TwelveSky2 Hungames POLSKA!

Hej, już nie raz poszukiwalem osob do wspolnego grania na tym forum, z reguły sporo chetnych odpisywalo, czasem zatrzymywaly się takie osoby na dluzej, czasem nie. Ale teraz poszukuje osoby/osob/ekipy/kogokolwiek w sumie do pogrania w TwelveSky2 na serwerze Hungames

http://12sky2.hungames.net/Home/Main

Serwer Leprzy widac ze ludzie sie staraja zmienili animazje i rozne inne zeczy nazwali tez gre 12sky2.5 bo poprawali bledy bugi glitche i animacje jak mowilem itemow koloryzacje palete kolorow i duzo wiecej.

Zapraszam do milej gry Moj skype : geecku2

Tez zapraszam na fb niech bedzie nasz wiecej to i bedzie lepiej komunikacja to zloto a jeszcze pomiedzy klanami : https://www.facebook.com/ts2hungames.polska

PS. Przepraszam za brak polskich literek moja klawiatura takich nieposiada

ty tak na poważnie? o.o "leprzy" to chyba nie z tymi pingami do tego to jest dokładnie to samo co na mayn tyle że są trochę z tyłu bo dop co dodali rebrith... i nie wciskaj ciemnoty że pingi są te same bo na pvp widać różnicę...

Chlopczyku nie grales nie gadaj jest jeszcze post taki sam na temat hungames i tez pisze

Cytuje Wersja gry jest wyższa niż eu (ping ten sam) a klimat gry niepowtarzalny :) Kontakt w temacie lub PM

pozatym hungames jest popularniejszy to widac odrazu jak wejdziesz na serwer ze jest wiecej ludzi

z chłopczyku ty tu nie wyjeżdżaj bo za krótki jesteś ping nie może być ten sam bo odległość robi swoje grać grałem na przemian z mayn i jest to samo w każdym razie nie ujrzałem tego co ty tam sapiesz

To juz Zalezy Gdzie maja serwer postawiony Pisze US server ale to nie moze byc postawiony serwer w USA bo jest zamala roznica godzin :D

mamy 5 teraz a na serwerze jest 2 wiec zgaduje ze serwerz moze gdzies w europie jest albo gdziesz u turkow

hmmm to zobaczymy co tam się zmieniło :) czas na druga turę :) i tak narazie nie gram w mayn :]

To Zapraszam na https://www.facebook.com/ts2hungames.polska

i dodaj mnie na skeypa geecku2 to sie spykniemy :D

nie używam skype ani fejsa i jak zawsze chyba będę dragon/guan :)

Ja Mowie Zapraszam Cie do Gry Niech Nas bendzie coraz wiecej a co uzywasz tsa to moge cos skombinowac :D

od czasu do czasu tak :) to juz bardziej mi odpowiada ;) narazie zbieraj ekipe musze pofarmic lvl60 skille xD

Dla mnie tez cos wydrop ( a Wogole gdzie one dropia dla mnie to najwieksza zagadka :D )

Czy ludzie z różnych frakcji mogą grać ze sobą :D

Nie W Tej Grze Frakcje Walcza pomiedzy soba a o co chodzi ?

mogą tylko pod warunkiem jak jest ally między 2-oma z 4 frakcji

dropią niby na tych red assasins albo pink nie pamietam za szybko exp leci xD w hulu cave(drugi cave) tj chyba 3 mapa czy jakoś tak mob mniej więcej 45-65 lvl dropi rare 55 jak dobrze pamietam i skille

dropłem 6th skill na marble -.-

kurde ja mam za duzy level na to bende musial alta zrobic :D

PS marins masz ochote pogadac ?

a w czym rzecz? ;)

Nie wiem jakis ts czy cos ja jestem Guanem tez to mozemy razem pograc :D

Pograc mozemy Polakow nigdy dosc w tak starej grze :D

jaki masz lvl?

jaki masz lvl?

Wlasnie dochodze do 108 - 109

za jakies 30min powinenem dobic do ciebie ;]