Wyprzedaż -75%, tylko w ten weekend (6-8 Marca)

Z racji sobotniego dema dodatku HoT na PaX oraz finałów ligi WTS guild wars 2 będzie można kupić za 25% ceny.

Promocja będzie obowiązywała tylko w ten weekend (6-8 Marca).
GW2 kupicie na: buy.guildwars2.com

Cena ~10 Euro, ~ 42 PLN.

Wiele było pytań na temat taniego GW2, więc piszę.

Dodatkowo jeżeli kogoś interesuje scena PvP Gw2, stream oraz informację o turnieju znajdziecie tutaj: https://www.guildwars2.com/en/events/world-tournament-series/

Wszystko super, dzięki za informacje. Sam się zastanawiam teraz czy nie kupić, tylko że piszemy 'wyprzedaż', mistrzu.

Literówka się wkradła podczas pisania, niestety sam jej nie mogę poprawić :P

OK info już poleciało dalej do moich znajomych. Dzięki za informację

Noo żałowałem że teso nie kupiłem za 30zł. Pomyślę nad gw2 ;p

Mam pytanie w związku z tą promocją. Jakie jest stanowisko ANET odnośnie posiadania kilku kont ? Grozi za to ban ? Myśląc racjonalnie to jeżeli coś kupuję i nie używam nielegalnego oprogramowania do gry to nie powinni zablokować mi kont, ale różne już rzeczy widziałem stąd moje pytanie.

Nie ma żadnych ograniczeń w posiadaniu liczby kont.

Możesz posiadać kilka kont, byle by nie używać nielegalnego oprogramowania typu boty itd.

Brak grindu, łatwa do ogarnięcia, nieduże wymagania, dobra grywalność i śmieszna cena - już wiem co kupie kobicie na dzień kobiet : P

Bardzo dobra gra za bardzo dobrą cenę nie ma co się zastanawiać tylko brać póki jest okazja :) Powiedzcie swoim dziewczynom że chcecie wcześniejszy prezent na dzień chłopaka :)

kurde w poniedziałek kupiłem za 110zł -.-

Brak grindu, łatwa do ogarnięcia, nieduże wymagania, dobra grywalność i śmieszna cena - już wiem co kupie kobicie na dzień kobiet : P

Z tymi niedużymi wymaganiami to nieprawda. Gra jest mega wymagająca bo ma skrzaczoną optymaliazcję. Na rekomendowanym sprzęcie zagrasz sobie na low/medium (Rekomendowane: Core 2 Duo 2 GHz, 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza), 25 GB HDD, Windows XP/Vista/7) na 30-40 fps'ach ze spadkami takimi, że będzie pokaz slajdów

Co do optymalizacji się zgodzę. Kilka tygodni po premierze grało się super. Na full detalach gra śmiagała aż miło, a trzeba przyznać że grało wtedy więcej osób niż obecnie. Teraz gram na medium, a czasami muszę nawet zmieniać na low, a sprzęt ten sam :/ mam nadzieję że coś z tym zrobią.

No właśnie co ma lepszą optymalizację Gw2 czy Teso? Ale myślę że i tak kupię grę bo tanio. A czy będę grał, może za 2-3 lata.

Dla tych co sie wachaja, powiem ze obecnie jest bardzo duzy i bardzo widoczny naplyw nowych graczy (polakow bo gram na polskim Blacktide) jak i powracajacych graczy, wiec naprawde gra jest mocno mocno zywa, a megaserver gwarantuje ze bedziecie biegac po ludnych mapach od lvl2 (z tym lvl konczy sie mini tutorial-instancja) bez spiny ze oooo wszyscy juz wykokszeni a ja biedny zaczynam sam :( Nie, jest kupa ludzi ktorzy dopiero zaczeli i dopiero zaczynaja :)

Nie bylo lepszego momentu zeby zaczac grac w te swietna gre!

Polskich gildii, ktore widze codziennie po miastach i jaskiniach jest z kilkadziesiat, lekko i bez przesady. Ta gra tetni zyciem ludzie >__<

Brac karwia i grac -,-

Polecam, Krzysztof Ibisz.

Mówisz że jest dużo ludzi ? Zobaczysz co będzie jak dodatek wyjdzie :D dużo ludzi zrezygnowało z gry ponieważ wydali cały gold na MF żeby wyciągnąć precursora. Teraz jak będzie alternatywna droga do pre to sporo ludzi się pokusi o powrót :P trzeba zbierać gold i matsy bo coś czuje że nowe legendy będą super :D ( a przynajmniej tak sobie wmawiam :P )

Kolego biegalem w pierwszych zergach podczas headstartu, nie musisz mi mowic xD

A jest jakaś stronka gdzie jest potwierdzone info? Bo bym skorzystał z promocji.

Jaki niedowiarek z Aroxd3 ...

https://www.guildwars2.com/en/news/pax-east-is-coming/ , na samym końcu posta.

Gra warta kupna nawet bez promocji... ale jak już jest promocja to grzech nie kupić.

Jest gdzieś informacja o tym? Bo przeceny nie widać.