Boooooli

Witam po tygodniu przymusowej przerwy.

A oto co mam do powiedzenia Wam.

Dziś chciałbym podziękować wspaniałej moderacji forum za te wszystkie punkty ostrzeżeń w wyniku, których nagromadzenia otrzymałem bana na 7dni.

Jedno wielkie dziękuję moi kochani. Jestem Wam bardzo wdzięczny bowiem ostatni tydzień był dla mnie niezwykle dobrze spędzonym czasem.

Dzięki Wam mogę być teraz szczęśliwym człowiekiem.

Szczególne pozdrowienia dla dwóch moderatorów od których otrzymałem najwięcej warnów czyli:

- NorthernStar. Dziękuję gwiazdko, pozdrawiam serdecznie i życzę Ci wszystkiego najlepszego;

- blaumuro. Panu również dziękuję, pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Pozdrawiam również pozostałych,

Szczery Błazen

Hanz

P.S.: To żaden troll, sarkazm czy próba lizania tylniej części ciała moderacji/administracji. Wszystko co zostało napisane było jak najbardziej na serio (pomijając tytuł, który miał sugerować ból zadka). Temat powstał w dziale zażalenia z braku działu pochwały.

Peace

Dzięki i Tobie też również życzę wszystkiego dobrego, by nie bolało i by święta spędzone były w dobrym gronie. elo

Zauwaz, ze o to sie rozchodzi podswiadomie. Dostajesz bana, zakladasz temat, robi sie hate, robi sie jakas rewelacja. Wszystko sie nakreca, a modzi zadowoleni bo sie o nich mowi.

Zauwazylem takze, ze te "MODy" to moga byc w rzeczywistosci bardzo nie pojete osoby, bo nic do nich nie dociera i MOD ma 100% racji, nawet gdy jej nie ma.

Na przestrzeni lat najgorsza ekipe mamy wlasnie teraz, ale to moje zdanie ^^

Miło się czyta takie posty. Pozdrawiamy i życzymy co raz to dłuższego bana :)

Warny, złap je wszystkie!

Jak widać na powyższym przykładzie - gdyby część społeczeństwa oderwać od kompa na tydzień to od razu świat stałby się piękniejszym miejscem a ludzie chodziliby szczęścili:)

Zły dział Hans. Ty tu dziękujesz a to są zażalenia. Proponuję stworzenie działu "Podziękowania" na tematy w stylu: "Dzięki Salek za tego półgodzinnego bana, nareszcie posmakowałem co to seks!:)"

No, to na tyle.

EDIT: Życzę Ci perma Hanz. By Twoje szczęście trwało na wieczność! ;P

My także dziękujemy moderacji za tak spokojny tydzień :)

Pozdrawiam :D

Też chce wrócić do normalnego życia ; _ ; Proszę o taką szanse jaką dostał nasz przyjaciel i dobry kolega Hanz!

Niedługo zacznie się fala trollowania na forum, żeby dostać bana i wrócić do prawdziwego życia.

Dość dziwne te podziękowania =] Aż przesiąknięte sarkazmem gdyby nie to, że temu zaprzeczyłeś :P

Dziękuję Wam za ciepłe słowa skierowane w moją stronę :)

Pozdrawiam bardzo serdecznie Was,

Szczery Błazen

Hanz

Dziękuję Wam za ciepłe słowa skierowane w moją stronę Pozdrawiam bardzo serdecznie Was, Szczery Błazen Hanz

Jak spędziłeś ten czas?

Zmienić Modów bo są żałośni i najgorsi BUUUUUUUU !!!!!!!! (JOKE)

Jak spędziłeś ten czas?

Bardzo przyjemnie :)

Pozwól, że wypunktuję :

1. Na spokojnie dokończyłem sprawy związane z przeprowadzką.

2. Zamieszkała ze mną moja ukochana.

3. Zaręczyliśmy się (dużo wcześniej niż było to planowane).

4. Dowiedziałem się, że będę ojcem (to już wiedziałem wcześniej) nie tylko jednego dziecka, a dwójki (chłopiec i dziewczynka) :)

To mniej więcej tyle z najciekawszych momentów w ostatnim czasie.

