Społeczność DFO [Dungeon Fighter Online]

Siemka!

Jak niektórzy wiecie lub nie wiecie, jutro rusza bardzo dobry, jednak dość mocno pomijany przez graczy tytuł : Dungeon Fighter Online

Można już tworzyć konto i pobrać clienta gry, szczegóły TUTAJ

Z mojej strony pada pytanie, czy ktoś z was, drodzy użytkownicy Forum, wybiera się aby sprawdzić to nowe uniwersum?

Jeżeli tak, to proszę o podpisanie się nickiem, jakiego będziecie używać w grze, bądź umówmy się na jakiś TS, i pograjmy razem! :))

Update.1

1. TS : 178.217.187.112:8474 [ Dungeon Fighter Online DFO] (Zapraszam chociażby dzisiaj! - hasło : dfo)

2. Informacje o eventach dla Open Bety TUTAJ

3. Informacje o grze (po angielsku) - TUTAJ

Ewentualne pytania pod tematem, wiadomością prywatną lub na TS. Mam nadzieję że wszyscy którzy pisali komentarze o TS zauważą tę wzmiankę.

Update 2.

1. Fatique Points (FP) - nie wiem czy rozumiecie sytuację, ale DFO w które mogliśmy wczoraj zagrać stoi na koreańskim cliencie. Jako że w Korei jest prawny zapis o ograniczeniach grania (skośniaki maniaczą po 27godzin dziennie), FP zostało przeniesione tutaj. Weźcie też pod uwagę fakt, że jest to "BETA", i developerzy mają jeszcze czas na zmianę tego systemu, co na moje oko i tak się stanie. Mnóstwo ludzi zadeklarowało, lub napisało już do Supportu prośby o zniesiecie FP. Was też zachęcam, będziecie mieli realny wpływ na rozgrywkę! :)

2. Problemy z czarnym screeenem, wejściem do gry lub wyborem serweru

Sposób I - Podziękowania dla kogoś z TS'a , buziaczki mordo :**

1. ŚCIĄGNIJ
2. Odpal LeInstal
3. Kliknij ppm na ikone gry > LocaleEmulator > Run as Japenese
4. GRAJ:)

Sposób II - Podziękowania dla Derpblade!!

-> Wejdźcie w panel sterowania

-> Zegar, język i region

-> Zmień lokalizację

-> Zakładka: "Formaty"

-> Ustawienia Dodatkowe

-> Symbol dziesiętny macie domyślnie jako przecinek ",", zmieńcie go na kropkę ".".

Sposób III - Podziękowania dla Zireael !!!

Panel Sterowania > Region i język > Format: Angielski (Stany Zjednoczone) > Administracyjne > Zmień ustawienia regionalne > Angielski (Stany Zjednoczone)

3. Community

Jeżeli chodzi o nas, to wczoraj w godzinach od 9.00-14.00 i 21.00-01.33 przewinęło się na TS'ie ponad 30osób. Wciąż serdecznie zapraszamy, zawsze pomożemy, wszystko wytłumaczymy.

Bawmy się:),

pozdrawiam, xViolet

Client pobrany. Do zobaczenia jutro ;)

Też będę grał pobieram i rejestruje się :D

Zagram również ^^
Wiadomo o ktorej godzinie start?

10 rano.

jakimi klasami zamierzacie grać?

Boze ktos na tym forum pracuje lub uczy sie wogole? :) Wg mnie gry powinny startowac w piatki wieczor kiedy juz praktycznie kazdy jest w domu ( sa wyjatki - balangi itp. ).

aaa ... Mi za***iscie sie gralo priestem. Fajny krzyzyk mial ^^

Boze ktos na tym forum pracuje lub uczy sie wogole? Wg mnie gry powinny startowac w piatki wieczor kiedy juz praktycznie kazdy jest w domu ( sa wyjatki - balangi itp. ).

Przemyslana wypowiedz.... Jesli ktos pracuje na komputerze to moze na chwile sprwadzic forum;)

A co do pytania kim bd gral to tak jak poprzednio. Asura ;)

Niestety pracuje na CNC i te szroty nie maja neta xD W kazdym badz razie zazdroszcze bezrobotnym i studiujacym zaocznie :D Jesli stworze postac to bd sie nazywal Zepellin lub JoJoJoestar.

@up

Mialem na mysli jutrzejszy dzien, a nie dzis , teraz.

niektórzy mają elastyczne godziny pracy :P

DFO http://www.twitch.tv/dfodanjun

Również planuję zacząć w to grać. :) Nick w grze: Derpblade. Klasa: (prawdopodobnie) M.Gunner -> Mechanic/Ranger

ile ta gra wazy? Sciaga i sciaga i konca nie widac.

lekko ponad 6 gb

Pytanko nie związane z tematem. da się grać na padzie?

da sie

też bd grał :P

nick taki jak na forum bądź: Troju :P

A co z tsem?. Ps. Jutro mam 2 zmiane wiec bd mogl pograc w nocy jesli ktos bd chetny;).

Na padzie bedzie mega ;D

Piszę się :) Jakiś komunikator może wejdzie w grę jeśli zbierze się większa ilość osób?

Też bd grał, właśnie pobieram klienta nick:Trisster. Dajcie jakieś namiary na ts.