W jakiej grze chcielibyście się znaleźć po śmierci?

Witam

Umieracie i możecie wybrać 1 grę, do której świata moglibyście się przenieść na wieczność.

Na jaką grę padłby wasz wybór, i dlaczego?

Ja do TES V Skyrim:

Codzienne nawalanie się mieczami, misje, zwiedzanie świata, piękne widoki, a co wieczór w karczmie przy ognisku słuchając barda.

Tylko oczywiście ten świat byłby jak prawdziwy. (normalni ludzie, a nie jakieś boty kierowane AI itd)

Lula the wet empire.

WitamUmieracie i możecie wybrać 1 grę, do której świata moglibyście się przenieść na wieczność.Na jaką grę padłby wasz wybór, i dlaczego?Ja do TES V Skyrim:Codzienne nawalanie się mieczami, misje, zwiedzanie świata, piękne widoki, a co wieczór w karczmie przy ognisku słuchając barda. Tylko oczywiście ten świat byłby jak prawdziwy. (normalni ludzie, a nie jakieś boty kierowane AI itd)

To się wydaje fajne jak siedzisz w miękkim fotelu przy ciepłym kaloryferze, popijając gorącą herbatkę, W rzeczywistości przeżyłbyś brutalny szok i zapewne nie przeżyłbyś zbyt wielu dni. Jeśli o mnie chodzi, od zawsze marzyłem żeby zostać kucykiem pony dlatego wybór prosty ----> My little pony

W Dungeons & Dragons. Masa planów istnienia oraz rzeczy do roboty.

D3 naparzasz armie demonów nie umierając :D, mógłbym być też głównym bohaterem jakiejś visual novelki.

@up

Tak bardzo forever alone?

@topic

W sumie to nie wiem, Dragon Ball, Devil May Cry czy inny poryty syf. Jakieś treningi by się wzięło i potem by się ciskało wszystkich jak leci.

Trudne pytanie. Na samym początku powiedziałabym, że Warcraft, ale nie czarujmy się - tam trudno przeżyć jako szara postać, a raczej żadnym super bohaterem bym nie została :P

Jako drugie to może wybrałabym GW2 - piękny, i z pozoru spokojny świat, aczkolwiek wizja zniszczenia tego świata przez smoki trochę przeraża.

To się wydaje fajne jak siedzisz w miękkim fotelu przy ciepłym kaloryferze, popijając gorącą herbatkę, W rzeczywistości przeżyłbyś brutalny szok i zapewne nie przeżyłbyś zbyt wielu dni. Jeśli o mnie chodzi, od zawsze marzyłem żeby zostać kucykiem pony dlatego wybór prosty ----> My little pony

To z tymi kucykami to nie taki głupi pomysł :P W sumie jak się tak zastanowić to faktycznie zamieszkanie w Equestii po śmierci to swego rodzaju raj xD

Mass Effect, jako pilot małego myśliwca z ambicjami wejścia wyżej

Tu chyba żadnych facetów nie ma bo ja bym chciał żyć w świecie Venus Rising (link dla nie wtajemniczonych) http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/Panie-i-Panowie-szczeg%C3%B3lnie-Panowie-oto-gameplay-z-Orgia-MMO-Venus-Rising

A tak na poważnie to zawsze chciałem zostać STALKERem.

RollerCoaster Tycoon... budowałbym dziennie nowe kolejki i nimi jeździł ;)

Ojjjj trudny wybór bo mam dwa tytuły na pewno Mass Effect i należeć do załogi Komandora Shepard'a i podróżować wraz z Garusem i polować na żniwiarzy :) Drugim zaś opcją Dragon Age i dołączenie do inkwizycji która była by bezwzględna wobec swoim wrogom. Ale chyba jednak Dragon Age mam wielki sentyment do pierwszej i trzeciej części.

Ja wybrałbym mroczny i brutalny świat wiedźmina ze względu na klimat a'la średniowiecze ( chodzi o miasta )

Dark Souls XD

World of Warcraft!

Ragnarok Online, byłbym dzielnym Paladynem przemierzającym świat :)

Saper

Saper HaH

I co byś tam robił? :P

Tera Online lokacja początkowa na full ultra grafie:)

A tak na serio to chciałbym być wiedźminem:) Zawsze marzyłem by zostać wiedźminem!

Chyba wybrałbym Terę Online - piękny świat, ładne kobiety <3...

Larry ;_;