Pozdrawiam serdecznie,

Szczery Błazen

Hanz

Bardzo przyjemnie Pozwól, że wypunktuję : 1. Na spokojnie dokończyłem sprawy związane z przeprowadzką. 2. Zamieszkała ze mną moja ukochana. 3. Zaręczyliśmy się (dużo wcześniej niż było to planowane). 4. Dowiedziałem się, że będę ojcem (to już wiedziałem wcześniej) nie tylko jednego dziecka, a dwójki (chłopiec i dziewczynka) To mniej więcej tyle z najciekawszych momentów w ostatnim czasie. Pozdrawiam serdecznie, Szczery Błazen Hanz

Dać mu bana na rok!! Przez ten czas polubi się z teściową i trafi 6 w totka. :D

Btw. Gratulacje! Oby tak dalej ;)

Bardzo przyjemnie Pozwól, że wypunktuję :1. Na spokojnie dokończyłem sprawy związane z przeprowadzką.2. Zamieszkała ze mną moja ukochana.3. Zaręczyliśmy się (dużo wcześniej niż było to planowane).4. Dowiedziałem się, że będę ojcem (to już wiedziałem wcześniej) nie tylko jednego dziecka, a dwójki (chłopiec i dziewczynka) To mniej więcej tyle z najciekawszych momentów w ostatnim czasie.Pozdrawiam serdecznie,Szczery BłazenHanz

No to gratuluje ^ ^

rozgłos jakby z rakiem wygrał... xD

Dać mu bana na rok!! Przez ten czas polubi się z teściową i trafi 6 w totka. Btw. Gratulacje! Oby tak dalej

był tutaj taki typ ktory po tygodniowym banie znalazl dziewczyne :D

Dać mu bana na rok!! Przez ten czas polubi się z teściową i trafi 6 w totka. Btw. Gratulacje! Oby tak dalej

Wymieniłeś dwie rzeczy nie możliwe do realizacji. Pierwsza możliwa tylko w czasie apokalipsy zombie, a druga raczej nie możliwa z tego względu, że nie gram w totka szkoda pieniędzy. Ale dziękuję :)

No to gratuluje ^ ^

Dzięki :)

rozgłos jakby z rakiem wygrał... xD

Bez przesady jeszcze w gazetach nie piszą xD

był tutaj taki typ ktory po tygodniowym banie znalazl dziewczyne

Widać miał farta jak po jednym wyjściu z domu mu się udało :D

Trochę się offtop zaczął robić ale myślę, że nasi cudowni moderatorzy nam darują :)

Witam po tygodniu przymusowej przerwy.

A oto co mam do powiedzenia Wam.

Dziś chciałbym podziękować wspaniałej moderacji forum za te wszystkie punkty ostrzeżeń w wyniku, których nagromadzenia otrzymałem bana na 7dni.

Jedno wielkie dziękuję moi kochani. Jestem Wam bardzo wdzięczny bowiem ostatni tydzień był dla mnie niezwykle dobrze spędzonym czasem.

Dzięki Wam mogę być teraz szczęśliwym człowiekiem.

Szczególne pozdrowienia dla dwóch moderatorów od których otrzymałem najwięcej warnów czyli:

- NorthernStar. Dziękuję gwiazdko, pozdrawiam serdecznie i życzę Ci wszystkiego najlepszego;

- blaumuro. Panu również dziękuję, pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Pozdrawiam również pozostałych,

Szczery Błazen

Hanz

P.S.: To żaden troll, sarkazm czy próba lizania tylniej części ciała moderacji/administracji. Wszystko co zostało napisane było jak najbardziej na serio (pomijając tytuł, który miał sugerować ból zadka). Temat powstał w dziale zażalenia z braku działu pochwały.

Peace