CS:GO Poszukiwani ludzie do grania!

Hej, już nie raz poszukiwałem osób do wspólnego grania na tym forum, z reguły sporo chętnych odpisywało, czasem zatrzymywały się takie osoby na dłużej, czasem nie. Ale teraz poszukuję osoby/osób do pogrania w Counter Strike Global Offensive.

Moja ranga w grze to: [Master Guardian II]. Dobrze byłoby znaleźć ludzi w moim przedziale (Nie chodzi o to aby być carrowanym, ani carrować innych, mamy wspólnie dobrze się bawić, bez zbytniego zwalania przegranych "bo ktoś zamyka"). Godzin na steamie mam coś koło 150. Sporo, dawno temu grywałem w cs 1.6, więc coś tam doświadczenia posiadam poza tym. Nie płaczę kiedy przegrywamy meczyk nawet do kilku rund. Nie łapie żadnych ragów czy furii, i w sumie oczekuje tego samego od was. Abyśmy mogli sobie spokojnie posiedzieć na TS'ie i skupić się głównie na grze, to byłoby idealnie :3.

Wiek: co najmniej 16+ (Sam mam 20, a młodszych dobiera mi w mm, więc podziękuje).]

Czas gry: W sumie wieczorkami tak coś koło 20. (aktualnie ostatnia klasa maturalna, więc czasem różnie dysponuję). Ale tutaj można się jeszcze dogadać.

To chyba na tyle, jeśli ktoś jest chętny na rozegranie towarzyskich meczy, proszę dodawać na steamie: http://steamcommunity.com/id/bantikat

P.S Kilka ludzi już pisało i niektórzy zostali a niektórzy po kilku grach zniknęli, dlatego podbijam znowu temat aby poszukać kolejnych, fajnych osób do grania ;3

Podbijam.

Widzę że mało osób Ci odpowiada, więc coś Ci poradzę. Najłatwiej takich ludzi znaleźć na polskich serwerach społecznościowych. Pograj z nimi, pogadaj, a na pewno kogoś znajdziesz.

Większość na steamie dodaje, więc nie jest źle :3 Ale nadal szukam kilku miłych osób chętnych do pogrania. Zawsze można pograć wtedy całą 5.

Podbijam, w poszukiwaniu kilku ludzi którzy są chętni dołączyć do grania. Przeważnie gra nas 3/4.

Steam:turson9627 Mam Master Guardian 1 :)

Wznawiamy poszukiwania. Nadal jest nas stała 3, reszta która sie zgłosiła, nie jest zbyt aktywna, więc nadal szukamy tych kilku osób do wspólnego grania turniejowych meczy. Zapraszać!

BTW. ranga najnowsza moja to [Master Guardian II]

Wznawiamy poszukiwania. Nadal jest nas stała 3, reszta która sie zgłosiła, nie jest zbyt aktywna, więc nadal szukamy tych kilku osób do wspólnego grania turniejowych meczy. Zapraszać!BTW. ranga najnowsza moja to [Master Guardian II]

Odezwij się do mnie, mam MGII

Nick steam: cr33s. *. |

Też chętnie coś zagram.

nick na steam Rayto

Obecna ranga MG3 :ph34r: / 803h w cs:go

Lat : 21

Dodajcie jak jeszcze macie miejsce, jak będzie zgrana, ogarnięta ekipa bez spiny to chętnie zostanę w takiej ekipie jak najdłużej się da.

Steam: Vetro (avatar jak aktualna ranga), na ten moment MG II

^ up Siema Vetro :)

Co do tematu.

Osobiście sam szukam 2 osób do teamu póki co mamy 2x emg i 1 mg2.

Jeżeli chciałbyś z nami pograć to dodaj na steam: https://steamcommunity.com/id/fristaylo

Osobiście gram codziennie reszta tak samo lecz ostatnio 2 od nas odeszło przez co średnio możemy się zorganizować.

Podchodzimy do gry na poważnie, co do spin to hmmm.. jeżeli jesteś w stanie odróżnić typowego rage od śmiechów&żartów(po grze) to spokojnie możesz z nami zagrać.

Hej, już nie raz poszukiwałem osób do wspólnego grania na tym forum, z reguły sporo chętnych odpisywało, czasem zatrzymywały się takie osoby na dłużej, czasem nie. Ale teraz poszukuję osoby/osób do pogrania w Counter Strike Global Offensive.

Moja ranga w grze to: [Master Guardian II]. Dobrze byłoby znaleźć ludzi w moim przedziale (Nie chodzi o to aby być carrowanym, ani carrować innych, mamy wspólnie dobrze się bawić, bez zbytniego zwalania przegranych "bo ktoś zamyka"). Godzin na steamie mam coś koło 150. Sporo, dawno temu grywałem w cs 1.6, więc coś tam doświadczenia posiadam poza tym. Nie płaczę kiedy przegrywamy meczyk nawet do kilku rund. Nie łapie żadnych ragów czy furii, i w sumie oczekuje tego samego od was. Abyśmy mogli sobie spokojnie posiedzieć na TS'ie i skupić się głównie na grze, to byłoby idealnie :3.

Wiek: co najmniej 16+ (Sam mam 20, a młodszych dobiera mi w mm, więc podziękuje).]

Czas gry: W sumie wieczorkami tak coś koło 20. (aktualnie ostatnia klasa maturalna, więc czasem różnie dysponuję). Ale tutaj można się jeszcze dogadać.

To chyba na tyle, jeśli ktoś jest chętny na rozegranie towarzyskich meczy, proszę dodawać na steamie: http://steamcommunity.com/id/bantikat

P.S Kilka ludzi już pisało i niektórzy zostali a niektórzy po kilku grach zniknęli, dlatego podbijam znowu temat aby poszukać kolejnych, fajnych osób do grania ;3