Wow vanilla - gracze

Tak jak w temacie, niedawno ruszył nowy, w pełni oskryptowany serwer czystego wowa. Zero dodatków, zero ułatwień. Wszystko działa, potworki o jeden poziom wyższe są w stanie Cie zabić jak nie będziesz używał wszystkiego co masz, każdy potwór który powinien, używa umiejętności i czarów. Do tego rajdy na 40 osób, które stanowią prawdziwe wyzwanie.

Aktualnie polska gildia w której jestem expi (wszak serwer dopiero co ruszył), na serwerze nikt nie osiągnął jeszcze maksymalnego poziomu, bo w vanilli zwyczajnie jest to strasznie trudne. Liczy 55 osób, więc trochę chętnych jest.

Serwer jest przepełniony, gra na nim bardzo dużo ludzi, w samej lokacji startowej będzie ich czasem aż za dużo. Graczy jest około pięciu tysięcy, aktualnie na serwerze siedzi trzy tysiące. (edit - teraz graczy jest już koło ośmiu i cały czas tylko rośnie)

Chętnych zapraszam na PW po link

@edit

Aktualnie nie grywam już na serwerze, jednak wciąż go polecam i odpowiadam na pytania PW. W temacie kilkakrotnie zostało podane jak najłatwiej znaleźć nazwe serwera bez pytania - wystarczy wejść w google i wpisać wow vanila, pierwszy wynik to nasz serwer. Jeżeli jednak ktoś wciąż nie ma pewności to zapraszam zgłosić się na PW. Sam nigdy nie wysyłam wiadomości, jeżeli chcesz nazwe to sam pierwszy napisz (wole uniknąć spamowania).

Jeżeli chodzi o gildie to ta w której grałem się rozpadła, jednak inni gracze polecają dwie, zależnie od frakcji

W Alliance: Regnum Poloniae
W Hordzie: Amelinium

Otwieramy who, tam odpowiednia zakładka, szukamy kogoś z gildi i piszemy o zaproszenie do niej.

Wszystkich fanów hardcore rozgrywki zapraszam, bo warto!

wlasnie mialem pisac o hipokryzji...
na forum ejst zakaz publikowanie privów
a na stronie głownej jak wyswietlaja sie reklamy to patrze a tu link do privów...
wiec nie rozumiem troche yego regulaminu.... skoro administracja sama reklamuje privy..

wlasnie mialem pisac o hipokryzji...na forum ejst zakaz publikowanie privówa na stronie głownej jak wyswietlaja sie reklamy to patrze a tu link do privów...wiec nie rozumiem troche yego regulaminu.... skoro administracja sama reklamuje privy..

Gdzie reklama i nazwa serwera?

Jest zakaz reklamowania privów ale nie ma zakazu o nie mówieniu o nich. Można zachęcać innych ludzi do grania na nich i zbierać się w grupy, bo nie są tutaj ujawniane jakiekolwiek dane, które reklamowałyby prywatne serwery czyli piractwo. Gdyby moderacja miałaby się bawić w hipokryzję, wtedy musieliby walić warny za samo wspominanie o nich. A tak? Wszystko w porządku. ^^

Aaa pogrywam na tym serwie po stronie Hordy, ale masakra jest z ludźmi. Jest ich tyle że ciężko q robić. Z jednej strony fajnie bo kupe ludzi ale z drugiej no masakra nie idzie normalnie questa zrobić :D

Kto ma oryginalnego windowsa niech pierwszy rzuci kamieniem !

Rzucam, w wowa też gram na oficjalnym serwerze, jedynie fajnie wrócić do vanilli czasem. Wyzwanie te sprawy.

Po prostu pomyślałem, że kogoś może zainteresować właśnie czysty wow, bez dodatków. ; )

Niestety jestem w to za słaby...

Wole casualowego globala :)

No ja wydałem ok 200zł aby zakupić wowa ze wszystkimi dodatkami. Pograłem 2h i wróciłem do pykania na privach :D

Chętnie pogram. Grałem tylko na globalu, od wersji Cata, ale raczej szybko powinienem ogarnąć co i jak, będę zapewne grał humanem Priestem (jeżeli w Vanilii takie połączenie jest możliwe, ale raczej tak).

To ja też dołączę, zacznę grać w Ally, dajcie jakieś namiary na gildię, czy do kogo tam trzeba pisać czy coś :D

Istnieje jakaś fajna polska gildia w Hordzie? :D

Też macie problem z założeniem konta?

Mianowicie jaki masz problem?

O istnieniu gildii w hordzie nic mi nie wiadomo, mogę podać namiar na polska gildie w ally. Nie wiem też nic o problemach, niestety nie jestem żadnym przedstawicielem więc wiem tyle, co jest na stronie.

Wszystkim odpowiem na PW po 17 jak wrócę do domu, bo z telefonu jest to dość trudne.

dajcie na pw namiary na ten serwer. Dzięki

Również byłbym wdzięczny za link do owego serwera. Próbowałem napisać na PW do Nvminer'a, ale pojawił się komunikat:

"Użytkownik Nvminer nie może otrzymywać żadnych nowych wiadomości

Wiadomość nie została wysłana".

Z góry dzięki ;)

Również poproszę o link na priv tutaj, nie da się do Ciebie prywatnej wiadomości wysłać.

Też jestem zainteresowany.

Więc poproszę o link na PW. :)

Wysłałem Wam