRAKTY na tak zwanego Dragon Lore? Albo że kupienie tego oto skina za 30 euro na rynku? Jakie jest wasze zdanie? I jak polecacie?

Pozdrawiam :)