Skiny

Witam. Czy istnieje program dzieki któremu można zmienić wygląd postaci, wygląd broni itp. ale te zmiany widzimy tylko my ? coś jak ze skórkami w lolu i nie chodzi mi o customowe skiny tylko te które są już w grze. słyszał ktoś o czymś takim ?

Haha, każdy by tak chciał xD Po co robić legendarke, wystarczy odpalić programik, podmienić i szpanować przed kumplami.

W GW2 nie ma i nie będzie czegoś takiego bo przed uruchamianiem za każdym razem sprawdza pliki w celu wykrycia haxów. O dziwo autoryzacja chyba dobrze działa bo nikt nie używa haxów.

Z tym programem do podmieniania skinów w lol to było sporo problemów, aktualnie chyba nie działa bo Rito się nim zainteresowało (nie jestem na czasie, ostatni raz grałam w to w sezonie 2 ale obiło mi się gdzieś o uszy). Jakby coś takiego powstało dla GW2 to zapewne ArenaNet też by się zainteresowało czymś takim bo to psuje kompletnie sens tej gry (ubieranie się w ładne ciuszki to jedna z ważniejszych rzeczy dla gw2)

dlatego pytam czy ktoś o czymś takim słyszał, spodziewałem sie że nie ale zapytać można

Nie ma takiego programu.

Widziałem gdzieś na yt filmik jak ktoś podmienił tekstury broni i miał na jakiegoś zwykłego gs'a nałożone eternity, ale tylko on to widział.

i właśnie o coś takiego mi chodzi, nie masz może linka do tego filmiku ?

Nie wiem jak ci to powiedziec kolego ale szukajac tego w grze ktorej jednym z celow endgame jest posiadanie ultra fajnych skinow jest po prostu zalosne, dziecinne i glupie. Moze zamiast szukac oszustw, jak ostatnia ^%$# wysil sie i zdobadz je LEGALNIE i NORMALNIE? Czy takie cos cie przerasta? Mi by bylo wstyd wgl o cos takiego otwarcie zapytac. Mentalne dno osiagniete.

Nie wiem jak ci to powiedziec kolego ale szukajac tego w grze ktorej jednym z celow endgame jest posiadanie ultra fajnych skinow jest po prostu zalosne, dziecinne i glupie. Moze zamiast szukac oszustw, jak ostatnia ^%$# wysil sie i zdobadz je LEGALNIE i NORMALNIE? Czy takie cos cie przerasta? Mi by bylo wstyd wgl o cos takiego otwarcie zapytac. Mentalne dno osiagniete.

Skąd ten rage? Przecież to zmiany client sided, tylko on będzie widział te "ultra fajne skiny", więc w czym Ci to przeszkadza? Nie wiem jaką politykę w tej kwestii prowadzi ArenaNet, ale przeważnie takie modyfikacje są dopuszczane.

No wlasnie, a ten program do zmienia skinow dalej dziala w lolu - a przynajmniej mi dzialal wczoraj :P. NIe uwierzysz moze ale to jest pomocne - jakbym nie widzial legendarnego dna (mowie o bifrost) to bym sie staral o to bo to musi byc cos fajnego. A jest to chyba jeden z najgorszych skinow EVER. tak samo z strojem - czasami chce sie zobaczyc jakby postac wygladala w jakims secie, czy chocby z np innym nakryciem glowy ;).

EDIT:\\\ W gildii jestes spokojniejszy i bardziej opanowany Murm xD

EDIT:\\\ W gildii jestes spokojniejszy i bardziej opanowany Murm xD

Bo tutaj sie wyzyje to tam jestem spokojny xD a wgl to permamentana inwigilacja >_<

Witam. Czy istnieje program dzieki któremu można zmienić wygląd postaci, wygląd broni itp. ale te zmiany widzimy tylko my ? coś jak ze skórkami w lolu i nie chodzi mi o customowe skiny tylko te które są już w grze. słyszał ktoś o czymś takim ?