WoD skalowanie zadawanych obrażeń

Witam

Mógłby mi ktoś jaśniej wyjaśnić jak działa to skalowanie DMG? Otóż zauważyłem, że DPS pomiędzy 60 lvlem a 90 lvlem nie różni się znacząco. Na 60 robiłem w dungach 2-3k dpsu i na 87 robię 2-3k. Podobnie jest z innymi graczami. Znowu z graczem na 90+ nie mam najmniejszej szansy bo on sadzi po 12-30k dpsu. Czy w WoD aż tak mocno podskakuje dps?

Tak już jest. Zdobywając 60 poziom możesz nawet zauważyć, że DPS Ci trochę zmalał, chociaż potwory zabijasz równie szybko. Z tego co wiem nowy przelicznik nie został nigdzie ujawniony przez Blizzard, ale na pewno level potworów ma z tym wiele wspólnego, bo mając 100 poziom na raidach z WOTLK kręcisz z 700k DPS (albo i więcej).

Świeże 100 robią ok. 10k DPS w dungeonach, a z czasem rośnie on kilkakrotnie.

Witam

Mógłby mi ktoś jaśniej wyjaśnić jak działa to skalowanie DMG? Otóż zauważyłem, że DPS pomiędzy 60 lvlem a 90 lvlem nie różni się znacząco. Na 60 robiłem w dungach 2-3k dpsu i na 87 robię 2-3k. Podobnie jest z innymi graczami. Znowu z graczem na 90+ nie mam najmniejszej szansy bo on sadzi po 12-30k dpsu. Czy w WoD aż tak mocno podskakuje dps?