Dragon Ball Xenoverse - Drużyna

Cześć!
Szukam ludzi do założenia drużyny w Dragon Ball: Xenoverse (Oryginale, piraty nie wchodzą w grę). Chcę zebrać grupkę ludzi grających w tą grę żeby było ciekawiej (W grupie zawsze raźniej), żeby można było sobie powalczyć, porobić zadania równoległe, pozbierać smocze kule/materiały itp. itd. generalnie grupa do wszystkiego, ktoś się pisze? Chętnie korzystam z komunikatorów głosowych (Najlepiej Skype, ale jeżeli ktoś ma serwer TS3 to też mogę się dostosować).

a wiadomo cos o obnizkach cen? ^^ Na razie gra jest za droga i nie dropracowana. Koncze sciagac pirata aby przetestowac czy faktycznie gra jest warta tyle szmalu. Ogolnie giera po filmikach na yt robi spore wrazenie.

up^ po ograniu pirata myślałem że to kotlet jak poprzednia gra o DB ale całe piękno xeno niestety lub stety mi to akurat nie przeszkadza tkwi w zabawie multi jest to taka Dungeonówka tylko z DB w roli głównej i twórcy mają dodawać nowe mapy do multi oraz postcie na piracie nic nie zobaczysz;/

"Na razie gra jest za droga i nie dropracowana" - Niedopracowana* i pod jakim względem? O.o Nie widzę w niej żadnego niedopracowania, wszystko działa jak powinno, gra jest niesamowita. Tak jak napisał Nakill19 - na piracie nie poznasz uroku tej gry nawet po części (sam ściągnąłem najpierw pirata, żeby zobaczyć, czy gra będzie chodziła na moim laptopie). Gra jest droga, to fakt, ale warta tych pieniędzy. To pierwsza taka gra z serii Dragon Ball, można śmiało powiedzieć, że jest to pół RPG/pół BIJATYKA. Tak czy inaczej to nie temat o obniżkach cen, czy o cechach i wartości gry. Proszę o pisanie postów tylko w sprawie dołączenia do wspólnej gry, żeby nie zrobił się z tematu śmietnik z FAQ.

Count me in! :D Granie z botami na PQ to po prostu przegięcie. Mogę walczyć na vs 2, ale jak 3 mi wjeżdża z ultimate, to mogę conajwyżej patrzeć jak moja postać lata z jednego krańca mapy na drugi. Co do komunikacji głosowej, na razie to sobie daruję jako że mam zawalone gardło. Poza tym, jest duże prawdopodobieństwo, że serwery będą świrowały. (Na multi hub przestałem próbować się połączyć, bo to zwyczajnie się nie uda)

Zapraszam na mojego boarda poświęconego db Xenoverse www.DbXenoverse.eu , chodzi o budowę społeczności aby właśnie nie było problemu ze znalezieniem kogoś do wspólnej gry

Jak jest z serwerami? Grając np na ps4, da się grać z graczami z Xbox/PC?

Mam pytanie. Planuje zakupić tą gierke ale niestety nie mam pada pod PC. Mógłby ktoś powiedzieć jak jest z graniem na klawie+myszy?

@Verlar

To forum jest puste i jedynym jego użytkownikiem jesteś Ty, więc już lepiej zapytać tutaj na forum.

@Oynoki

Nie... wystarczy wygooglować.

@Madirius

Nie wyobrażam sobie grać w taką grę na klawie + myszy, więc raczej tragedia.

@Topic

Prosiłem, żeby zgłaszały się TYLKO osoby, które chcą grać w grupie... To nie jest FAQ ludzie, tak ciężko to zrozumieć? Napisałem wyraźnie w poprzednim poście. Odpowiedzi na wasze proste pytania można wygooglować, jak pytanie o cross-platform, wpisałem frazę w google i miałem dziesiątki wyników... Załóżcie temat z pytaniami odnośnie DB:XV, a nie zaśmiecajcie tematu, w którym szuka się ludzi do gry. Następne takie posty będę zgłaszał jako offtop, bo tym właśnie są takie odpowiedzi.

@Refresh

Wciąż szukam ludzi do wspólnej rozgrywki. Już kilka osób jest, gra się na prawdę genialnie multiplayer, jeżeli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości odnośnie kupna, to zapraszam do zadawani pytań >NA PW<. src="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/nowe_smile.png" alt=":)" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Cześć!
Szukam ludzi do założenia drużyny w Dragon Ball: Xenoverse (Oryginale, piraty nie wchodzą w grę). Chcę zebrać grupkę ludzi grających w tą grę żeby było ciekawiej (W grupie zawsze raźniej), żeby można było sobie powalczyć, porobić zadania równoległe, pozbierać smocze kule/materiały itp. itd. generalnie grupa do wszystkiego, ktoś się pisze? Chętnie korzystam z komunikatorów głosowych (Najlepiej Skype, ale jeżeli ktoś ma serwer TS3 to też mogę się dostosować).