Złe dni

Ostatnio moja gra zaczęła się znacznie pogarszać, co było spowodowane serią porażek. Straciłem aim i popełniam błędy rushem i nie sprawdzaniem pleców. O ile wcześniej moją grą miałem nadzieję na szybki awans do silver 4, tak teraz boję się, że w kolejnej grze spadnę do silver 2. Macie jakieś porady? Przerwa od gry, trenowanie na botach, lub inne tryby? Może poszukać jakiejś drużyny, gdzie byli by pewni ludzie do których miałbym zaufanie i moja gra stopniowo by wracała na właściwy tor?

Deathmatche, aimmapy etc. na nieoficjalnych serwerach/

Coś mi się też ostatnio od kilku dni dzieje, że nie potrafię grać i mi nie idzie.

Na twoim miejscu zrobiłbym przerwę 1-2 dni, zagrał normala i wrócił do ranków.

Tak jak było wspomniane, lepiej odpocznij od gry. Tak jest w większości rzeczy - jak na siłę coś robisz i się tylko męczysz przy tym, to lepiej to odstawić na trochę.

nie graj. musisz sobie zrobić smaka na gre.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=213240871&searchtext=

Polecam trenować na tej mapie.

A ja wam powiem tak: jak nie macie skilla to zrobić min. dzień przerwy, zapewniam was, że skill powróci :D

nie można mieć skilla na poziomie silver II - IV

kappa

Mi też ostatnio coś nie idzie i w dodatku w każdej grze przeciwna drużyna ma albo wh albo aima... Jak od kilku miesięcy przez 90% meczy otwierałem tak teraz wszystko zamykam, teraz robię 2-3 dni przerwy i zobaczymy co będzie, też tak zrób.

Ja nie mogłem grać przez 4 dni z powodu tego ,że mi się laptop zapchał ( jak czyściłem to taka wieeelka kulka kurzu wyleciała , pomimo że ostatnio go czyściłem 3 miechy temu ) i mi nawet 30 fpsów nie wyciągał teraz jak się dorwałem do sprężonego powietrza i śrubokręta to znowu jest 100 fps więc dzisiaj już może pogram trochę jakieś Retake a potem mixa :) Ogólnie polecam tryb Retake ponieważ możesz sobie poćwiczyć na różnych mapach jak odbijać bs'a lub jak go bronić .

Po dzisiejszym jeszcze jednym podejściu postanowiłem jednak przerwę zrobić. Poczekam, aż zapomnę jak grać by moje złe nawyki, które nabyłem w ostatnich grach się ulotniły.

zacznij oglądać mecze profesjonalistów. z własnych doświadczeń wiem że to dobra nauka i co dziwne bardzo dobra rozgrzewka.

A ja jak miałem źle dni to grałem jeszcze więcej i teraz każda gra otwarta xd

Co za dużo to nie zdrowo, zrób kilka dni przerwy, w tym czasie zacznij oglądać smoke'i, mecze itd.
Mam tak często że gram gram gram i koniec, bo się wypalę. Wtedy należy odpocząć ^^
"Regeneracja też jest ważna!"

PS Największy problemem to są zimne dłonie, wtedy zaczyna się lamić :P

Miałem zrobić tydzień przerwy, ale oglądając za***iste akcje na yt się trochę z powrotem napaliłem. https://www.youtube.com/user/SparklesProduction/videos

Zacząłem dziś od meczy z botami, od najłatwiejszego do najtrudniejszego poziomu. Aim mi się poprawił, myszka na poziomie heada i rozważne rzucanie smoke i flashy. Potem rozegrałem spokojnie mecz w trybie uproszczonym, przegraliśmy przez trolla w drużynie. Następnie usiadłem do trybu turniejowego i udało się nam wygrać. Podczas meczu zdobyłem 1 mvp 15k 7as 10d. Wygraliśmy 16-5. Pilnowałem short na dust 2. Postanowiłem też na razie grać tylko na tej mapie, bym poprzez częste zmienianie map nie wypadł z rytmu i nie nabrał znowu złych nawyków.

warn_ico.png
Wulgaryzm ~ NS

Na D2 jest mnóstwo trolli, cheaterów i smerfów, nie polecam :)
Za to poleciłbym Mirage albo Inferno, dość proste mapy, a dużo uczą, właśnie takiego rushowania czy też obrony rushów i akcji 1v1 (tudzież clutch'ów).

Obecnie mam już 4 wygrane z rzędu i w mm zaczynam grać z silverami IV, sądząc po tym myślę, że niedługo będę miał awans. Gram jeden mecz dziennie, a przez pół godziny trenuje na mapach z warsztatu. Oglądam mecze pro i różne różne poradniki na yt.

Ile razy wam znawcom trzeba powtarzać że najważniejsze w tych żałosnych mixach jest twój udział w meczu a nie to czy wygrałeś czy przegrałeś? Jeśli jesteś na poziomie silvera to nic ci nie pomoże jak tylko i wyłącznie granie i poznanie mechaniki gry bo imo silver=bot a raczej ktoś kto nie zna kompletnie gry. Zamiast męczyć te mixy byle wyjść z silvera pograjcie na serwerach społeczności ffa.

wyluzuj od razu lepiej zaczniesz grać.

Dzisiaj miałem najgorszy mecz w życiu. Nie chodzi mi o moją grę, a o moją drużynę. Już po pierwszej przegranej rundzie rusek pisał ciągle "kick me". Kolejną rundę wygraliśmy, a w trzeciej rundzie ten koleś sam na starcie zaczął nas wszystkich zabijać. Wyrzuciliśmy tego kolesia, a rundę później kolejny poszedł w jego ślady. Na sam koniec dotrwaliśmy 2 na 5 z wynikiem 16-1. To jest naprawdę irytujące, kiedy ktoś po pierwszej rundzie niszczy innym grę, a tacy często się trafiają. Ja chciałbym, by ludzie podczas gry zachowali odrobinę kultury i nie rzucali mięsem na lewo i prawo, a także by obnosili się myśląc, że są bogami, bo mają dzień dziecka i każda zagrywka im wychodzi, a resztę wyzywają od noobów i nie tylko.