[Echo of Soul] RavenS

rvsbannerd.png

RavenS jest gildią MMO powstałą w 2007 roku.
Gościliśmy w takich grach jak: Last Chaos, Shaiya, Rohan, Cabal, Perfect World, Rappelz, Archlord i wielu innych!
Po krótkiej przerwie wracamy aby tym razem podbić świat Echo of Soul.
Dołącz do nas! Twórz historię razem z nami!
ravensguild.pl

wiadomo juz cos o cbt?

Tylko to, że zapowiada się na maj tego roku :P

Ujawniono datę rozpoczęcia Closed Bety Echo of Soul - będzie to 4 maj!

Chętnych do gry z nami oraz głodnych najświeższych newsów o EoS zapraszamy na ravensguild.pl.

Grałem w EoS TW powiem jedno...... krap o jezus masakryczny krap :P , ale może komuś się spodoba i dołączy do was do gildii , życzę powodzenia :)

Niestety muszę się podpisać pod tym, co napisał DeSkA :( Gra strasznie słaba, niestety strasznie słabo się prezentuje podle innych, nawet starszych tytułów. Mimo wszystko, fajnie, że coś kombinujecie, a nuż Wam się spodoba :)

Testujemy tajską wersję już od stycznia, jeżeli by się nam nie podobała nic byśmy nie organizowali :P Gierka jest przyjemna, chociaż wizualnie wygląda w najlepszym wypadku średnio. ;)

Niestety muszę się podpisać pod tym, co napisał DeSkA Gra strasznie słaba, niestety strasznie słabo się prezentuje podle innych, nawet starszych tytułów. Mimo wszystko, fajnie, że coś kombinujecie, a nuż Wam się spodoba

Graliśmy w bardzo wiele tytułów, również tych starszych niż EoS. Mimo tego, że było w nich sporo ładniejszych tworów wszystkie nas znudziły po jakimś czasie. :mellow:

Być może EoS też nas znudzi i pozostanie nam już tylko czekać na Black Desert :) Ale obecnie mamy nadzieję, że EoS przyciągnie nas na dłużej. ;)

Muszę was zmartwić

Wprowadzają FounderPaki a w nich itemy PRZESADZONE , zaczyna nam się już ostry P2W na starcie

http://founder.echoofsoul.us/

Nie dość że odgrzewają kotleta z azji to jeszcze founderpacki od 60 do 150 zł

Cóż, aeria games i ich chęć zarobienia na niewydanej jeszcze grze. :P Te founder packi wisiały w powietrzu, nawet trochę osób na forum aerii się o nie ochoczo dopytywało... :blink:

Jednak ich zawartość nie wydaje się bardzo groźna. Nic z tych przedmiotów nie wpływa znacząco na pay2win - poza jednym. Dungeon Tickets. Osoba która kupi paczkę Dungeon Legend dostaje tickety które pozwolą na o wiele częstsze farmienie najlepszych itemów. To już jest niebezpieczne. :angry:

Ta gra jest wgl warta uwagi?

Ta gra jest wgl warta uwagi?

Jest, ale to tylko nasze zdanie :P

Polecam pooglądać filmiki, ewentualnie przetestować tajską (częściowo angielską) wersję i samemu sprawdzić :)

Można już ściągać naszą wersję EoS :D - mimo, że CBT startuje jutro i trzeba mieć kluczyk by zagrać. <_<

Więcej info tutaj. ;)

Rekrutacja wstępna do RavenS trwa do końca CBT.

Rekrutacja wstępna ciągle trwa! Chętnych do gry z nami na CBT zapraszamy na serwer eu-Frigg.

W razie czego mamy jeszcze jakieś wolne klucze. ;)

No ja bym chętnie spróbował ale owego klucza nie posiadam :P

No ja bym chętnie spróbował ale owego klucza nie posiadam

Sprawdź PW :)

Jesli nie szkoda ci cennego konta na aerii to moge podac ci sposob jak wejsc "Bez" klucza.

też z checią pogram aktualnie czekam na key tekże spodziewajcie się mnie soon ;d

czekam na open bete, wiadomo juz kiedy?

szkoda ze ta gra to jedna wielka instancja no ten archer, ktory musi stac zeby uzyc skila troche mnie to przerazilo

co kto lubi ja aktualnie nie mam zbytnio w co pykać z chęcią zobacze gre przekonam się sam ;]