Mam 3 klucze Heroes Of The Storm

No to startuję z konkursem. Zasada jest prosta, przekonaj mnie że zasługujesz na uniwersum Hots. 1 Klucz dla 1 osoby, jeśli pojawią się nowe konta będą weryfikowane przez wymaganą ilość postów - minimum 50.

Może być forma rysunku, wierszyka, czy tam co chcecie.

Zgłoszenia kierować do piątku do godziny 16:00.

Czekam na klucz od Blizzarda już 6 miesięcy i nic, nikt bardziej nie zasługuje na keya jak ja B)B)B)
No i pierwszego posta napisałem, więc podwójny wygryw.

Prosiłbym o jeden kluczyk pod mój adres :)

W Lola śmigam w poniedziałki

W Fife, biegam całe ranki

A na hotsa wciąż czatuje

I klucze twe obwąch*je

Mimo iż, klucza chyba nie wychacze

Będę wąchał utleniacze :)

Jak mi DeimonD znów poskąpi

Chyba Bóg,dziś na mnie zstąpi...

Wiem, że już wygrałem

Chociaż dużo blefowałem !

Prosiłbym o jeden kluczyk pod mój adres :)

Zdublowało się, nie wiem czemu.

Na klucz do bety Hotsa czekam już trzy tygodnie,

gdybym wygrał z wrażenia ściągnąłbym spodnie,

dla mnie klucz już zdobyłem,

ciężkie walki o niego przeżyłem,

kolega chciałby zagrać ze mną,

z chęcią niepojętą.

Wiem, wiem. Słabe, wymyślone na spontanie w 2 minuty. XD

Klucz do heroes of the storm mam od samego poczatku, doslownie zapisalem sie na bete i dzien pozniej mialem hotsa na swoim koncie battle.net. Niestety reszta moich towarzyszy gry nie miala tyle szczescia wiec szukam kluczy po internecie a potem tez je rozdaje znajomym zebysmy mogli razem grac (aktualnie potrzeba jeszcze 4). Jezeli chcesz sie przyczynic do tego zebysmy mogli grac razem tak jak w inne gry to "wybor nalezy do ciebie" :).

morfeuszj_wepqqep.jpg

PLOX FREE ITAMZ.


8DP9ZM-MMCH-89JC4X-Y8Y6-TWND8E - Oddaje za darmo bo i tak nie mam zamiaru grać w tego Crapa... tak leży i leży^^ może komuś się przyda.

84986181030504375447.jpg


@Baal trochę głupotą jest prosić o klucz mając już grę. Chcesz dostać żeby potem sprzedawać?

Deimond niech sam zadecyduje kto bardziej zasługuje na klucz.

@up nie bój się wysłałem dla jaj. Myślisz żeby mi się chciało sprzedawać klucz za 2 złote? Wysłałem pomysł nie dla klucza:) pozdrawiam

Nikt się więcej nie zgłosił, kończę konkurs wcześniej. Klucze rozesłane, więc do zamknięcia ;)

Mogłeś chociaż napisać komu wysłałeś;)

No to startuję z konkursem. Zasada jest prosta, przekonaj mnie że zasługujesz na uniwersum Hots. 1 Klucz dla 1 osoby, jeśli pojawią się nowe konta będą weryfikowane przez wymaganą ilość postów - minimum 50.

Może być forma rysunku, wierszyka, czy tam co chcecie.

Zgłoszenia kierować do piątku do godziny 16:00.