Cs GO Poczatki

Może na wstępie powiem ze narazie nie zakupiłem cs go ale mam taki zamiar.Jedyne pytania jakie mam to:
1)czy mi pójdzie ta gra...(nie ukrywam pc jest stary)

2)i czy bez wydawania kasy koszt zakupu moze sie zwrócić bo kumplowi wyleciala kosa za 300 Euro tak ze on jest do porzodu czy jest takie cos mozliwe bez wydawania kasy ?

moj pc

Procesor: AMD Althon 64 x2 Dual core processor 4400+ 2.3Ghz

Karta Graf: GeForce GT 440 1gb

Płyta Główna: GIGABYTE GA-M56S-53

I 3 gb ramu..

1 - nie wiem

2 - no jest pozbierasz skiny kupisz kluczyk otwierasz skrzynkę i a nuż trafi ci się oto taka kosa :) ale mega trzeba miec FAAARTA !

1 - oczywiście że pójdzie, GO ma małe wymagania i działa na kalkulatorach nawet.

2 - może się zwrócić jeśli:

a: będziesz grał baaardzo dużo i uzbierasz dużo skinów, skrzynek itp.

b: przyfarcisz i w jednej z pierwszych skrzynek wylosujesz coś drogiego.

c: będziesz uber pro mega super duper graczem i na turniejach wygrasz kase :)

1 - oczywiście że pójdzie, GO ma małe wymagania i działa na kalkulatorach nawet. 2 - może się zwrócić jeśli:a: będziesz grał baaardzo dużo i uzbierasz dużo skinów, skrzynek itp. b: przyfarcisz i w jednej z pierwszych skrzynek wylosujesz coś drogiego. c: będziesz uber pro mega super duper graczem i na turniejach wygrasz kase

co do opcji c, co prawda gralem w cs 1.6 ale opdobno cs go to inna bajka

A gdzies w necie widziałem wersje non-steam.Moze warto ja pobrac i sprobować ?

Może na wstępie powiem ze narazie nie zakupiłem cs go ale mam taki zamiar.Jedyne pytania jakie mam to:1)czy mi pójdzie ta gra...(nie ukrywam pc jest stary)2)i czy bez wydawania kasy koszt zakupu moze sie zwrócić bo kumplowi wyleciala kosa za 300 Euro tak ze on jest do porzodu czy jest takie cos mozliwe bez wydawania kasy ?moj pcProcesor: AMD Althon 64 x2 Dual core processor 4400+ 2.3GhzKarta Graf: GeForce GT 440 1gbPłyta Główna: GIGABYTE GA-M56S-53I 3 gb ramu..

warn_ico.png
Warn za triple post. - Might

Jak dla mnie to kupuj bez zastanowienia,jeśli grałeś w CS1.6. Bez wydawania kasy może być ciężko by ci się coś zwróciło ale wiesz parę skrzynek otworzysz i zawsze coś dropnie. Tylko kup cs bo jakiejś promocji.

widzialem na allegro ze konta sprzedaja ale mniemam ze sa banowane tak ze raczej poszukam klucza jaka moze byc cena ? 30zł bo to zazwyczaj na przecenach kupuja i sprzedaja troche drozej

Szkoda że nie zorientowałeś się ciut wcześniej, gdyż tydzień temu była weekendowa promocja 50% z której skorzystałem :). Klucze na g2a są w niezłej cenie, a na alledrogo bym się zastanowił i czytał dokładnie. Często gęsto nabierają ludzi sprzedając zużyte klucze. Pozdrawiam

Gram pare dni, klucz kupiłem z allegro z aukcji gdzie sprzedajacy miał 700komentów+. Co do wymagań na średnio niskich bez dodatkowych efektów powinno pójść.

Szansa na drop takiego noża jest niesamowicie niska w dodatku grając bez wydawania kasy zdobycie skinów i skrzynek zajmuje wieczność.

Grałem dużo w 1.6 i jest znaczna różnica pomiędzy 1.6 a GO. Jedyne co łączy obie gry to tytuł i mapy, nic więcej. Ogólnie fajna strzelanka polecam.

A tak na oko to ile bd mial fps ? na ultra low idt.Użyje tez Razer Cortex(gamebooster)

Poczekaj aż wypiję herbatę, z fusów spróbuję wyciągnąć jakieś informacje.

Ja po zakupieniu cs'a nie przelałem na steama ani złotówki, a razem uzbierało mi się ponad 30 euro. Niestety większość zmarnowała się na skrzynkach i csgolounge. :P

cs :go kosztuje 25 zl...nie wiem co to za wydalek chyba ze piszesz o "operacjach" kosztuje po 5oiro ...na pcozatku kazdej mozna sobie ja odrobic na skrzynkach , ktore stoja po 1-2 euro przez pierwszy 1-2 dni. Tak oplaca sie gra na zabicie czasu ale nie licz ze solo wbijesz wyzej niz ak . Ja w 1 operacji dropnalem z misji skina wartego 150euro...obecnie warty 300 :X

no to przedstawiam sytuacje... Pobrałem Csa Gononsteam włącza sie, ale w grze mam malo fps tak ze raczej nie kupie.Chyba ze macie jakes pomysły :D

zmien ustawienia na mniejsze ?? i ile masz fpsow?

Procek masz za słaby.

Wyłącz wszystkie AA, sprawdz w mniejszej rozdzielczości być może to pomoże

Ten sprzęt powinien uciągnąć CS:GO spokojnie na 60 fpsach. Na najlepszych szkolnych kompach w których siedzi trochę mocniejszy Athlon, 2GB Ram i GT240 gra się w CS:GO na średnich i 60 fpsów z okazyjnymi spadkami przy kilkunastu smoke'ach i he w jednym momencie do 20-30. Spróbuj powyłączać programy działające w tle, poczyścić rejestry i przeskanować kompa.

1. będzie ci działał normalnie.

2. nie myśl sobie że z d*py ci wyskoczy 300euro. musisz wydać żeby potem zyskać.

1)użyje ccleaner'a

2)ustawiłem na najmniejsza rozdzielczość i wszystko na low

3)Poszukam jakiś poradników :D

ustawienia_fps2.jpg

Ale ja nie mam cs go n steam i co teraz ?....