Nowy Patch TESO

Jak wrażenia z nowego patcha? Moje bardzo pozytywne.

Być może sobie wkręcam, ale tekstury jakby faktycznie były ładniejsze i dokładniejsze.

Nie mogłem się oprzeć, żeby nie zaatakować jakiegoś npcka wczoraj - dawno tak szybko nie zwiewałem z miasta ;) Teraz jeszcze z max godzinka w grze i będę mógł wrócić do miasta ^^

Darmowym resetem skilli też nie wzgardziłem - szkoda jedynie szkolenia mounta :(

Póki co jeszcze nie przestawiłem się na nowy przelicznik armora/dmg i jeszcze się gubię z siłą przedmiotów ;)

Zobaczymy jak teraz będzie wyglądać balans postaci.

Ahh no i w końcu dodali skill dla otwieraczy skrzynek - Legerdemain .

Można więc powiększać biegłość życia w szarej strefie, nie narażając się strażnikom :)

Wielki plus.

Podzielcie się opiniami.

Nie smigam w TESO, zamierzam kupic ale jestem ciekaw. Mialbys moze mozliwosc podeslania mi patch note'a? Sprawdzilbym. ; p

http://forums.elderscrollsonline.com/en/discussion/154426/patch-notes-v1-6-5

Hir ju goł :)

Ile wazy aktualizacja? Bo jeszcze nie odpalalem gry w tym tyg.

waga patcha jaka u mnie się sciogała to na początek 13,5 giga a potem jeszcze 5 w sumie 18-19giga patcha wiec w h.... i jeszcze troche :P

Nowe systemy w grze są naprawde świetne :) Pograłem ledwo godzine po patchu, a dzisiaj skończył mi się sub... także do Tamriel wroce dopiero 17... >.<

Gra idzie w dobrą stronę i należy za to pochwalić producenta i wydawce ^^

Poczekajcie z tymi pochwałami, zobaczymy ile nowych bugow przyniosl path zreszta gra rzeczywiscie moze wydawac sie fantastyczna dla nowych graczy, ten path glonie moim zdaniem jest pod nowych graczy Ci ktorzy juz troche graja sa troche poszkodowani.

Nowe systemy w grze są naprawde świetne Pograłem ledwo godzine po patchu, a dzisiaj skończył mi się sub... także do Tamriel wroce dopiero 17... >.< Gra idzie w dobrą stronę i należy za to pochwalić producenta i wydawce ^^

skonczyla sie subskrypcja? i nie pobralo automatycznie kasy z konta? Jak to jest z tym? Mi sie konczy 14 marca, a przechodzi 17 na b2p. Karte kredytowa polaczylem z kontem, wiec sciagnie mi abonament 3 dni przed przejsciem na b2p?

Możesz odłączyć, nawet powinieneś, jeśli nie srasz pieniędzmi. No chyba, że chcesz zapłacić 50 zł za kilka dni gry

Dzieki !

Anulowalem :) Teraz czekac do 17.

Jak wrażenia z nowego patcha? Moje bardzo pozytywne.

Być może sobie wkręcam, ale tekstury jakby faktycznie były ładniejsze i dokładniejsze.

Nie mogłem się oprzeć, żeby nie zaatakować jakiegoś npcka wczoraj - dawno tak szybko nie zwiewałem z miasta ;) Teraz jeszcze z max godzinka w grze i będę mógł wrócić do miasta ^^

Darmowym resetem skilli też nie wzgardziłem - szkoda jedynie szkolenia mounta :(

Póki co jeszcze nie przestawiłem się na nowy przelicznik armora/dmg i jeszcze się gubię z siłą przedmiotów ;)

Zobaczymy jak teraz będzie wyglądać balans postaci.

Ahh no i w końcu dodali skill dla otwieraczy skrzynek - Legerdemain .

Można więc powiększać biegłość życia w szarej strefie, nie narażając się strażnikom :)

Wielki plus.

Podzielcie się opiniami.