C9 Czy da rade zacząć od nowa

Witam mam takie jedno pytanko czy opłaca sie zaczynać ?? jak z populacja czy da rade jakoś grać?

Oplacac, oplaca :) Populacja dosc spora, ale nie ma szalu. C9 ciagle sie dobrze trzyma, lecz expienie postaci meczy na +50lv.

Moim zdaniem do C9 nie ma co podchodzić bez kogoś jeszcze do gry. Robienie dungów samemu jest fajne tylko przez kilka pierwszych godzin grania. Potem robi się to mozolne. Co do expienia 50+, co znaczy, że męczące? Myślałem, że skoro aż tak ułatwili questy i zwiększyli exp otrzymywany za dungi i questy, to jest łatwiej niż było. Jak to wygląda teraz?

Może trochę male odświeżenie.

Jak jest z populacją i tym expem +50 ? (jak dobrze pamiętam mam BM 51 zrobionego bez jump eventu)

Myślę nad powrotem do gry i liczę, że jakiś aktualny gracz się wypowie.

BM = blade master?

Populacja z... miesiac, max poltorej temu byla bardzo dobra, ludzi wszedzie dosc duzo, zwlaszcza na wyzszych poziomach ;). Teraz pewnie tez jest podobnie - c9 ma dosc pokazna grupke fanow :D

Exp jak exp - kolegom wyzej chodzilo o to ze po 50 lvl poziom trudnosci dosc gwaltownie wzrasta i po prostu gra sie trudniej ;). Dla mnie to plus, bo lubie sie pomeczyc, dla niektorych wada, kazdy uwaza inaczej. A meczace jest dla niektorych wlasnie ten wzrost poziomu trudnosci - jak poprzednie mapki szlo przechodzic w wiekszosci na masterze solo pare lvl nizej od wymaganego tak tu nie ma lipy - master to master. Jeden twoj blad i to dosc powaznie boli, a czasami nawet kosztuje w goldzie duzo :D. A uwierz ze przy bossach jest cale mnostwo okazji do popelnienia bledu bo walki solo dluuugo trwaja

Dlatego wiekszosc graczy woli juz od Okapii grac z druzyna, choc mi osobiscie nigdy to nie przeszkadzalo - troche samozaparcia i wszystko mozna :D. Dalej pamietam te tricki z okapii by starczylo kasy na naprawe (lokacje paru "czarnych skrzynek" z ktorych czesto wypadaja dosc drogie itemy (sposob? Zapamietanie lokacji, podejscie do skrzynki, otwarcie, zabranie lupu i wyjscie z dunga (solo ofc), powtorzyc pare razy) :D. Ale generalnie lepiej sie powoli przestawiac na zasade "w kupie sila kupy nikt nie ruszy" ^^

EDIT:// samemu moc mozna grac, zalezy od podejscia - gra dla samej rozwalki dungow? Znudzisz sie. Gra dla towarzystwa? Wymaga kogos kto tez by w to gral. Gra dla wszystkiego (specyficznego handlu, walki, skilli, postaci, pvp itd itp)? zakochasz sie :D

Tak, Blade Master.

O tym expem na +50 chodziło mi, że podobno łatwiej sie expi w stosunku do kiedyś (co jest głupie bo mi to sie podobało, a od gry odrzuciła mnie nuda a nie trudność).

Pora pobrać grę i zobaczyć jak się będzie grało :).

@Loor , dzięki za wypowiedź

Co do poziomow to fakt - jest szybciej ale trudniej i wiecej wysilku trzeba w to wlozyc, zwlaszcza pozniej :D. Grasz? Jak tak to daj znac jak idzie ^^

A ja mam trochę inne pytanie, czy w C9 jest już dodana klasa Mystic?

tak jest już dodana dawno ;D

no to aż c9 sobie pobiorę, dzięki :D

A jak ja chciałem grac w C9 to była cisza Jak cos skręćmy ekipke ^^

jeśli ktoś czuję się na siłach zabrać się za to, to chętnie :) Dajcie znać tylko wcześniej jak chcecie cisnąć na tsie, bo mikro muszę ogarnąć :D

Jest tylko jeden problem. Wersja steamowa jest cos zbugowana i czesto wywala z gry. Kiedys tak nie bylo.

a po co grać przez steama, tylko więcej kłopotów...

taka wersje sciaglem :(

Pobierz ze strony webzena, polecam :)

i znowu 1,5h pobierania. To jest meczace :D

jakies polskie gildie jeszcze funkcjonują?

Nie chce pisac nowego tematu wiec odswiezam ostatni. Szukam ludzi. Lvl bez znaczenia. Pupulacja miazdzy. Nowa subklasa fightera. Tylko grac. Tak w skrocie.

Ja obecnie gram, jak mnie złapiesz w grze - nick: Ushori to zawsze pomogę. W dodatku mamy polską gildię, więc na pomoc, rozmowę i wspólną grę też zawsze możesz liczyć.