Gildia/klan ktoś chętny?

The_Elder_Scrolls_Online_cover.jpg?27cd8





Witam serdecznie. Mam do was pytanie czy ktoś z was miałby ochotę prowadzić ze mną gildię w TESO i czy jest sens tworzenie kolejnej gildii ? Oczywiście chodzi mi o prawdziwą gildię a nie tylko handlowanie w niej (TS3,forum,stronka,fanpage itp). Potrzebuje osób które chciałyby ze mną zajmować się oraz organizować grupę graczy 30-50 osobową na raidy,instancjie,pvp. Kolejne pytanie pod jakim paktem byście chcieli zagrać bo dla mnie osobiście nie ma różnicy bo będę grał od nowa ale mam duże pojęcie o tej grze ale do tej odpowiedzi załączam ankietę. Mam nadzieję że zgłosi się przynajmniej z 10 osób na dobry początek :) Piszcie swoje namiary pod tematem a na pewno do was się zgłoszę. Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę.





f958d923e6b34a48151534f4b914791a.jpg?ito





W sumie gram po stronie AD ale jeśli większość będzie za inna frakcja to chętnie zrobię nowa postać. Moje preferencje to stamina dps/tank

Nie wiem czy jest sens w tworzeniu kolejnej polskiej gildii, z tego co kojarzę to każda z frakcji ma już silną polską grupę. Ja na ten przykład gram po stronie EP razem z Xeno Tavern, w DC są ludzie z Outlaws a AD ma z tego co kojarzę C9 (Circle of Nine). Tak więc sądzę iż lepiej dołączyć do już istniejącej grupy, niż zakładać kolejną, której istnienie i tak pewnie będzie bardzo niepewne.

Xeno Traven są dobrą gildią ale multigamingiem który także reprezentuję tylko pod inną nazwą i nie dogadamy się niestety. Więc postanowiłem zrobić własną gildię tylko potrzebuję do tego kilka osób które by mi w tym pomogły szczególnie w rekrutacji. Po drugie jest możliwość należenia do kilku gildii więc gdyby nasza nie wypaliła są inne alternatywy. Moim zdaniem rozwój gildii i tak w dużej mierze leży po stronie liderów,oficerów a ja jestem osobą która łatwo się nie poddaje :) Chcę stworzyć gildię która ma sprawiać dużo radości dla mnie jak i dla was aby pod czas gry można było z kimś pogadać itp.

tez chetnie pogram. zaczalem od nowa w AD.

Ja bym mógł ale jestem w DC i mam 3 weterana więc tylko tam ;). Za to służyłbym pomocą ponieważ nie śpieszy mi się jakoś bardzo do max lvl'a więc miałbym dużo wolnego czasu

Jeśli chodzi o Outlaws to nie polecam tej gildii ponieważ byłem w niej i klimat mi się nie spodobał, aczkolwiek co kto lubi. Jest to jedyna Polska gildia w tym sojuszu więc moglibyśmy im zrobić konkurencje

Zastanówcie się. Osobiście realizację projektu przewiduje na jutrzejszy dzień lub dzisiaj późnym wieczorem. Osoby chętne do współpracy mile widziane.

Strona: www.novasociety.com

forum: forum.novasociety.com

TS3: ts3.novasociety.com

Na wyżej podanych adresach będziemy współpracować oraz pracować realizację większego planu.

Jeżeli o mnie chodzi to tylko w DC. Widzę że wile z was dopiero co zaczyna lub dopiero zacznie to może dacie się przekonać aby jednak zacząć tu gdzie ja. Jako że mam wyższy lvl z chęcią pomogę w publicznych instancjach i mogę tworzyć lekki i średni pancerz. Jeżeli ostatecznie wybór padnie na C to ja w to wchodzę ;)

Pisze sie. Ale nie pamietam strony po ktorej wystartowalem. Wiem ze przy wyborze byla to pierwsza z lewej.

@UP
Czyli DC

No ok możemy grać po stronie DC mi to nie ma różnicy oby była jakaś ekipa. To teraz będę myślał nad nazwą gildii :D

Niestety ja odpadam nie chce mi się na nowo zaczynać od 0

niestety nie wszystkim dogodzimy go już kilka osób gra i grają pod innymi frakcjami ale to też nie znaczy że nie możemy wspólnie grać i tworzyć "sojuszu TESO". Jak czytałem w gildii mogą znajdować się inne frakcje i można z nimi grać PvE ale już nie PvP. Więc jakieś tam wyjście jest z sytuacji. W sumie zobaczę jeszcze jak będzie wyglądać ankieta do końca dnia bo jednak AD wygrywa i tam pójdziemy. Zobaczymy

Jakby co można również zebrać grupę ludzie po stronie Ebonheart Pact moj nick @Denicky zawsze można razem cos pograc .

Jeśli gildia nie powstanie w DC to radzę aby jednak powstała właśnie w AD. W EP są już chyba 2 polskie liczące się gildie a w pozostałych jest tylko po jednej

Ok. jak na razie wyrównany pojedynek :) Jeszcze godzinka i zobaczymy co bedzie się działo dalej :D

Volar Morgulis

Jeśli gidlia Powstanie po stronie DC, z chęcią dołącze ( Templar Breton veteren rank 3 )
W DC brakuje dobrej Polskiej gildii. ( Outlaws nie jest dobra )
Zaś w ebon i ad już takowe istnieją.

co do nazwy gildii. Byłoby dobre wybranie jej na podstawie głosowania ankiety

Ok. jak na razie wyrównany pojedynek Jeszcze godzinka i zobaczymy co bedzie się działo dalej

i jak? wiadomo ktora frakcja?

piszcie swoje propozycje nazwy gildii w tym temacie potem zrobię z nich ankietę.

* The Majestic Knight's

* Formation of Dead Loins

* Cavalry of the Middle Ages