SRO-R szukam graczy

Siema, tak jak w tytule. Szukam ludzi do wspólnej gry w Silka. ;)

Serio dzeejson? Znowu? :D masz zamiar grać dalej tym łucznikiem?

Nie lepiej by bylo sie ugadac i pograc na innnym serwie ktory nie dawno zostal otwarty ? 80 cap i fajny system. Niestety nie moge tutaj wiecej info podac bo jest zabronione ale pisz jak cos na priv jak jestes zainteresowany.

Serio dzeejson? Znowu? masz zamiar grać dalej tym łucznikiem?

Serio, ja mam ciągle ochotę na silka. Łączenie z tamtą gildią to był dla mnie niewypał i dlatego przestałem grać. Ogólnie to mogę dać bow'em albo zrobić nową postać. :)

Wiesz, że trzeba "grać" praktycznie 24h żeby do czegoś dojść ;)

Jak tam w ogóle wygląda sytuacja z Silkroadem? Kiedyś pamiętam że katowałem tą grę strasznie, a jak teraz wygląda sytuacja z botami i populacją na serwerach?

Ostatnio jak graliśmy to przyjemnie się grało ekipą, niestety sporo osób odeszło(skończył się zapał i chyba przestraszyło ich to ile trzeba grać żeby coś osiągnąć). Boty są ludzie też.

Wiesz, że trzeba "grać" praktycznie 24h żeby do czegoś dojść

Mnie nie musisz tego mówić, :)

Wiesz, że trzeba "grać" praktycznie 24h żeby do czegoś dojść

tylko że jest limit czasowy dla no-lifów z tego co pamiętam + pełno haxów gra .

@up Jak grasz 24h to praktycznie cały czas masz zolty pasek, tak sie odnawia, z tego co pamietam to w ciagu 24h z jakos 3h jedzie sie na czerwonym(50%) pasku a reszta to zolty.

Jakie wymagania?

  • Premium,
  • Sbot,
  • grab pet?

Grab peta, premke i pare scrolli masz gdy stworzysz postac, dodatkowo co 10lvli dostajesz jakies rzeczy miedzy innymi scrolle na exp/sp, na 80 znow premke. Na sror jest tyle dobrze, ze nie trzeba specjalnie farmic sp.

dokladnie i te questy daja przynajmniej cos expa, wlasnie sie zastanawiam czy sie nie pobawic tam z wami bo i tak kasy nie trzeba wydawac na premki itp... jak cos to chcecie robic eu pt czy raczej czes z was bedzie grala ch ? osobiscie zawsze gralem chinolami i mam ochote na zrobienie 2h eu

#edit jaki serwer ?

Po pierwsze radzę się nastawić, że bez bota daleko się nie zajedzie. Chyba, że na lajcie chcesz pograć do 60-70lvl i skończyć grę to spoko. :)

Po drugie jeśli ja miałbym grać to chcialbym przynajmniej znaleźć tyle osob aby zrobić EU party.

Po trzecie, raczej jakiś inny serwer niż Merv.

Co o tym myślą sami zainteresowani.

jak będzie 5 łebków to mogę 5 ojro pulnąć ;v.

bez bota to nie robota to jest wiadome, z tego co pamietam sbota moga uzywac 2-3 inne osoby (inne ip) sam kupuje w piatek tak ze bede mogl sie podzielic z kims. Jak cos to ja sie pisze na gre wizzardem jednak.

bez bota to nie robota to jest wiadome, z tego co pamietam sbota moga uzywac 2-3 inne osoby (inne ip) sam kupuje w piatek tak ze bede mogl sie podzielic z kims. Jak cos to ja sie pisze na gre wizzardem jednak.

Do party bardziej polecam phbota.

nawet nie wiedzialem ze dalej pracuja nad tym botem, niestety interesuje mnie tylko sbot poniewaz uzywalbym go tez na innym serwerze :D

sBOT lub mBOT who cares? ważne że 24/7 ^_^

miałem dłuugą przerwę od tej gry lognąłem teraz i widzę, że servery są postawione w korei.. Jak u was z pingami?